ساحل طولانی, پلیس هنوز به دنبال بورس در پارتی هالووین حمله که در سمت چپ 3 مرده

پس از یک ماه-تحقیقات طولانی به دست آورد چند آگهی مقامات در ساحل تبدیل به عموم مردم در روز جمعه به دنبال کمک به

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

پس از یک ماه-تحقیقات طولانی به دست آورد چند آگهی مقامات در ساحل تبدیل به عموم مردم در روز جمعه به دنبال کمک به شناسایی بورس که باز آتش در یک مهمانی در یک خانه در سال گذشته کشته شدن سه نفر و زخمی شدن نه نفر دیگر.

آن بوده است بیش از هشت ماه از پلیس و مقامات آتش وارد چه بلند, ساحل, رئیس پلیس رابرت لونا به عنوان یک هرج و مرج صحنه در یک خانه در 7th Street نزدیکی معبد خیابان در پاسخ به تیراندازی. افسران یافت قربانیان در داخل و خارج از خانه. برخی از partygoers بودند در لباس صحنه و لباس برای هالووین-مضمون تولد باش.

نه مردم — هفت زن و دو مرد — گرفته شده بودند به بيمارستان منطقه. سه مرد — Maurice پو جونیور, 25, عمومی; ملوین ویلیامز II, 35, از Gardena; و ریکاردو تورس, 28, از کالیفرنیا — بودند در صحنه مرده.

با استفاده از دوربین های امنیتی فیلم از مکان های مختلف در اطراف خانه پلیس شناسایی سه وسایل نقلیه — سفید تویوتا 4Runner یک نقره Chrysler PT Cruiser و سفید تویوتا RAV4 — که آنها گمان می کنند ممکن است رانده شده توسط مهاجمان. پلیس منتشر شد ویدئوها از وسایل نقلیه جمعه به این امید که کسی خواهد آمد به جلو با شماره پلاک و یا اطلاعات در مورد رانندگان است.

تبلیغات

در طول یک کنفرانس خبری جمعه پلیس نیست ارائه اطلاعات در مورد تعداد مهاجمان آنها بر این باورند درگیر می شود و چگونه آنها باور دارند که تیراندازی گشوده on Oct. 29.

"قصد ما این است که به دستگیری هر کسی که درگیر شد و پس از آن ما می توانید با قرار دادن قطعات این پازل پیچیده با هم" لونا گفت.

در ابتدا مقامات مشکوک است که تنها نقاب دار مسلح صعود دیوار از خانه از کوچه عقب و باز آتش در تقریبا 30 نفر از حضور در جشن تولد قبل از فرار در تاریکی خودرو. اما بیش از این دوره از تحقیقات خود مقامات را تعیین کرده اند که تیراندازی به احتمال زیاد انجام شده توسط چندین مهاجمان که سفر به حزب در نور های رنگی وسایل نقلیه از شمال ،

تبلیغات

"اگر شما به یاد داشته باشید حوادث غم انگیز از این حادثه روز بعد از این حادثه من با اشاره به این مظنون که ترسو و من فکر می کنم این چیزی است که آنها هستند که شما در نظر بگیرید این حمله وحشیانه و راه این رخ داده است" لونا گفت.

لونا گفت: این وضعیت به نظر نمی رسد به یک "عمل تصادفی از خشونت" اما نمی گویند که آیا محققان مصمم انگیزه در تیراندازی. او اضافه کرد که بر اساس مصاحبه با شهود و اظهارات مهاجمان ساخته شده در صحنه محققان در حال حاضر بر این باورند که بورس شده اند ممکن است اعضای باند. هیچ یک از قربانیان به حال روابط برای هر باند, او گفت:.

مقامات در حال ارائه $40,000 پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری افراد درگیر. هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با بخش قتل جزئیات (562) 570-7244.

"حتی مقدار کمی از اطلاعات می تواند به طور قابل توجهی کمک به ما در بررسی" لونا گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن