غارتگران حتی سرقت سینی مکعب یخ از فریزر در ملرس فروشگاه اعتراض

در صبح روز یکشنبه ریکی فلرس جاروب داخل خود ملروز خیابان فروشگاه لباس Flashback که در آن نشانه ای از جلو خواندن

توسط MORVARIDEASIA در 11 خرداد 1399

در صبح روز یکشنبه ریکی فلرس جاروب داخل خود ملروز خیابان فروشگاه لباس Flashback که در آن نشانه ای از جلو خواندن "در حال حاضر باز! لطفا یک ماسک برای ورود."

او و دوستان خود را افتتاح فروشگاه چهار سال پیش با کمک از سرمایه گذاران آنها در نهایت خرید. یک سال پیش کسب و کار که قرار بود تا به خوبی آنها نقل مکان کرد و از یک فضای کوچکتر درب بعدی را به یک بزرگتر است.

این فروشگاه به تازگی بازگشایی جمعه پس از اینکه بسته از ماه مارس به دلیل شیوع کروناویروس. آنها تا به حال به فروش می رسد ماسک و دیگر کالا های آنلاین است که کمک کرد تا برخی از زیان های مالی است.

اما آنها درهای خود را بسته و دوباره شنبه به دلیل جورج فلوید تظاهرات. آنها را تماشا در اخبار به عنوان ساختمان در سراسر خیابان را به آتش کشیدند.

تبلیغات

زمانی که فلرس وارد حدود 7 صبح روز شنبه مردم هنوز هم سرقت اقلام از فروشگاه, او گفت:. زنگ وافغان و مردم شکسته بود از دروازه شب قبل از.

"من فکر می کردم این بود سرد" فلورس گفت: تکان دادن شکسته دروازه. "این است که هیچ دروازه. آنها را از طریق آن به راحتی."

علاوه بر کفش و لباس های خود, مردم را به سرقت برده سه تلویزیون خاموش دیوار. آنها حتی به سرقت برده سینی مکعب یخ از فریزر.

تبلیغات

"چه نوع از یک فرد بیمار طول می کشد سینی مکعب یخ از فریزر?"

او برآورد خسارات در مجموع $200,000.

فلورس و شریک زندگی خود را به حال شده است در خوش بینانه در مورد بازگشایی پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به چراغ سبز برای تمدید عملیات خرده فروشی در میان شیوع کروناویروس. اما با تمام موجودی خود در حال حاضر از بین رفته او گفت: آن را دشوار خواهد بود به بیش از شروع.

"ما مثل OK, چیز, نگاه," او گفت:. "و سپس آن را مانند, لعنتی, ما فقط آمار رو. زمان — ما در حال گرفتن به سختی به بیش از ویروس. آن لطمه می زند و خیلی بد است. و سپس به مقابله با این کار ؟

تبلیغات

"اگر آنها می گویند آن را امن برای باز کردن back up در دو روز آن را مانند: آنچه که ما می رویم به فروش می رسانند؟"

به عنوان او را فرا گرفت تا در هم شکسته شیشه رهگذران متوقف به گرفتن فیلم و عکس از او و غارت فروشگاه. بسیاری از فروشگاه های دیگر بودند در یک موقعیت مشابه در روز یکشنبه ، در هر دو طرف خیابان شهرستان در ملرس صاحبان کسب و کار بودند فراگیر باقی مانده و یا قدم زدن در پیاده رو در حالی که صحبت کردن به پیمانکاران تعمیر و صاحبخانه در تلفن.

برخی از تصمیم به هیئت مدیره تا مغازه و صبر کنید برای دور دیگری از پتانسیل ناآرامی.

فلورس تعجب که آیا شب هنگام را بیشتر از همان. اما او مورد تردید آنچه که آنها می خواهم حتی اگر غارتگران بازگشت به فروشگاه.

تبلیغات

"آنها در حال حاضر همه چیز," او گفت:. "چه چیز دیگری می تواند آنها را واقعا راب ؟ من امیدوارم که گارد ملی در حال رفتن به راه رفتن بالا و پایین این خیابان است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن