ساحل طولانی افسر پلیس ایستاده بر خون با باتوم او شده 'رها' از بخش

این ساحل طولانی افسر پلیس مسئول برای ارسال عکس های خود را در رسانه های اجتماعی از جمله یکی از نشان دادن او ایس

توسط MORVARIDEASIA در 17 خرداد 1399

این ساحل طولانی افسر پلیس مسئول برای ارسال عکس های خود را در رسانه های اجتماعی از جمله یکی از نشان دادن او ایستاده بر خون با باتوم او این هفته در میان روز از تظاهرات برگزار شده در این شهر به یاد داشته باشید جورج فلوید بوده است "رها از استخدام" گروه اعلام کرد جمعه شب.

"سازمان ما اختصاص داده شده به جامعه ما است و ما باید ساخت بر روابط ما در حالی که در ادامه به توسعه و تقویت روابط جدید" رئیس پلیس رابرت لونا در بیانیه ای گفت. "ما کارکنان ما به بالاترین استانداردهای و نه چشم پوشی از رفتار است که کارائی اعتماد عمومی است."

این خبر یک روز پس از بخش آگاه شد "رسانه های اجتماعی ارسال یک افسر در حال Facebook page" که شامل "یک باتوم و خون بر روی زمین" با توجه به یک ایمیل ارسال پنج شنبه توسط شهر مدیر تام مودیکا.

بخش راه اندازی تحقیقات داخلی و افسر بود که نه مشخص شده در سند حذف شد از گشت وظایف در انتظار بررسی با توجه به نامه.

تبلیغات

افسر بود شناسایی شده توسط BuzzFeed و در رسانه های اجتماعی ارسال توسط Councilwoman جانین پیرس به عنوان یعقوب Delgado. پیرس نوشته شده یک تصویر از Delgado صفحه مربوط به نشان می دهد که او شده است یک عضو بلند, ساحل, اداره پلیس برای حدود دو سال و قبلا خدمت در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده.

یکی دیگر از عکس های به دست آمده توسط BuzzFeed, اخبار, نشان می دهد Delgado های خود Instagram حساب یک عکس از او را نشسته در آنچه به نظر می رسد به یک ماشین پلیس با دو نفر دیگر از افسران فلش شاکا. "بازگشت تا در راه" او نوشت: در تصویر.

Delgado را برادر و خواهر با توجه به BuzzFeed News, همچنین به اشتراک گذاشته شده عکس از برادر خود ایستاده بر خون شخصی خود Instagram حساب نوشتن "فرض گرفتن خود را."

Delgado و خواهر و برادر را پس از حذف خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن