شهر از دست رفته راه اندازی موسیقی مستقل بازیابی ویترین این جمعه

شهر از دست رفته قهوه, رستوران و نوار راه اندازی خواهد شد از دست داد شهر زندگی می کنند: یک موسیقی مستقل بازیابی

توسط MORVARIDEASIA در 30 خرداد 1399

شهر از دست رفته قهوه, رستوران و نوار راه اندازی خواهد شد از دست داد شهر زندگی می کنند: یک موسیقی مستقل بازیابی, ویترین, این جمعه, ژوئن 19, در آن پاسیو در فضای باز در 3459 Ringsby دادگاه. درآمد حاصل خواهد شد به هنرمندان محلی و موسیقی-متخصصان صنعت.

اولیه صف برای سری این ماه شامل headliners هنوز جزر و مد, پاتریک Dethlefs و شکارچی Burnette. ظرفیت برای هر یک کنسرت است که به دنبال دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل پوش خواهد شد در 44 با میز و صندلی مناطق قرار داده شده به اجازه می دهد برای فاصله مناسب بین گروه.

"ما می دانیم که بسیاری در جامعه ما در حال از دست رفته موسیقی زنده و همچنین به دنبال به جلو به بهره گیری از برخی از صورت ظاهر از سنتی معشوق رویدادهای فصلی می گوید:" از دست داد شهر صاحب مایکل گراهام. "ما هیجان زده به میزبان این سری از کنسرت در فضای باز است که اجازه خواهد داد که جامعه ما به لذت بردن از موسیقی زنده و دنور زیبا آب و هوا در تابستان در حالی که در ادامه امن اجتماعی فاصله و حمایت از نوازندگان با استعداد محلی که قادر به انجام برای ماه می باشد."

بلیط دارندگان دعوت به شرکت کنندگان-تنها یک ساعت یک مبارک آغاز یک ساعت قبل از نشان می دهد که در شروع 7:30 بعد از ظهر از دست داد شهر را ارائه مواد غذایی و نوشیدنی گزینه برای لذت بردن از در طول نشان می دهد از جمله کوکتل, شراب و آبجو و charcuterie تخته. غذا و نوشیدنی خدمت خواهد شد از یک پیاده روی را از پنجره به حداقل رساندن تماس در سراسر محل برگزاری.

جداول خواهد بود فاصله حداقل شش فوت از هم جدا. $200 جداول (دو در دسترس در هر نشان می دهد) ارائه بهترین صندلی در خانه و صندلی تا شش نفر است. چهار نفر صندلی (شش موجود در هر نشان می دهد) است که 100 دلار به ازای هر جدول/نیمکت و دو نفر صندلی (چهار در دسترس در هر نشان می دهد) 50 دلار در هر جدول/نیمکت.

بلیط باید در پیشبرد خریداری شده از طریق Eventbrite برای هنوز جزر و مد با درب بازکن جو سمپسون (جمعه خرداد 19) پاتریک Dethlefs (جمعه خرداد 26) و شکارچی روغن بازکن کول Scheifele (سه شنبه, ژوئن 30).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب