مالاوی رهبر انفجار رای مجدد به عنوان مخالفان آماده را به نفع خود

لیلونگوه, مالاوی (AP) — مالاوی رئیس جمهور در روز شنبه به نام تاریخی دوباره اجرا از انتخابات ریاست جمهوری "بدتر

توسط MORVARIDEASIA در 7 تیر 1399

لیلونگوه, مالاوی (AP) — مالاوی رئیس جمهور در روز شنبه به نام تاریخی دوباره اجرا از انتخابات ریاست جمهوری "بدترین در مالاوی تاریخ" اما کشور را به حرکت مسالمت آمیز آن را به عنوان در انتظار نتایج رسمی یک رای مخالف در حال آماده را به نفع خود.

رئیس جمهور پیتر Mutharika در نظرات پس از روز سه شنبه رای تأکید کرد که حزب او در انتخابات مانیتور شده بود مورد ضرب و شتم و تهدید به دور ماندن از کار خود را. "عجیب مالاوی کمیسیون انتخابات را رد کرد و شکایت ما به دلیل نظارت ما وجود ندارد به گزارش بی نظمی," او گفت. او را نه سوالات.

یک دادگاه لغو اصلی انتخابات سال گذشته برنده Mutharika با استناد به بی نظمی های گسترده از جمله استفاده از مایع اصلاح در برگه های رای. این فقط دومین بار در آفریقا که یک دادگاه انتخابات ریاست جمهوری پس از حکم در کنیا رای در سال 2017.

مالاوی دولت پخش پنج شنبه شب گفت: مخالفت حزب کنگره مالاوی رهبر لازاروس Chakwera بود پیشرو با 59 درصد با همه آرا شمارش در حالی که Mutharika تا به حال 38 درصد است. اما کمیسیون انتخابات صندلی گفت که قبل از هر گونه نهایی اعلام آنها تا به حال به دیدار با الزامات قانونی برای جسمی تایید نتایج را دریافت کرد.

نتایج نهایی انتظار می رود که شنبه شب یا یکشنبه.

ماه از گاهی ناآرامی های مرگبار تا به حال به دنبال اعلام Mutharika پیروزی در مارس 2019 انتخابات به عنوان مردم در صلح آمیز مالاوی رفت و به خیابان ها دست به اعتراض زدند.

دادگاه قانون اساسی سوریه ، 3 دستور داد که به اتفاق آرا رای گیری برگزار می شود دوباره با استناد به "گسترده و منظم و قبر" شواهد از بی نظمی و رای دستکاری.

Mutharika می خواهد دومین دوره پنج ساله.

"این تنها من صمیمانه امیدواریم که که ما را متحد به این کشور رو به جلو به جای مصرف آن را به عقب," او گفت: اصرار مردم به احترام ریاست جمهوری است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

آخرین مطالب