Lumineers و ناتانیل Rateliff اعتراض خواهد کرد در گرینوود امشب

کنسرت ممکن است لغو شود اما برخی از دنور بزرگترین نوازندگان در حال برنامه ریزی برای بازی در این زمان و در اعترا

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

کنسرت ممکن است لغو شود اما برخی از دنور بزرگترین نوازندگان در حال برنامه ریزی برای بازی در این زمان و در اعتراض امشب 20 ژوئیه در گرینوود در تلاش برای متقاعد کردن که شهر به سرنگونی آن سیاست جدید حفاظت از افسران پلیس از مسئولیت مالی در پرونده های مدنی حتی اگر آنها عمل غیر قانونی و یا در ایمان بد است.

که قطعنامه به اتفاق آرا تصویب دو هفته پیش توسط گرینوود شورای شهر در پاسخ به این دولت جدید پلیس-قانون اصلاح قانون که نگه داشتن افسران پاسخگو برای تا $25,000 در موارد سوء.

بیش از آخر هفته ناتانیل Rateliff و شبانه the Lumineers, روح از فضل و Flobots اعلام کرد تحریم علیه گرینوود و بزرگترین محل در آن نقب زن سبز آمفی تئاتر است که متعلق به موزه هنر, هوای آزاد, یک انگلوود مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی. (جزئیات کامل نامه در اینجا.)

حتی دنور ناگتس سر مربی مایکل مالون در حمایت از درخواست در جولای 19 کنفرانس مطبوعاتی. "بنابراین این واقعیت است که ما برخی از بهترین نوازندگان در جهانی واقع در دنور در نظر گرفتن که موضع تحریم نقب زن سبز در گرینوود و حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت من فکر می کنم فوق العاده است," او گفت:.

7:30 p. m. امشب تحت هشتگ #LiveMusicforBlackLives the Lumineers و ناتانیل Rateliff و شبانه قصد پیوستن به نماینده لسلی هیرودیس و معترضان در خارج از شهرستان گرینوود سالن در 6060 جنوب کبک خیابان. این رویداد که به عنوان یک صورتحساب مارس و بازی در; دهندگان امیدوارم که این گروهها را جلب طرفداران خود را که شما پیوستن به نوازندگان در ابراز خشم در این شهر جدید سیاست.

The Lumineers ساخته شده Fiddler s Green تاریخچه در سال 2017 زمانی که قانون به فروش می رسد سه شب متوالی در 18,000-ظرفیت محل برگزاری.

"نقب زن سبز یکی از بزرگترین مالیات بر فروش-تولید موسسات در روستای گرین وود" bandmembers Wesley شولتز و ارمیا Fraites توجه داشته باشید, در بیانیه ای. "هنرمندان و طرفداران نباید مجبور به حمایت مالی یک دولت شهر ایجاد کرده است که از جمله سیاست های نژادپرستانه به انجام در کلرادو و یا مورد علاقه خود را ببینید از هنرمندان انجام به صورت محلی. در واقع هیچ کس نباید."

Rateliff که سالانه برگزار می ایستد در سنگ قرمز آمفی تئاتر چند سال گذشته بود و در, مذاکرات در مورد رزرو نقب زن را سبز نشان می دهد. مگر اینکه گرینوود منعکس سیاست خود را که از روی میز.

"ما از Black Lives Matter جنبش و ترجمه برای دیدن کلرادو ملت را در اجرای پلیس اصلاحات در ماه گذشته با عبور سنا لایحه 217 با یک اکثریت دو حزبی" نوشت Rateliff در نامه ای به شهردار و شورای شهر از گرینوود. "ما وحشت زده شد در هفته گذشته به یاد بگیرند که شهر گرینوود CO تصویب قطعنامه به منظور تضعیف کاربرد SB20-217 در آن جامعه...[t]او قطعنامه جدید تکان دهنده ای از پیش تعیین شده همه آینده پلیس را به عنوان توجیه بیشتر به سپر بد افسران از اجرای مکانیسم های ایجاد شده در SB20-217. اخیرا ما در مورد برنامه ریزی برای بازی در Fiddler s Green; ما نوشتن به شما امروز به طور علنی اعلام کند که ما نمی خواهد بازی موسیقی وجود دارد تا گرینوود rescinds اخیر آن قطعنامه اجازه پلیس به قانون و بدون پاسخگویی."

نه گرینوود و نه AEG ارائه کوه های راکی که کتاب را نشان می دهد در Fiddler s Green (حداقل زمانی که صنعت نیست و نابود جهانی همه گیر) در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در تحریم. این موزه از هنر کاهش یافته است به نظر در گرینوود قطعنامه.

"تصویب لایحه در مجلس سنا 217 در کلرادو بود یک لحظه نقطه عطفی برای کشور ما در دهه مبارزه برای ابتدایی ترین حقوق مدنی: حق به قتل رسیده توسط خود ما افسران پلیس به دلیل رنگ پوست ما" هیرودیس می گوید, در بیانیه ای. "گرینوود وحشتناک تصمیم به اتصال کوتاه پلیس پاسخگویی به این معنی است که مردم سیاه و سفید و برای که ماده هر کسی که می آید در تماس با خود را مسلح شهرداری نیروهای امنیتی امن نیست. زمانی که قطعنامه 40-20 قانون در گرینوود آن خواهد بود خطرناکی غیر مسئولانه برای نگه داشتن شرکت و یا ترویج هر رویداد در نقب زن سبز آمفی تئاتر واقع در شهرستان خود را."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب