تیم های لیگ سعی کنید به سطح شیب دار تا رقابت در اردوگاه

خوبی سفر Milwaukee Brewers اول baseman-outfielder friz ارقام آن را آسان خواهد بود برای او برای تنظیم به بازی ب

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

خوبی سفر Milwaukee Brewers اول baseman-outfielder friz ارقام آن را آسان خواهد بود برای او برای تنظیم به بازی بدون تماشاگر در این فصل است.

"من بازی های برگزار شده برای این اشعه و Marlins, بنابراین من استفاده می شود به آن" موریسون گفت.

تخمیر و دیگر تیم های لیگ مشغول به کار دوباره جمعه در اغلب خالی ballparks و آگاه مدتها در انتظار شروع فصل است که به سختی یک هفته دور و طرفداران نخواهد بود در آینده. بنابراین تیم ها در تلاش هستند تا به عنوان بهترین آنها می تواند به سطح شیب دار تا رقابت از تابستان اردوگاه های انجام شده در انزوا.

چند تیم اعلام کرد نمایشگاه آینده بازی ها از جمله هوستون در Kansas City, Kansas شهرستان در سنت لوئیس و کلیولند برابر پیتسبورگ.

تخمیر بازی خواهد کرد intrasquad بازی برای چند شب شنبه شروع و دوبله آنها آبی و طلا جهان سری نود مدیر کریگ Counsell مادر آلما, نوتردام. گیر Omar ناروائز و outfielder Avisail گارسیا خواهد شد پیش نویس تیم برای ترکیب هیرو طراحی شده برای تخمین شدت به طور منظم فصل بازی.

"این مهم است که بازیکنان به درک شماره گیری نمی تواند از یک تا 10 از اردوگاه به روز افتتاحیه" Counsell گفت. "که بخش مهمی از چگونه ما در حال تلاش به آنها آماده است."

این ویروس همچنان پیچیده آماده سازی. St. Louis Cardinals مسکن اردن هیکس تصمیم گرفتند از بازی در این فصل با استناد به زمینه نگرانی های بهداشتی. او تشخیص داده شد در دبیرستان مبتلا به دیابت نوع 1.

مدیر دیوید راس و پنج دیگر نامعلومی ردیف یکی از افراد نشسته توله شیکاگو تمرین به عنوان یک اقدام احتیاطی در حالی که در انتظار virus نتایج آزمون. ردیف شامل بازیکنان و مربیان و پزشکان و دیگران.

توله گیر Willson Contreras قدردانی از اقدامات حفاظتی گرفته شده توسط این تیم و MLB.

"من فکر نمی کنم که من در معرض خطر در داخل ورزشگاه" Contreras گفت. "راه رفتن در خیابان است که یک جایی است که من احساس نمی امن است."

Los Angeles Angels left-hander پاتریک Sandoval دوباره این تیم پس از ابتلا به ویروس در ماه گذشته. دوقلوها مینه سوتا گفت: اولین baseman میگوئل Sanó و پشتیبان گیر Willians Astudillo که آزمایش مثبت زمانی که آنها وارد اردوگاه شده اند و مشتاق به بازگشت.

"کسانی که بچه ها خارش برای بازگشت" دوقلوها جمهور بیس بال عملیات Derek Falvey گفت. "آنها را با تماس تلفنی در هر روز پس از دریافت آنها یک آزمون جدید, و آنها می خواهند بدانند که آيا منفی نشده است ؟ آیا من می توانم دوباره؟' و که بوده است کمی چالش برانگیز و نا امید کننده برای آنها است."

در میامی شاید همه گیر است کانون های Marlins امیدوارم که بازیکنان خود را می تواند به حداقل رساندن خطر به دور از ballpark را با پوشیدن ماسک و اجتناب از جمعیت.

"ما ساخته شده آن را واقعا روشن به ما بچه ها چقدر مهم است نه تنها برای خود بلکه سازمان خود را به هم تیمی های خود را به هم تیمی های' خانواده" مدیر همین Mattingly گفت. "برای من هر فردی در فلوریدای جنوبی منطقه باید همان طرز فکر. این یک وضعیت جدی. ما آن را به طور جدی."

این ویروس یک کارت وحشی در تلاش برای برنامه ریزی فهرست Mattingly گفت.

"این وضعیت متفاوت است از هر چیزی که ما رفته ایم از طریق" او گفت:. "دو روز از در حال حاضر شما نمی دانید که چه اتفاقی می افتد به باشگاه خود است. شما را به ادامه به انعطاف پذیر در تفکر خود را و گزینه های خود را. ما در حال تلاش برای به دست آوردن همه آماده بنابراین هر کسی که در اینجا یک گزینه است."

اتباع واشنگتن قرار داده کوزه سرگردان Suero و Roenis الیاس در مجروح لیست. هیچ دلیل داده شد.

کنار

Baltimore Orioles left-hander Ty Blach را انجام پایان فصل تامی جان عمل جراحی و shortstop ریچی مارتین, یک عملیات در راست خود مچ دست است که او را کنار خواهد برای دو تا سه ماه است.

هر یک از روش برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

"این افتضاح است برای هر دو از آنها" مدیر براندون هاید گفت.

Blach رفت 1-3 در پنج شروع می شود آرام در سال گذشته پس از گذراندن سه به علاوه فصل با غول.

به تعویق افتاد

سنت لوئیس کاردینالز' سالن از شهرت القای مراسم به تعویق افتاده است از آنجا که از virus. امسال کلاس لایحه سفید, جان خانواده سلطنتی تودور و تامی Herr خواهد بود مندرج همراه با سال آینده کلاس در آگوست 21, 2021.

به یاد

تورنتو بلو جیز را افتخار اواخر تونی فرناندز با پوشیدن یک پچ با شماره 1 در سمت چپ آستین خود را کشباف.

فرناندز است جیز آبی' حرفه ای, رهبر در بازی ها (1,450) بازدید (1,583) و سه (72). او صرف 12 فصل با تورنتو در چهار نانامی به بازی بود و .288 طور متوسط پنبه حلاجی شده و 2,276 بازدید بیش از 17 لیگ برتر فصل. فرناندز همچنین برای سن دیگو متس و یانکی ها کلیولند سینسیناتی و میلواکی.

فرناندز به حال نه RBIs در تورنتو شش بازی برنده بیش از فیلادلفیا در سال 1993 جهان سری. او تا به حال مشکلات کلیوی و درگذشت Feb. 16 در سن 57.

___

AP نویسندگان ورزشی گرگ Beacham, Dave کمپبل جی کوهن دیوید Ginsburg, Steve Megargee و Kristie Rieken کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

___

دنبال استیون شراب در توییتر https://twitter.com/Steve_Wine

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de