Mahattan ساحل رییس آتش نشانی پس از اخراج 'گلو' نظرات

استفاده از عبارت "نه گرفتن پای خود را در گلو" ساخته شده چندین بار توسط ساحل منهتن رئیس آتش نشانی Daryn درام هم

توسط MORVARIDEASIA در 31 خرداد 1399

استفاده از عبارت "نه گرفتن پای خود را در گلو" ساخته شده چندین بار توسط ساحل منهتن رئیس آتش نشانی Daryn درام همراه با دیگر سخنان رهبری به او شلیک شب جمعه است.

ساحل منهتن شهر مدیر بروس وزارت معارف با صدور بیانیه ای در 7 بعد از ظهر بیان کرد که درام بود "خدمت با اطلاع از ختم" و رئیس پلیس جرثقیل Abell خواهد گام در به طور موقت.

Abell قبلا به عنوان سرپرست و رئیس آتش نشانی قبل از استخدام شهرستان ها, درام, در مارس 2019.

"ما نیاز به رهبران متفکر ارائه شده است که صدای باز و فراگیر" وزارت معارف در بیانیه ای گفت. "رئیس درام اخیر نظرات را منعکس نمی کند ارزش های اصلی ما به عنوان یک شهرستان و یک تغییر فوری از آتش نشانی رهبری است که در جامعه را بهترین منافع است."

تبلیغات

یک تماس به تلفن همراه ذکر شده برای درام بازگشت نیست.

درام نظارت یک هیات از 31 آتش نشان و حرفه ای کارکنان اداری که به کار گرفته انواع عوارض از جمله واکنش های اضطراری و خدمات پشتیبانی جامعه.

این شهر منتشر 67-دوم گزیده جمعه که در آن درام در حال سخنرانی در یک نشست منطقه ای مقامات امنیت عمومی. هنگامی که و که در این جلسه صورت می گیرد ناشناخته است و یک تماس به شهرستان دفتر مدیر شد و بلافاصله بازگشت.

تبلیغات

با توجه به شهر, مدیر, درام صحبت می کند در مورد مذاکرات با خارجی فروشنده زمانی که او می گوید: "ببخشید من بومی" و سپس "من فکر می کنم ما پا ... باید به وضوح در گلو خود را و آنها نیاز به آن را احساس کنید و آنها نیاز به احساس می کنید که فشار ثابت در هر روز است که منظور ما از کسب و کار است."

او اشاره پا بودن در گلو سه بار در طول این کلیپ کمتر از یک ماه پس از مینه سوتا پلیس کشته جورج فلوید با نگه داشتن زانو در گردن او برای نزدیک به هشت دقیقه است.

Moe بیانیه همچنین مراجع نظرات درام در مورد "پلیس تعاملات و ناآرامی های مدنی" در "خلیج جنوبی نشان می دهد" پادکست با جکی Balestra در ژوئن 11.

معلوم نیست دقیقا چه Moe بیانیه با اشاره به توجه به پادکست.

تبلیغات

وجود دارد یک نقطه نشان می دهد که در آن درام طرفه با اجرای قانون و قرار دادن تمرکز بر خشونت در کسانی که دستگیر شد.

"شما یکی خوب تیراندازی به دور از ناآرامی های مدنی و در حال حاضر آن را به شما یک خشونت تعامل و افسر غالب را کنترل نمی کند و این سطح از خشونت است که می آید با آن تعامل — این فرد که آنها در تماس با است که واقعا در کنترل" طبل گفت. "اگر شما تطابق وجود دارد و نه خشونت. اگر پاسخ شما با خشونت سپس افسر انتخاب کرده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net