LL لوبيا جوهر اول عمده فروش مشارکت در ما

مین (AP) — L. L. Bean در حال گسترش است از آن مدل اصلی از لینک مستقیم-به-مشتریان فروشگاه و فروش در فروشگاه فروش

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

مین (AP) — L. L. Bean در حال گسترش است از آن مدل اصلی از لینک مستقیم-به-مشتریان فروشگاه و فروش در فروشگاه فروش با توافق به فروش محصولات در Nordstrom محصولات اساسی و کالاهای ورزشی زنجیره ای SCHEELS.

این شرکت برای اولین بار فروشی موافقت نامه در ایالات متحده نشان دهنده فشار برای دریافت L. L. Bean محصولات در مقابل بیشتر مصرف کنندگان است.

مین مبتنی بر خرده معتقد است محصولات خود را کمتر در بازار وجود دارد و آن را یک فرصت برای گسترش در حالی که دیگر خرده فروشان قرارداد گفت: Charlie Massimo معاون رئیس جمهور برای تجارت.

فاز اول آغاز شده و با L. L. Bean کوله پشتی و آب بطری است که در ادامه فروش در بیش از 1000 فروشگاه کالاهای اساسی دو هفته پیش. محصولات کسب و کار و خرده فروش است که یک رهبر برای بازگشت به مدرسه خرید.

در پاییز L. L. Bean دنده فروخته خواهد شد در یک و نیم دوجین SCHEELS فروشگاه در غرب و در 20 Nordstrom فروشگاه در سراسر ایالات متحده

Nordstrom ارائه خواهد شد کلاسیک مانند معروف باقلا بوت پشم گوسفند وجانوران و جامه فلانل یا پشمی هر دو در فروشگاه های آنلاین.

این یک استراتژی هوشمند برای خرده فروشان مانند L. L. Bean برای رسیدن به بیشتر مصرف کنندگان بدون ریسک است که همراه با افتتاح فروشگاه جدید و امضای قرارداد طولانی مدت اجاره گفت: Marshal کوهن رئیس خرده فروشی تحلیلگر در گروه NPD.

این روند انتظار می رود برای ادامه کوهن گفت. "هنگامی که شما را انتخاب کنید حق خرده فروشی شرکای آن را به شما می دهد توانایی را به این محصول به مردم" بدون اینکه sellout, او گفت:.

این حرکت نیست بی سابقه ای برای 108 سال خرده فروش: L. L. Bean امضا توافق نامه در سال 2018 به فروش محصولات ورزشی در زندگی, خلیج هادسون است و کوه تجهیزات Co-Op فروشگاه در کانادا است. این شرکت همچنین توافق سه سال پیش به گسترش فروش در ژاپن فراتر از شرکت و مارک فروشگاه.

L. L. Bean است برخورد با فروش و دشوار عصر تسمه سفت که شامل قبلی کاهش در نیروی کار از محکم کردن آن سخاوتمندانه سیاست بازگشت و بریده شده از خطوط تولید. فروش آغشته به 3 درصد در سال گذشته به حدود 1.5 میلیارد دلار برای این شرکت متعلق به بخش خصوصی.

در طول همه گیر L. L. Bean بسته فروشگاه خود را به طور موقت اما خود را آنلاین و فروشگاه خرید و فروش رونق با فروش قوی از آیتم های راحتی مانند دمپایی در ماه مارس مبلمان فضای باز و هممککس در مه, و, دوچرخه, قایق و قایق در مه, گفت: سخنگوی آماندا هانا.

این شرکت معتقد است که در آن می توانید برنده بیش از مشتریان برای زندگی, اگر آن را فقط می توانید آنها را امتحان کنید محصولات Massimo گفت. کلید پیدا کردن یک تعداد انگشت شماری از خرده فروشان که سهم این شرکت را در خدمات به مشتریان فلسفه است. Nordstrom که متعلق به خانواده است و SCHEELS که کارمند دولتی شناخته شده برای خدمات به مشتریان خود است.

با وجود آنلاین رشد فروش بیشترین میزان خرده فروشی در ایالات متحده هنوز هم در آجر و ملات فروشگاه های او اضافه شده است.

L. L. Bean باقی می ماند متعهد به فروشگاه های خاص خود را به عنوان به خوبی و با فشار رو به جلو با باز کردن فروشگاه ها در انتخاب بازار.

"زمانی که مردم به فروشگاه های ما کارکنان ما باور نکردنی است. وجود دارد هیچ جایگزینی برای آن" Massimo گفت. "ما می خواهیم برای ادامه یک متفکر و طرح توسعه."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب