مانفرد فکر می کند در این چارچوب با Clark, اتحادیه باقی می ماند mum

نیویورک (AP) — پس از روز عصبانی مبادلات بیش از پول بین لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان' association, کمیسر راب مان

توسط MORVARIDEASIA در 29 خرداد 1399

نیویورک (AP) — پس از روز عصبانی مبادلات بیش از پول بین لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان' association, کمیسر راب مانفرد شروع به شک که آیا وجود خواهد داشت یک سال 2020 نجومی و گفت: به همان اندازه در تلویزیون ملی.

او سپس به نام اتحادیه سر تونی کلارک و ارائه به پرواز از نیویورک به ایالت آریزونا دیدار برای اولین بار در سه ماه. آنها صحبت می کرد و یکی یکی برای چند ساعت روز سه شنبه در یک اتاق در Westin Kierland توچال & آبگرم در اسکاتسدیل آریزونا و ظهور با چه MLB عنوان یک چارچوب برای هر رهبر به فروش را به سمت خود.

MLB که آن را به حال شرایط به بازی pandemic-تاخیر نجومی در خالی ballparks نه فقط یک پیشنهاد است.

این اتحادیه گفت: هیچ چیز عموم و کارکنان اعطا با هشت مرد اجرایی فرعی و دیگر بازیکنان. برخی از بازیکنان طرف در نظر گرفته چارچوب صرفا یکی دیگر از طرح موضوع به چانه زنی.

این چارچوب شامل کامل سرشکن پرداخت حتی اگر بازی ها را در خالی ballparks مردم آشنا با جزئیات آسوشیتدپرس گفت. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که جزئیات نمی شد را اعلام کرد.

هر تیمی که بازی 60 بازی بیش از 10 هفته از شروع جولای 20, هر چند پنج شنبه, درب بازکن, در جولای 19 می تواند اضافه شود. این چارچوب می تواند به بازیکنان دریافت حدود 37 درصد از حقوق خود را و می آیند تا حدود 1.48 میلیارد دلار از حقوق در اصل در مجموع 4 میلیارد دلار.

بیس postseason خواهد گسترش از 10 تیم به 16 سال و دو کارت وحشی بازی خواهد تبدیل به هشت تیم وحشی-کارت دور با هشت بهترین-از-سه سری. که می تواند حداقل 14 جدید بازی حذفی که پخش حقوق می تواند به فروش می رسد و MLB خواهد باید این گزینه از 14 یا 16 postseason تیم در 2021.

MLB خواهد تضمین 25 میلیون دلار postseason بازیکنان در استخر, ایجاد postseason سهام برای بازیکنان در رویداد بدون بلیط به فروش می رسد.

Hitter وظیفه تعیین خواهد گسترش به همه بازی ها برای اولین بار نیز مربوط به بازی بین لیگ ملی تیم برای سال 2020 و 2021.

مالیات لوکس خواهد بود معلق برای سال 2020 صرفه جویی در پول برای یانکی ها هوستون داجرز و توله.

هر دو طرف کمک می کند به طور مشترک به طرح های عدالت اجتماعی.

بازیکنان با به اصطلاح تقسیم قرارداد که پرداخت می شود در کاهش نرخ حقوق و دستمزد در هنگام ارسال به جزئی لیگ را به بازپرداخت پیشبرد آنها در حال حاضر دریافت کرده اند: $16,500 30.000 دلار یا $60,000 بسته به نوع قرارداد خود را برای یک مجموع از حدود 33 میلیون نفر است.

"در صورت درخواست تونی کلارک و من برای چند ساعت در روز گذشته در شهر فینیکس" مانفرد گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. "ما در سمت چپ که ملاقات با یک به طور مشترک توسعه یافته چارچوب است که ما توافق می تواند مبنای توافق و موضوع را به گفتگو با ما مربوطه تشکیل شده است.

"سازگار با صحبت های ما دیروز من تشویق باشگاه ها به جلو حرکت کند و به من اعتماد تونی انجام همان" مانفرد اضافه شده است.

اتحادیه آخرین پیشنهاد در ژوئن 9 بود برای 89-برنامه بازی در سرشکن پرداخت که در نتیجه 55 درصد از حقوق و حدود 2.2 میلیارد دلار است.

بالا ستاره مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول می توانید در مورد $13.33 میلیون نفر تحت MLB آخرین طرح و $19.78 میلیون نفر تحت اتحادیه پیشنهاد. یک بازیکن با 1 میلیون دلار حقوق و دستمزد را دریافت کنید $370,370 تحت این باشگاه برنامه ریزی و $549,383 تحت بازیکنان پیشنهاد. دلار 563,500 حداقل خواهد بود به ارزش $208,704 تحت MLB طرح و $309,577 تحت این اتحادیه است.

این اتحادیه نیز خواهد صرف ادعای اضافی است که می تواند گران قیمت و شکایت.

مانفرد و کلارک به چنین جزئیات در این جلسه آنها احتمالا برای یک دوره اجازه می دهد تا مانفرد برای مشورت صاحبان در MLB کار کمیته سیاست.

پس با توجه به چارچوب بازیکنان می تواند در مقابله با یک مقدار بالاتر از بازی ها شاید با اضافه کردن doubleheaders.

قبل از این هفته مانفرد و کلارک را ملاقات کرده بود از مارس 13-14 در آریزونا دو روز پس از بهار آموزش متوقف شد با توجه به جدید کروناویروس.

مانفرد نگهداری در هفته گذشته او "100%" مطمئن شوید که وجود دارد خواهد بود یک فصل است اما پس عصبانی مبادلات هفته گذشته او گفت: "هیچ خطر واقعی" از هیچ فصل است.

بیس بال رو به وخامت گذاشته و به کار نزاع در حالی که NBA, NHL و MLS نقل مکان کرد به جلو با راه اندازی مجدد برنامه.

در حالی که بیس بال تا به حال هشت توقف کار از 1972-95 طرف های مذاکره چهار مستقیم قرارداد کار بدون ایجاد وقفه در بازی. اما تنش ها را افزایش داده اند در سال های اخیر با اتحادیه از دست دادن یک شکایت متهم توله شیکاگو دستکاری سوم baseman کریس برایانت زمان سرویس برای به تاخیر انداختن خود را رایگان آژانس و تشکیل پرونده شکایت متهم چندین باشگاه از عدم به درستی استفاده از درآمد های پول.

بازیکنان را متهم به چندین غيررقابتي تیم "تانک." باشگاه ها می گویند که آنها حق دارند به jettison جانبازان و هدایت منابع به بازسازی.

و به طور متوسط حقوق و دستمزد باقی مانده است در $4.4 میلیون محدوده پنج مستقیم فصول راکد پس از کلارک led اولین کار مذاکرات به عنوان جانشین مرحوم مایکل وینر.

در میان است که زمینه و با چشم انداز چانه زنی جمعی به جای کار کنونی معامله است که در دسامبر منقضی می شود. 1, 2021, تنش ratcheted تا زمانی که این ویروس رخ داد.

دو طرف توافق رسیده است در 26 مارس که نام بازیکنان برای دریافت سرشکن پرداخت $170 میلیون در حقوق و دستمزد پیشرفت و تضمین خدمات حتی اگر هیچ کدام از بازی ها در این سال است. در مقابل بازیکنان بخشیده ادعا می کند برای پرداخت های اضافی دادن یک حق برای تست اینکه آیا مانفرد می تواند با موفقیت به استناد ماده در لباس بازیکن قرارداد اجازه می دهد او را به حالت تعلیق این قرارداد در طول یک اورژانس ملی.

آن زمانی آشکار شد فصل را مجبور به شروع در ballparks بدون طرفداران, MLB گفت: اتحادیه در آوریل 12 که تیم را ترکیب به از دست دادن $640,000 برای هر اضافی به طور منظم فصل بازی ادعا 40 درصد از درآمد دروازه و دروازه های مربوط. این اتحادیه را به چالش کشیده MLB ارقام و پرسید: برای مدارک اضافی.

MLB پس از آن ساخته شده آن را برای اولین بار اقتصادی پیشنهاد May 26, offering an 82-بازی برنامه و گفت: پرداخت های اضافی کاهش مورد نیاز است. بازیکنان حاضر به سرگرم کردن اضافی و کاهش خواسته 114 بازی. MLB نقل مکان کرد و به 76 بازی و سپس 72 هفته گذشته بازسازی منابع مالی اما هنوز هم امتناع کامل سرشکن پرداخت. در حالی که اتحادیه می خواهد به گسترش postseason به نوامبر MLB می گوید که ترس از موج دوم ویروس در پاییز را به خطر اندازد $787 میلیون در پخش درآمد.

بازیکنان قطع مذاکرات روز شنبه یک روز پس از MLB آخرین پیشنهاد و گفت اضافی مذاکرات بیهوده بودند. بازیکنان گفت: MLB به طور یک جانبه به مجموعه ای از برنامه اما مانفرد گفت: MLB نمی خواهد در حالی که وجود یک تهدید به شکایت.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن