دستگیری مظنون به تلاش برای قرنطینه در خصوصی دیزنی جزیره

اورلاندو فلوریدا. (AP) — فلوریدا نمایندگان بازداشت یک مرد که زندگی خود را قرنطینه در توقیف Disney World, جزیره

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

اورلاندو فلوریدا. (AP) — فلوریدا نمایندگان بازداشت یک مرد که زندگی خود را قرنطینه در توقیف Disney World, جزیره گفتن مقامات آن را احساس مانند یک "بهشت گرمسیری."

Orange County Sheriff نمایندگان یافت ریچارد مک گوایر در دیزنی کشف جزیره در روز پنج شنبه. او گفت که او می شده است وجود دارد از دوشنبه یا سه شنبه و برنامه ریزی شده بود به کمپ وجود دارد برای یک هفته با توجه به یک گزارش بازداشت.

42 ساله گفت که او را نمی شنوند متعدد نمایندگان جستجو در جزیره خصوصی برای او بر پا توسط قایق و هوا از آنجا که او در خواب در یک ساختمان است. او گفته معاون او نمی دانست که آن را در یک فضای محدود با وجود متعدد "هیچ خاطی" نشانه.

"ریچارد اظهار داشت که او غافل از آن که آن را شبیه یک بهشت گرمسیری" با توجه به گزارش بازداشت.

اورنج کانتی دریایی نمایندگان در خلیج دریاچه با استفاده از یک سیستم آدرس عمومی برای گفتن مک گوایر او مجاز در اموال, اما او همچنان در این جزیره به هر حال با توجه به گزارش بازداشت.

امنیت و نماینده دیزنی گفت: او را دیدم مک گوایر استفاده از یک شرکت قایق پنج شنبه اشاره کرد که این منطقه تا به حال چندین "هیچ خاطی" علائم و دو بسته دروازه. او پرسید: این سازمان به اتهامات مطبوعاتی.

مک گوایر دستگیر شد یک خاطی شارژ گرفته و به زندان بدون حادثه است. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا او تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر.

قبلا به نام جزیره گنج, کشف جزیره شده بود سایت از یک پارک وحش قبل از این جزیره بود که به روی عموم بسته شده در سال 1999.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب