مراکز و فیلم های بیشتر: با یک نگاه به reopenings توسط دولت آمریکا در

بازگشایی اقتصاد و شل شدن coronavirus-باعث محدودیت باقی می ماند ناهموار و متنوع در سراسر ایالات متحده به عنوان

توسط MORVARIDEASIA در 16 اردیبهشت 1399

بازگشایی اقتصاد و شل شدن coronavirus-باعث محدودیت باقی می ماند ناهموار و متنوع در سراسر ایالات متحده به عنوان فرمانداران سازمان دیده بان مورد تعداد و وزن احتیاط در مقابل خواسته های به سطح شیب دار بالا کسب و کار.

تگزاس و اوکلاهما و مونتانا در میان کشورهای تازه اجازه می دهد رستوران ها برای بازگشایی شده است. مراکز سینما و مکانهای دیگر در حال بازگشایی در چند متحده است. برخی از ایالت ها مشخص شده اند به مرحله reopenings: North Carolina فرماندار گفت که او امیدوار است برای شروع یک فرایند پس از این هفته اگر ویروس روند اجازه می دهد.

برخی از ایالت ها از جمله کانون نیویورک در حال حرکت آهسته تر با محدودیت در محل حداقل تا زمانی که ممکن است 15. در کالیفرنیا در برخی از استان ها اعلام کرده اند خود را بازگشایی در سرپیچی از جریان اقامت-صفحه اصلی سفارش.

و برخی از کشورهای هرگز صادر اقامت-صفحه اصلی سفارشات در همه.

حداقل 100 میلیون آمریکایی در ایالات ساخت قاطعانه حرکت به بازگشایی و یا تا به حال هیچ اقامت-صفحه اصلی سفارشات برای شروع با توجه به آسوشیتد پرس چوب خط حساب کردن. متحده به بیش از 210 میلیون دلار مصرف شد بیشتر مراحل تدریجی و یا به نظر نمی رسد به بازگشایی.

در اینجا نگاهی که در آن آمده ایستاده در بازگشایی.

حرکت های جدید:

گرجستان: برخی از مراکز بازگشایی دوشنبه, اگر چه, چیزهایی که دور از نرمال با بسیاری از کسب و کار در داخل هنوز توقیف و به پارکینگ کم پر به عنوان دولت در ادامه تهاجمی دوره به بازگشایی. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ مجاز یک ایالت پناهگاه در خانه سفارش به پایان می رسد در اواخر هفته گذشته. سفارش در حال حاضر در زمین لرزان بعد از رستوران ها و سالن های تئاتر اجازه داده شد به استقبال مشتریان پشت در با محدودیت و بسیاری از کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی شده است. گرجستان شد یک میله رعد و برق برای انتقاد در بحث ملی بیش از بازگشایی زمانی که کمپ مجاز کسب و کار از جمله سرو خال کوبی, بازی بولینگ کوچه و مو و ناخن سالن برای بازگشایی در ماه آوریل است.

تگزاس: اقامت-صفحه اصلی سفارش منقضی شده جمعه و رستوران ها, مراکز و سینما می تواند بازگشایی در 25 درصد ظرفیت اجتماعی فاصله. شهرستانهای استان با پنج یا کمتر گزارش شده coronavirus موارد باید شل تر اشغال قوانین. کالیفرنیا ، گرگ ابوت گفت: محدودیت ممکن است آرامش بیشتر در دو هفته بسته به نتایج تست. سواحل و پارک دولت باز هستند. میله ورزشگاه و سالن های بسته باقی می ماند.

کارولینای جنوبی: اقامت-صفحه اصلی سفارش برداشته دوشنبه به عنوان کارولینای جنوبی, اجازه, هوای آزاد, رستوران ناهار خوری رزومه. پارک ها و سواحل و مراکز هتل ها و فروشگاه های لباس را بازگشایی شد. کالیفرنیا ، هنری مک مستر گفت: تا بعدی ها سالن های ورزشگاه و دیگر-تماس با ما کسب و کار.

فلوریدا: رستوران ها و مغازه ها می تواند بازگشایی در ظرفیت محدود پنج شنبه در سراسر فلوریدا به جز سه-آمار شهرستانهای استان است. پارک دولت بازگشایی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. ورزشگاه و سالن های بسته باقی می ماند. مدارس بسته خواهد ماند برای بقیه این مدرسه در سال است.

تنسی: پس از اجازه می دهد بسیاری از رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی در هفته گذشته سالن ها و دیگر-تماس با فروشگاه مجاز به رزومه چهارشنبه. دولت منتشر کرده است دستورالعمل در خیال بازگشایی اما مقامات اذعان تنسی نمی خواهد اجرای چنین اقدامات است.

OKLAHOMA: رستوران ناهار خوری اتاق, کافه سرو غذا ورزشگاه و کلیساها آغاز شد استقبال از بازگشت مشتریان در هفته گذشته تحت اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل های زیر را زودتر بازگشایی آرایشگران و مو و ناخن سالن. کارکنان از جمله کلیسای کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک. کلیسا مراقبت روز مجاز نیست برای باز کردن.

مونتانا: رستوران ها و قمار شروع بازگشایی دوشنبه با افزایش مطابق با اصول محدود جمعیت و سرور پوشیدن ماسک. کلیساها و خرده فروشان در هفته گذشته باز و اقامت-صفحه اصلی سفارش برداشته شد به جز برای جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد مسن است. لیبریا استیو بولاک است که اجازه می دهد مدارس برای بازگشایی پنج شنبه, اما بسیاری از مناطق در حال حاضر لغو کلاس های حضوری برای سال.

یوتا: رستوران ورزشگاه آرایشگران و ناخن سالن شروع بازگشایی جمعه. فاصله و ماسک مورد نیاز بودند در محل برای کارکنان و برخی از مشتریان در شهر سالت لیک کانتی. مدارس تعطیل هستند برای سال تحصیلی. کالیفرنیا ، گری هربرت گفت کلیساها به احتمال زیاد خواهد شد در میان آخرین مکان برای بازگشایی شده است.

کلرادو: دفاتر غیر ضروری تلقی اجازه داده شد به بازگشایی دوشنبه با کاهش کارکنان. حرکت زیر مارس 26 انقضا دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس' اقامت-صفحه اصلی سفارش. محدودیت های فعلی اجازه می دهد منظقه خرده فروشی املاک و مستغلات و نمایش آن. در مارس 1, فروشگاه های خرده فروشی و خدمات شخصی اجازه داده شد به بازگشایی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اوهایو: از جمعه ترین مراقبت های بهداشتی دفاتر می تواند بازگشایی و خرده فروشان می تواند شروع ارائه تحویل و وانت, خدمات همراه با انتصاب بازديد 10 یا کمتر مشتریان. توزیع کنندگان و تولید کنندگان و سازندگان دوباره شنبه با ماسک و اجتماعی فاصله مورد نیاز است. ورزشگاه, میله, رستوران ها, آرایشگاه, سالن و سینما باقی می ماند بسته تحت کالیفرنیا ، مایک Dewine باشد.

آرکانزاس: ورزشگاه بازگشایی دوشنبه اجتماعی فاصله و محدودیت های دیگر. آرایشگاه تاتو سرو و سالن مو می تواند بازگشایی دوشنبه اما با محدودیت های مشابه در ظرفیت اضافی و غربالگری مورد نیاز است. رستوران می تواند بازگشایی اتاق ناهارخوری دوشنبه آینده, اما تنها در یک سوم از ظرفیت خود را.

MISSOURI: کالیفرنیا ، مایک پارسونز اقامت-صفحه اصلی سفارش به پایان رسید یکشنبه, اجازه می دهد کسب و کار و رویدادهای مذهبی برای بازگشایی دوشنبه. برخی از کسب و کار مانند رستوران ها باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. محلی تحمیل اقامت-صفحه اصلی سفارشات باقی می ماند در منطقه سنت لوئیس از طریق اواسط ماه مه.

WEST VIRGINIA: کالیفرنیا ، جیم عدالت روز دوشنبه اجازه بازگشایی کسب و کارهای کوچک, barber, مغازه ها, ناخن سالن و کلیسا و خدمات مراسم تشییع جنازه. رستوران می تواند اجازه می دهد فضای باز ناهار خوری. این حرکت شامل محدودیت و مشروط است در دولت را مثبت ویروس آزمون رای ماندن در زیر یک آستانه. در هفته بعدی, ادارات, هتل ها, قمار و رستوران ها و دیگر باقی مانده کسب و کار می تواند بازگشایی شده است.

آلاسکا: شروع آوریل 24, مقامات در آلاسکا اجازه شام خوردن در خدمات در رستوران ها و بازگشایی خرده فروشان مراقبت شخصی خدمات و کسب و کارهای دیگر با محدودیت. برای مثال برنامه های تماس برای استفاده از پوشش صورت محدودیت در ظرفیت و بهداشتی مورد نیاز است. دولت در ماه آوریل تصمیم گرفته می شود وجود ندارد در کلاس های حضوری برای K-12 دانش آموزان برای بقیه سال تحصیلی.

ورمونت: بیشتر ورمونت ساخت و تولید کارگران بازگشت به کار دوشنبه پس از کالیفرنیا ، فیل اسکات سست برخی از محدودیت. اسکات نیز روز دوشنبه اعلام کرد که برخی از انتخابی مراقبت های بهداشتی روش ممکن است از سر گرفت. در هفته گذشته هوای فضای خرده فروشی که قبلا شده بود محدود به منظقه و یا خدمات تحویل داده شد برای باز کردن به فرد خرید با حداکثر 10 نفر از جمله هر دو به مشتریان و کارکنان.

لوئیزیانا: رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز مجاز است غیر اضطراری پزشکی به رزومه و او را مجاز رستوران ها برای باز کردن در خارج از صندلی. بازار و فروشگاه ها نیز داده شده است چراغ سبز به راه اندازی مجدد کسب و کار اما با منظقه ، دیگر غیر ضروری خرده فروشان است که هرگز مجبور به مانند طلا و جواهر فروشگاه ها و بوتیک — نمی تواند بیش از 10 نفر در یک زمان. کسب و کار است که باقی می ماند بسته شامل قمار سالن سرو خال کوبی سینما و ورزشگاه و مکانهای تفریحی و به طور کلی اقامت در خانه سفارش در محل باقی می ماند از طریق مه 15.

بیشتر تدریجی:

واشنگتن: رژیم صهیونیستی. جی Inslee در حال حاضر کاهش برخی از محدودیت ها از جمله اجازه می دهد بعد از استفاده از پارک های ایالتی. تفریح در فضای باز مانند ماهیگیری و گلف اجازه خواهد داشت با شروع سه شنبه. این فرماندار دموکرات نیز اعلام کرد که دولت stay-at-home منظور تمدید خواهد شد از طریق حداقل مارس 31. خواهد شد که به دنبال آن با چهار مرحله فرآیند لغو محدودیت های شروع با اجازه دادن به خرده فروشی منظقه وانت, فروش خودرو و کارواش در اواسط ماه مه.

اورگان: رژیم صهیونیستی است. کیت براون می گوید: برخی از مناطق روستایی شهرستان که در آن وجود دارد تقریبا هیچ موارد می توانید شروع بازگشایی به آرامی شروع مارس 15 اگر شرایط خاصی برآورده شده است. امکانات پزشکی در اورگان اجازه داده شد برای از سرگیری ارائه nonurgent مراقبت های پزشکی شروع آخرین جمعه است.

آلاباما: خرده فروشان و سواحل مجاز برای باز کردن پنج شنبه شب اما با فاصله مورد نیاز است. آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey اعلام کرد که دولت تا به حال برداشته اقامت-صفحه اصلی نظم و جایگزین آن را با "امن تر-در-خانه سفارش" آغاز شد که در 5 بعد از ظهر مارس 30. مردم تشویق می شوند اما دیگر نیاز به ماندن در خانه. ارائه دهندگان خدمات پزشکی نیز مجاز به رزومه عروق کرونر از روش های پزشکی. برخی از بسته شدن در اثر باقی می ماند از طریق مه 15. ورزشگاه, سالن آرایشگاه, سرگرمی و امکانات سایت رستوران ناهار خوری بسته باقی می ماند.

کالیفرنیا: کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات روز دوشنبه اعلام کرد که برخی از کسب و کار در دولت را دریافت اجازه بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان جمعه با محدودیت. Newsom را مرحله به مرحله در برنامه اجازه می دهد تا لباس فروشگاه لوازم ورزشی, گل ها و دیگر خرده فروشان برای از سرگیری عملیات با منظقه وانت. ناهار خوری در رستوران و دفتر reopenings هنوز هم ممنوع است. سه Northern California counties در حال حاضر بازگشایی در سرپیچی از Newsom سفارشات.

میشیگان: ساخت و ساز املاک و مستغلات و بیشتر در هوای آزاد کار می توانید رزومه شنبه تحت دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer آخرین سفارش. بسیاری از کسب و کار بسته باقی خواهد ماند از جمله قمار و کافه ها و سالن های ورزشی. رستوران ها محدود به وانت و تحویل. مدارس بسته شده, برای سال تحصیلی, به جز برای آموزش از راه دور. هر چند خودکار گیاهان نیست از آمادگی خودروسازان و اتحادیه های کارگری در حال مذاکره در مورد راه اندازی مجدد.

آریزونا: کوچک خرده فروشان بازگشایی دوشنبه با منظقه تحویل و یا قرار ملاقات خدمات مبتنی بر. آنها اجازه خواهد داشت به استقبال مشتریان در داخل و اجتماعی فاصله شروع جمعه. رژیم صهیونیستی. mlb در غیر این صورت تمدید اقامت خود-صفحه اصلی سفارش تا زمانی که ممکن است 15. او همکاری با رستوران ها چگونه به نهایت بازگشایی اتاق ناهار خوری با خیال راحت اما هیچ تنظیم جدول زمانی.

کنتاکی: بهداشت و درمان و درمانگاه دندانپزشکان و optometrists دوباره باز شده اند. دوشنبه آینده به لیبریا اندی Beshear همچنین اجازه می دهد گسترده از سرگیری تولید و کار ساخت و ساز همراه با اسب مسابقه در Churchill Downs بدون تماشاگر. محدودیت در نمایندگی مجاز و فروش خودرو و حیوان خانگی groomers همچنین آسانسور هفته آینده. بعد در مه, او قصد دارد به بازگشایی بیشتر خرده فروشان و اجازه کلیساها رزومه فرد ،

کارولینای شمالی: اقامت-صفحه اصلی سفارش از جمله محدودیت های کسب و کار باقی می ماند تا روز جمعه و پس از آن به لیبریا روی کوپر امید به آغاز یک مرحله به مرحله بازگشایی. او روز دوشنبه گفت که تصمیم گیری در سرعت بازگشایی بستگی به معیارهای کلیدی از جمله روند در موارد مثبت و بستری شدن در بیمارستان.

آیداهو: کودک-مراقبت از مراکز قادر به بازگشایی آوریل 1 تحت اولین مرحله از کالیفرنیا ، براد کمی را مرحله به مرحله طرح است. کلیساها می تواند بازگشایی با فاصله و قوانین بهداشت. بارها ورزشگاه, سالن سینما و سالن های ورزشی باقی می ماند بسته شده است. رستوران ارائه می منظقه و خدمات تحویل.

ایندیانا: اقامت-صفحه اصلی سفارش برداشته شد دوشنبه برای بسیاری از دولت های, در حالی که کالیفرنیا ، اریک هولکوم مجاز بیشتر تولید کنندگان و خرده فروشان به بازگشایی شده است. فرد در رستوران ناهار خوری و سالن های بسته باقی می ماند برای یک هفته دیگر. و سالنهای سینما بارها و قمار بسته باقی می ماند حداقل تا اواخر ماه مه. هولکوم می گوید او امیدوار است به راه اندازی مجدد تقریبا تمام فعالیت های جولای 4.

کانزاس: اقامت-صفحه اصلی سفارش منقضی شده بیش از آخر هفته با جایگزین دموکراتیک رژیم صهیونیستی. لورا کلی طرح به صورت مرحله به مرحله-در بازگشایی اقتصاد از طریق ژوئن 15. رستوران می تواند باز برای ناهار خوردن در سرویس تا زمانی که آنها رعایت اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن بیش از 10 فاصله از دیگران است. میله, سالن مو, سالن آرایشگری ناخن سالن و تو سرو مجاز به بازگشایی تا مارس 18.

NEW HAMPSHIRE: اقامت در خانه سفارش باقی می ماند تا زمانی که مه 31, با محدود بازگشایی رستوران ها سالن مو و دیگر کسب و کار در طول ماه. مو سالن باربر و مغازه ها و فروشگاه های خرده فروشی و رانندگی-در سینما می تواند بازگشایی مارس 11, اما با محدودیت. رستوران ها در حال حاضر محدود به بایگانی اطلاعات و تحویل می تواند ارائه دهد در فضای باز ناهار خوری شروع مارس 18.

پنسیلوانیا: گلف اسکله و خصوصی اردو می تواند بازگشایی شده است. کار ساخت و ساز می تواند از سر گرفت. روز جمعه به لیبریا تام Wolf برنامه های خود را بلند stay-at-home, منظور, بازگشایی بسیاری از خرده فروشان و سهولت و محدودیت های دیگر در حداقل-قسمت های آسیب دیده از دولت است. گرگ می گوید: shutdown می توانید سست می شود و در یک شهرستان و یا منطقه virus روند آمار کلیدی معیار.

هاوایی: رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige تمدید یک ایالت اقامت در خانه سفارش از طریق مه 31, هر چند دولت در زمان برخی از گام های اولیه برای استراحت محدودیت در مارس 1, از جمله اجازه دادن به مردم برای گلف ارائه هر گلف سبد خرید حمل تنها یک نفر مگر اینکه این فرد همراه است کسی که از همان خانواده است. انتخابی پزشکی و فروشنده خودرو بازدید با تعیین وقت قبلی نیز چراغ سبز داده می شود. سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز گفت: بیش از سه هفته بعد مقامات را در نظر اجازه آنچه که او به نام متوسط-فعالیت های در معرض خطر مانند رفتن به ورزشگاه و تشویق رستوران ها ارائه شده اجتماعی فاصله دستورالعمل ها را به دنبال دارد.

رود آیلند: لیبریا Gina Raimondo همواره گفت که او امیدوار است برای بلند کردن دولت stay-در-خانه سفارش مارس 8 برای شروع یک مرحله به مرحله راه اندازی مجدد اقتصاد است. فاز اول شامل باز کردن برخی از پارک های ایالتی و یا سواحل اجازه می دهد به بیمارستان برای انجام روش انتخابی و دیگر کاستن از محدودیت ها همه با اجتماعی فاصله.

می سی سی پی: کالیفرنیا ، تیت ریوز است کاهش محدودیت در رستوران ها و تجمعات هر دو آغاز پنج شنبه. رستوران ها خواهد شد مجاز به باز داخل اتاق ناهارخوری و, هوای آزاد, مناطق تا 50 درصد مشتری ظرفیت و بیش از شش مشتریان در هر جدول. سرور باید پوشیدن ماسک. اجتماعات در فضای باز, مانند جوانان, ورزش, شیوه های محدود خواهد شد به 20 نفر از 10. آرایشگاه و سالن های بسته باقی می ماند. ریوز "امن تر-در-خانه" سفارش گرفت, اثر, مارس 27 اجازه می دهد بسیاری از کسب و کار برای بازگشایی با محدودیت در ظرفیت. منظور منقضی می شود ممکن است 11.

در ایالت مینه سوتا: لیبریا تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش اجرا می شود از طریق مارس 18 اما با جمهوری خواهان فشار دادن او اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر به بازگشایی Walz روز جمعه سست برخی از محدودیت در کسب و کار خرده فروشی به آنها اجازه بازگشایی به صورت منظقه وانت و تحویل. او گفت: تغییر خواهد اجازه دهید تا به 30000 نفر به بازگشت به کار. Walz گفت: او به سهولت و محدودیت های این هفته در اعمال جراحی الکتیو و مراقبت از دندان. هنوز هم او را روشن ساخته است که بسیاری از محدودیت ها را در محل اقامت فراتر از مارس 18 تاریخ.

ویرجینیا: رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم امیدوار است تا اجازه کسب و کار بازگشایی تا پایان هفته آینده. نرتهم اعلام تمدید یک هفته یک فرمان اجرایی که بسته کسب و کار. منظور در ابتدا مجموعه منقضی جمعه. آن را در حال حاضر منقضی می شود ممکن است 15.

بدون اقامت-صفحه اصلی سفارش:

WYOMING: شروع آوریل 1 برخی از کسب و کار — آرایشگری, زیبایی و تو سرو — اجازه داده شد به بازگشایی شده است. تنها یک حوزه قضایی Teton County, که شامل سوراخ Jackson توریستی تحت محاصره تصویب اقامت-صفحه اصلی سفارش در حال حاضر برداشته. سایر استان ها به دنبال بیشتر ملایم محدودیت های است که می تواند اجازه می دهد تا رستوران فضای باز ناهار خوری. مدارس بسته باقی می ماند.

نبراسکا: کالیفرنیا ، آیووا سست محدودیت دوشنبه در بسیاری از دولت اجازه می دهد سالن تو سرو و ناهار خوردن در رستوران ها به بازگشایی با ظرفیت محدود. کارکنان رستوران باید پوشیدن ماسک. بعد مراقبت اجازه خواهد داشت تا 15 فرزند به ازای هر اتاق. این شل محدودیت گسترش خواهد یافت و به 10 بیشتر شهرستانهای ممکن است 11.

آیووا: پس از شل شدن محدودیت های کسب و کار در سراسر اکثر شهرستانهای کالیفرنیا ، کیم رینولدز روز دوشنبه گفت که ویروس روند را دیکته کند که چگونه به زودی او را همان باقی مانده در استان ها که عبارتند از مناطق شهری است. خدمات کلیسا شده اند مجاز به ادامه ایالت.

داکوتای شمالی: رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم در روز جمعه اجازه اکثر کسب و کار برای بازگشایی با احتیاط نگهداری می شوند اما در مقیاس بزرگ سالن تا اطلاع ثانوی بسته. بورگوم نیز جمعه اعلام کرد که داکوتای شمالی مدارس باقی خواهد ماند بسته برای بقیه سال تحصیلی.

داکوتای جنوبی: کالیفرنیا ، Kristi Noem نیست منظور هر گونه محدودیت های شدید به جای درخواست از مردم برای رعایت اجتماعی دورى و اجتناب از گروه های بزرگتر از 10. هنوز Noem هفته گذشته با صدور "بازگشت به حالت عادی" برنامه است که توصیه می شود کسب و کار برای باز کردن درب در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفظ مردم گسترش از هم جدا.

نه در هر زمان به زودی:

کانکتیکات: لیبریا ند لمانت برنامه multiphased بازگشایی شروع ممکن است 20. این زمانی است که, هوای آزاد, رستوران غذاخوری, در علاوه بر این به موجود takeout اجازه خواهد داشت. محرومیت ویروس شعله ور شدن یو پی اس در آن لمانت نیز امیدوار به بازگشایی — با اضافه احتیاطی — سالن, در بیرون, باغ وحش و موزه اردو و دیگر تفریحات و برنامه های پژوهشی دانشگاه.

نیویورک: ایالت منظور خاموش کردن منقضی می شود ممکن است 15. پس از آن در حالی که شهر نیویورک است که کانون ایالات متحده شیوع دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پیشنهاد کرده است که اجازه برخی کمتر متاثر از مناطق شمال ایالت شروع مرحله به مرحله بازگشایی یک بار آنها را ملاقات معیارهای کلیدی ویروس نشانگر. برخی از ایالت شده اند مجاز به ادامه اعمال جراحی الکتیو اما باید حفظ یک آستانه خاص از کفش تخت برای شرایط اضطراری. مدارس تعطیل هستند از طریق سال تحصیلی.

نیوجرسی: این COVID-19 کانون تا به حال نزدیک به 8000 کشته و بیش از 128,000 موارد مثبت. آن را به طور کامل بازگشایی نشده است, هر چند به لیبریا فیل مورفی بازگشایی پارک ها و زمین های گلف در هفته گذشته با استناد به روند مثبت است. وی اضافه کرد: در این هفته که مدارس را بسته باقی می ماند برای بقیه سال تحصیلی. مورفی گفت که او می خواهد برای ادامه به دیدن بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در میان, دیگر, داده, کاهش قبل از او مجموعه کامل بازگشایی تاریخ.

ایلینوی: اقامت-صفحه اصلی سفارش طول می کشد از طریق مه 30 و با آن مدارس باقی می ماند از راه دور-وضعیت یادگیری و غیر ضروری کسب و کار بسته شده است. اما به عنوان از آوریل 1 غیرضروری کسب و کار می تواند پر کردن تلفن و سفارش آنلاین. برخی از nonelective عمل جراحی مه, رزومه, و بسیاری از دولت های پارک ها باز هستند برای پیاده روی و ماهیگیری. چهره-پوشش اجباری برای اماکن عمومی که در آن فاصله اجتماعی نمی تواند حفظ شود.

نوادا: لیبریا استیو Sisolak تمدید اقامت در خانه سفارش تا مارس 15 و می گوید او ممکن است اجازه می دهد تا بازگشایی در آن تاریخ یا زودتر از بسیاری از غیر ضروری کسب و کار. اما او گفت: میله قمار و مراکز خرید به احتمال زیاد اقامت توقیف. Sisolak است که هنوز تصمیم گیری که آیا او اجازه خواهد داد که رستوران های باربر مغازه ها و سالن به بازگشایی در اواسط ماه مارس با کسب و کارهای دیگر.

ماساچوست: کالیفرنیا ، چارلی بیکر مجموعه تاریخ مارس 18 به تدریج شروع بازگشایی در ماساچوست است که در زیر یک مادر اقامت در خانه مشاوره. بیکر هشدار داده است که اقتصاد نمی شود "به مسابقات" آن روز. او گفت: مرحله به مرحله در بازگشایی برنامه های در نظر گرفته شده توسط 17-عضو کمیسیون اجتماعی را شامل فاصله و تمیز کردن پروتکل برای کسب و کار.

مریلند: کالیفرنیا ، لری هوگان می گوید تدریجی بازگشایی بستگی دارد رو به پایین virus روند. ماه گذشته هوگان گفت که او امیدوار مریلند می تواند شروع فاز اول بازگشایی کسب و کار در اوایل ممکن است, اما او نمی شفافی در یک زمان.

ویسکانسین: اقامت-صفحه اصلی سفارش اجرا می شود تا مارس 26 اما جمهوری قانونی رهبران در حال اعمال فشار به لیبریا تونی Evers به بازگشایی سریع تر است. جمهوری خواهان نیز درخواست دادگاه عالی ایالت به بلوک آخرین سفارش و نیروی Evers' دولت به نمایندگان مجلس به تصمیم گیری. Evers' مرحله به مرحله بازگشایی طرح نیاز به 14 روز بهبود در برخی کلیدی virus روند که باید برآورده نشده است.

نیومکزیکو: لیبریا میشل Lujan گریشام تمدید اقامت-صفحه اصلی سفارش تا مارس 15 اما آغاز شده است متوسط حرکت می کند به کاهش محدودیت های کسب و کار به تازگی اجازه می دهد منظقه و تحویل عملیات غیر ضروری برای کسب و کار باز کردن زمین های گلف و برخی از پارک های ایالتی و اجازه می دهد اسلحه فروش با تعیین وقت قبلی.

دلاور: به لیبریا جان کارنی داده است هیچ نشانه ای که او ممکن است محدودیت با وجود اعتراضات و فشار از توافق قانونگذاران. او نشان داد که او را به نگاه از نزدیک در ویروس روند.

مین: با امن در خانه سفارش ماندگار طریق ممکن است محدودیت برداشته شد مارس 1 در زمین های گلف بسیاری از پارک های ایالتی و بازدیدکننده داشته است به دندانپزشکان آرایشگران و آرایشگاه. محدودیت های تنظیم شده به آسانسور برای رستوران اسکان و کمپینگ ژوئن 1.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب