غارتگران که آمار L. A. فروشگاه توضیح آنچه آنها انجام داد: 'من بخش!'

مرد جوان flanked شکسته ورود یک غارت CVS در سانتا مونیکا که در آن مردم در حال جاروب قفسه پاک از همه چیز از پوشک

توسط MORVARIDEASIA در 16 خرداد 1399

مرد جوان flanked شکسته ورود یک غارت CVS در سانتا مونیکا که در آن مردم در حال جاروب قفسه پاک از همه چیز از پوشک به مواد شوینده. این مرد که در پوشش نمی دهد چهره اش اعتراف کرد او یک غارتگر. او نه عذرخواهی می کنیم.

"ما هیچ راه دیگری برای نشان دادن به مردم چگونه عصبانی ما," او گفت:.

از فروشگاه فرار یکی دیگر از مرد جوان این یک برگزاری یک کارتن تخم مرغ. او را برداشت و شروع به اسکن خیابان برای اهداف: ماشین پلیس. "ما در حال انجام آن به دلیل ما می توانیم" او گفت:.

بیش از در وان Nuys, یک پسر نوجوان ایستاده در خارج از ویران Skechers فروشگاه برگزار شد تا یک کوله پشتی. بود که همه از او گرفت. اما آن را به اندازه کافی بود, او گفت:.

تبلیغات

"ما فقط در تلاش برای ارائه و تا فرصت است که ما در حال گرفتن در حال حاضر. که تمام است."

در بی سابقه ای در واکنش به مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس, افسران پلیس, تظاهرات مسالمت آمیز راهپیمایی در سراسر کالیفرنیای جنوبی در هفته گذشته در حال حاضر به طور چشمگیری تغییر بحث در مورد خشونت پلیس و روابط.

اما تظاهرات گسترده شده اند همراه با غارت و چپاول در برخی از شهرستانها در سراسر Southland. مقامات بر این باورند بسیاری از دزدی و خرابکاری آمد از مردم به طور مستقیم متصل به تظاهرات استفاده می شود که این پرتکاپو جمعیت به عنوان پوشش به سرقت کالا.

برخی از غارت به نظر می رسد سازمان با گروه های رانندگی در اطراف ضربه فروشگاه های متعدد. برای دیگران آن را حاصل بیش از اعماق خشم و سرخوردگی در مورد راه سیاهان و دیگران بدرفتاری و آنها به استناد یک میزبان از دیگر مسائل: رئیس جمهور تهمت امتیاز در معرض در این دانشکده پذیرش رسوایی و گسترش نابرابری.

تبلیغات

"اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: ما شلیک امشب است که به ما هیچ راه گریز" گفت: یک نوجوان برگزاری سرقت Skechers کوله پشتی دوشنبه در وان Nuys شود. "که فقط همه چیز بدتر بود. در صورتی که دادن اجازه برای پلیس به شلیک کودکان, بی گناه, نوجوانان چیزهایی مانند آن است که درست نیست."

بار خبرنگاران مصاحبه با مردم از نژادهای مختلف و پس زمینه که در سرقت از فروشگاه ها در طول چند روز گذشته. این غارتگران تمایلی به خطر پیگرد قانونی کاهش یافته است به ارائه نام خود را.

صدها نفر از فروشگاه ها آمار بیش از یک دوره سه روزه در بسیاری از موارد زنده از تلویزیون پخش شد. از سرقت تا حد زیادی محدود به چند کسب و کار مناطق از جمله شهرستان سانتا مونیکا خرید منطقه بخش هایی از ساحل و در مرکز شهر لس آنجلس, Van Nuys و هالیوود. تجار — در حال حاضر وضعیتی وخیم از coronavirus تعطیلی — چپ بودند با ضرب و شتم فروشگاه ها و حتی ضرر و زیان بیشتر. آنها و دیگران بیان شده زنگ در چگونه سرقت شد و قادر به رفتن به مدت طولانی قبل از اینکه پلیس وارد شدند.

برخی استدلال کرده اند که توجه بیش از حد پرداخت می شود به غارت که آنها می گویند منحرف از قدرتمند سیاسی جنبش سوخت فلوید را کشتن. در عین حال این تصاویر تا به حال بزرگتر نماد.

تبلیغات

"بخشی از آن است که به سادگی ادعای قدرت. شورش تقریبا همیشه یک کارناوال جنبه زیرا افرادی که برای تقریبا تمام زندگی خود را احساس کرده و در زیر انگشت شست از گروه های دیگر ناگهان یک حس قدرت" گفت: Stephen Reicher که مطالعات جمعیت روانشناسی در دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند است.

"افرادی که نامرئی که وضعیت نادیده گرفته شده است تمام زندگی خود را به طور ناگهانی تبدیل به قابل مشاهده است."

::

Looters ransack a clothing store on Pine Avenue in Long Beach on Sunday.

غارتگران غارت کردن یک فروشگاه پوشاک در خیابان کاج در روز یکشنبه.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

برخی از غارتگران کرده اند که اغلب استراتژیک ضربه high-end نقاط مانند Nordstrom و فروشگاه اپل در گرو و مرسوم خرده فروشی نوار ملروز و فیرفکس.

بسیاری از غارتگران به نظر می رسد به کار در کاروان است که متد مسدود کردن برخی از خیابان ها با وسایل نقلیه خود را که در خدمت به عنوان گریز اتومبیل برای کسانی که در حال اجرا با کالا.

این تاکتیک ها به نمایش گذاشته شدند روز یکشنبه در سانتا مونیکا که در آن تیم از افراد جوان غارت برخی از فروشگاه ها به طور کامل حذف در عرض چند دقیقه به تظاهرات و راهپیمایی در این نزدیکی هست. دیگران بازگشت دوباره و دوباره در طول بعد از ظهر به همان فروشگاه ،

برخی از مکث در خیابان برای توزیع کالا در میان خود و یا مسائل آنها را در کوله پشتی چمدان یا جعبه.

تبلیغات

"من بخشی! دریافت بخش من!" یک مرد فریاد زد: به عنوان غارتگران با چکش و لگد یک دستگاه خودپرداز در Ye Olde پادشاه سر هدیه Shoppe.

این غارتگران بسیاری از آنها با پوشیدن رنگ های تیره و bandanas یا ماسک مخلوط در میان جمعیت در حال حاضر با پوشیدن پوشش صورت به دلیل coronavirus. آنها به نظر می رسید به یک دیگر بودند و سریع و هماهنگ خواستار دستورات.

"فروشگاه طلا و جواهر!" یکی غارتگر داد و فریاد اعلام مقصد بعدی. در سانتا مونیکا طلا و جواهر و وام صدای شلیک شد فوران زمانی که غارتگران اقدام به شکستن در. آنها فرار کرد.

دو نگهبان می تواند دیده می شود از طریق شیشه های شکسته اسلحه کشیده شده است.

تبلیغات

برخی به نظر می رسد خود به خود پیوستن به در نظر گرفتن آنچه که باقی مانده بود از کسب و کار.

در تخریب 7-Eleven, یک مرد بی خانمان با نزدیک شدن به فروشگاه خود را فک انداختن در ترس از صحنه است. او راه می رفت و انجام یک نوشیدنی.

جنوب لس آنجلس که برچسب زدن همراه با یک گروه از غارتگران بعد از ظهر یکشنبه گفت که او تا به حال شده است در سانتا مونیکا فقط برای گرفتن چیزی برای خوردن. اما زمانی که او را دیدم تظاهرات تشکیل, او تصمیم گرفت به پرش در.

انسان که نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن نام خود را به خاطر ترس از پیامدهای قانونی گفت: غارتگران نمی نگرانی او.

تبلیغات

"پاسخ واقعی این است که همه می دانند این جهان با این نسخهها کار برای مردم است. آنها هر چیزی را انجام دهید و دور با آن."

او با اشاره به پذیرش کالج رسوایی که منجر به کوتاه احکام زندان برای ثروتمند سفید مردم است. اگر بود که او را مجازات می شده اند بیشتر شدید, او گفت:.

::

خشم در نابرابری غیر معمول نیست در میان صاحبان کسب و کار بسیاری از آنها افرادی هستند که از رنگ.

ادی پرز 22 که پدر صاحب یک فروشگاه دود در هالیوود احساس به شدت پس از فلوید را کشتن که او پیوست معترضان در ماه مارس در روز دوشنبه.

تبلیغات

اما به زودی پس از غارتگران از هم جدا پاره تخته های چوبی و شکست از طریق شیشه ای در از بین بردن آن را در عرض 45 دقیقه. این لوله قلیان, سوغاتی,, T-پیراهن و تنقلات در داخل نمی تواند سالم حتی اگر برخی از آنها را پشت سر گذاشت.

پدرش یک گواتمالا مهاجر که جاروب کف و انجام کار ساخت و ساز در دهه های قبل از صرفه جویی در پول به اندازه کافی برای باز کردن فروشگاه سه سال پیش از دست داد $20,000 ارزش کالا.

خانواده فعالان قرار دادن یک "عدالت برای جورج فلوید" ثبت نام در پنجره فروشگاه قبل از آن غارت شد.

"من بسیار عصبانی در این واقعیت است که ما یک اقلیت متعلق به کسب و کار ما ایستاده خیلی با جنبش" پرز گفت. "آن را نابود کردند و اعتماد در جهان آن روز است."

تبلیغات

هنوز پرز گفت: او می دانست چرا غارت رخ داده است, حتی اگر او نمی شود آن را توجیه.

"مردم عصبانی هستند. مردم خسته هستند. رادنی کینگ وضعیت اتفاق افتاده است چگونه مدتها پیش و این است که هنوز هم اتفاق می افتد ؟ " او گفت:. "این سخت است اما من درک دلایل که چرا آنها شکست را به همه این اماکن است."

برخی از مغازه داران ابراز خشم بیش از فلوید را گفته ام اما احساس می شود که هیچ چیز بهانه رفتار مجرمانه و غارتگران باید عواقب.

جو سبز صاحب برادوی شراب و ارواح در سانتا مونیکا گفت که او خوش شانس بود که خانواده اش متعلق به فروشگاه با تجربه تنها یک پنجره شکسته. سبز پشت سرگذاشته غارتگران با کمک مشتریان خود و همسایگان. زمانی که او به پلیس گفت: به او گفته شد که هیچ کس در آینده شد.

تبلیغات

"من فکر می کنم وجود دارد باید مجازات سنگین تری. شما مجبور به پرداخت برای اقدامات خود گفت:" سبز اشاره کرد که کسب و کار در حال حاضر تلاش شده است به دلیل بیماری همه گیر.

"اعتراض مسالمت آمیز است. اما شورش و غارت و خرابکاری? هیچ. سوزاندن کسب و کار ، که پاسخ ندارد."

AJ Lovelace tries to stop looters from breaking into a Walgreens store at Santa Monica and Highland.

امیرحسین لاولیس تلاش می کند برای جلوگیری از غارتگران از شکستن را به یک Walgreens فروشگاه در سانتا مونیکا و کوهستانی. "ما نیاز به صلح و با ما به کسی نیاز به صحبت کردن با هر یک از دیگر," او گفت: پس از غارتگران فرار کرد.

(رابرت Gauthier / لس آنجلس تایمز)

به صورت بی وقفه 30 دقیقه دوشنبه شب غارتگران گردش در امتداد نوار از فروشگاه های زیر غروب آفتاب در خیابان کوهستانی در هالیوود, شکستن را به کسب و کار های متعدد. بسیاری تا به حال کار دستکش, ماسک های صورت و یا bandanas پیچیده در اطراف سر خود را. برخی از انجام کوله پشتی و یا سطل زباله و کیسه های. یک زن تا به حال آبی پزشکی مالش. برخی از toted خفاش ها.

تبلیغات

این حساب و بر اساس تصویری reviewed by بار نشان داد که هرج و مرج صحنه در حاشیه تظاهرات در این نزدیکی هست. با وجود حضور سنگین پلیس در این محله تنها یک ماشین پلیس دیده می شد در این ویدئو ظاهرا در پاسخ به یکی دیگر تماس بگیرید. بیش از یک ساعت و نیم این غارتگران رفت و بدون کنترل.

جمعیت صرف بیش از 20 دقیقه تلاش به سینه باز کردن یک دستگاه خودپرداز که ربوده شد از دود فروشگاه. دو مرد موفق شد کنجکاو سست امن در داخل ماشین و شکست مانده آشغال خیابان کوهستانی طولانی پس از آن. در ضمن یک روانی, فروشگاه و آرایشگاه رفت و دست نخورده است.

این غارتگران بودند که عمدتا جوان و مرد و برخی از آنها را نوجوانان و تعداد کمی از آنها میانسال. وجود دارد برخی از زنان در این گروه که عمدتا سیاه و سفید بود و لاتین.

یکی از غارتگران سوال شد در نقطه ای توسط یکی از دوستان از یکی از تجار: چرا همه غارت و چپاول ؟

تبلیغات

به عنوان دوربین های نورد مرد جوان — لباس پوشیدن و در یک hoodie با یک ماسک سیاه پیچیده شده در اطراف پایین تر از نیمی از چهره اش صحبت طولانی نهفته سرخوردگی از مردم غارت جامعه سیاه و اختصاص موفقیت خود را.

"ما خسته از کشته شدن" او گفت:. "ما خسته از قوانین در حال تصویب در حالی که آنها مواد مخدر و اسلحه در جامعه ما است. آنها تصویب قوانین برای قفل کردن ما."

خواست اگر او در میان تظاهرکنندگان مسالمت آمیز در اعتراض پیش از آن در روز او را رد کرد و این ایده است.

"اعتراض مسالمت آمیز? ما که در دهه 60. که نمی توانید ما هیچ جا."

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان ملیسا Etehad و Jaclyn Cosgrove کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب