پلیس لس آنجلس آتش بخش را افزایش COVID-19 موارد

تعداد کل Los Angeles Police Department پرسنل که آزمایش مثبت برای COVID-19 افزایش یافته است به 108 در حالی که 2

توسط MORVARIDEASIA در 22 اردیبهشت 1399

تعداد کل Los Angeles Police Department پرسنل که آزمایش مثبت برای COVID-19 افزایش یافته است به 108 در حالی که 27 نفر از کارکنان این شهر آتش نشانی تبدیل شده اند آلوده شهر را مرکز عملیات اضطراری گزارش شده در این آخر هفته.

در اداره پلیس 45 کارکنان در حال حاضر به بهبود و بازگشت به وظیفه کامل, با توجه به بیانیه ای از مرکز. یک کارمند در حال حاضر در بیمارستان بستری و مابقی کارکنان خود منزوی در خانه و در حال بهبود است.

در سازمان آتش نشانی, 22 کارکنان را بهبود و بازگشت به کار. پنج کارکنان جدا شده و دوره نقاهت در خانه.

شماره جدید منعکس کننده رشد تلفات از coronavirus در شهر اولین پاسخ دهندگان.

تبلیغات

حداقل دو کالیفرنیای جنوبی مأموران اجرای قانون — هر دو معاونین کلانتر در شهرستان ریورساید — درگذشت از ویروس. بنابراین لس آنجلس شهر, کارمند. بخش آتش در سن خوزه و ساحل طولانی بودند همچنین آمار با موارد.

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور کارگردانی کرده است ماموران به پوشیدن ماسک محافظ و گروه در حال حاضر طول می کشد تا دمای افسران به عنوان آنها می رسند به کار برای تغییرات خود را.

افسران پلیس که علائم یا باید قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض این گزینه را از خود جدا در خانه یا در حال حرکت به Biltmore هتل در مرکز شهر لس آنجلس به قرنطینه این بار گزارش شده در ماه گذشته.

اتاق در حال پرداخت توسط مالیات دهندگان بودجه. لس آنجلس پلیس بنیاد غیر انتفاعی و مستقل است که اقدام به خرید تجهیزات پلیس و دیگر ارائه می دهد پشتیبانی به پلیس لس آنجلس یک کمک مالی برای پوشش هزینه های هتل های رئیس پلیس گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن