Loughlin, Giannulli به خدمت زمان زندان برای کالج کلاهبرداری

"خانه کامل" بازیگر Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli توافق به خدمت زندان زمان به عنوان بخشی از

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

"خانه کامل" بازیگر Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli توافق به خدمت زندان زمان به عنوان بخشی از درخواست معامله در این دانشکده پذیرش رشوه پرونده با توجه به مدارک دادگاه ظ روز شنبه.

Loughlin, 55 موافقت کرده است که در خدمت دو ماه پشت میله های زندان و Giannulli, 56 موافقت خود برای خدمت به مدت پنج ماه بر اساس این توافق که باید تایید توسط قاضی. آنها در حال برنامه ریزی به اعتراف به گناه یکشنبه از طریق ویدئو کنفرانس.

زن و شوهر معروف شد برنامه ریزی برای رفتن به دادگاه در ماه اکتبر به اتهام که آنها پرداخت می شود $500,000 در رشوه به دو دختر خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه تیم استخدام حتی اگر هیچ یک از آنها را به بازی های ورزشی. آنها کمک به ایجاد جعلی پروفیل های ورزشی برای دختران خود را با ارسال بستری تجمع حمایت از این طرح پذیرش مشاور ریک خواننده, عکس از کون گنده, ماشین های پارو زدن, مقامات گفت.

وکلای Loughlin و Giannulli استدلال کرده بود که این زن و شوهر معتقد بودند پرداخت شد "مشروع کمک های مالی" است که می تواند به طور مستقیم به USC به عنوان یک جمع آوری کمک های هدیه و یا حمایت از خواننده خیریه. آنها همچنین متهم به دادستان پنهان کردن شواهد بسیار مهم است که می تواند ثابت کند که بی گناهی به دلیل آن را تضعیف می کند خود را در مورد.

در اوایل این ماه, قاضی رد شده پیشنهاد خود را برای رد این مورد بیش از اتهامات سوء رفتار توسط ماموران اف بی آی در حال بررسی اومدی.

آنها توافق کردند که به اعتراف به گناه به توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل در مورد درخواست ثبت در بوستون در دادگاه فدرال. Giannulli نیز اعتراف به گناه به اتهام از خدمات صادقانه سیم و تقلب در ایمیل دادستان گفت. دادستان توافق کرده اند که برای رد اتهام پول شویی و برنامه های فدرال رشوه خواری که اضافه شد پس از این مورد واصل شد.

تحت Loughlin درخواست معامله او را نیز پرداخت $150,000 خوب و انجام 100 ساعت خدمات اجتماعی. Giannulli موافقت کرده است به پرداخت $250,000 خوب و انجام 250 ساعت خدمات اجتماعی.

"تحت این درخواست موافقت نامه ظ امروز این متهمان را در خدمت زندان محکوم منعکس کننده نقش مربوطه خود را در یک توطئه به فاسد کالج فرآیند پذیرش و هستند که سازگار با قبل از جمله در این مورد" آمریکا وکیل اندرو Lelling گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. "ما همچنان به دنبال پاسخگویی برای تضعیف یکپارچگی college admissions."

یک وکیل برای زن و شوهر کاهش یافته است به نظر.

Loughlin و Giannulli در میان 50 نفر دستگیر شده در سال گذشته در مورد لقب "عملیات Varsity Blues" را لرزاند که این کلمه در آموزش عالی است. آنها 23 و 24 والدین به اعتراف به گناه در مورد.

مورد کشف یک طرح که در آن ثروتمند پدر و مادر پرداخت مبالغ هنگفتی به امن دانشجويان پذیرش در مدارس نخبگان به عنوان جعلی ورزشی استخدام و یا کسی که تقلب در امتحانات ورودی, مقامات گفت.

دیگران پدر و مادر که فرستاده شده ام به زندان برای شرکت در کلاهبرداری شامل "زنان خانه دار ناامید" بازیگر Felicity Huffman. او در خدمت نزدیک به دو هفته پشت میله های زندان در اواخر سال گذشته و پس از او اعتراف به پرداخت $15,000 به کسی که درست دخترش کنکور پاسخ.

Coronavirus همه گیر است و تاخیر در این زندان برخی از والدین و اجازه دیگران زود به خانه بروم.

کالیفرنیا شراب Agustin Huneeus جونیور که التماس گناه منتشر شد از پنج ماه زندان به مدت دو هفته در اوایل مارس به دلیل بحران بهداشت عمومی.

قاضی اجازه داده است پدر و مادر دیگر از جمله اری برنده زن به جیب ثروت برای قرار دادن خاموش خود را به زندان به دلیل شیوع ویروس. میشل Janavs که خانواده اختراع داغ جیب و داگلاس هاج سابق مدیر عامل شرکت Pacific Investment Management Co., مجاز برای باقی می ماند رایگان حداقل تا 30 ژوئن قاضی حکم داد. قاضی گفت: او را در نظر تاخیر بیشتر اگر ویروس بحران نه کاهش آن.

Janavs محکوم به پنج سال و هاج محکوم شد تا نه ماه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب