ماریس بزرگ است آن را به قتل

ماریس بزرگ برگزار شد دادگاه در یک میز پیک نیک در حیاط پشتی یک خانه کوچک در شمال دنور در یک بعد از ظهر شنبه در

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

ماریس بزرگ برگزار شد دادگاه در یک میز پیک نیک در حیاط پشتی یک خانه کوچک در شمال دنور در یک بعد از ظهر شنبه در ماه ژوئن. شش اینچ بالا موهاک صورتی کامل بود و تاج او sipped شد به منظور محافظت از خود سفیدی گوشت بیشتر از پوسیدگی.

"الکل حفظ ارواح" ماریس اعلام کرد در کم غرغر کردن. بعد از او می خواهم که سخت seltzer او به عنوان رسم یک ظاهر فلزی با مضمون وحشیانه نوعی سگ پشمالوی باهوش در جنوب برادوی است.

این یک مناسبت خاص است. ماریس شناخته شده در سراسر دنور صحنه موسیقی برای "کشتن" باند به عنوان بخشی از خود را عجیب و غریب, قطعا نمی-امن-برای-کار عملکرد هنر در بازگشت از قبر در این سال پس از بازنشستگی در سال 2015. آخرین قربانیان دو گروه در نهنگ و کشتار بود را در محل bandmember ناتانیل والدز را در حیاط پشت.

ماریس بزرگ — یک گی زامبی که در حال حاضر ترجیح میدهد نام خداوند ماریس بزرگ -- می گوید: او در بازگشت از جهنم را از طریق یک مراسم شناخته شده به عنوان "Dickening" و به طور خلاصه به دام افتاده در داخل مهبل (واژن) قبل از گام گذاشتن در یک موسیقی کشتن ولگردی و قانونی شکنی خود را به علامت بیستمین سالگرد. Coronavirus همه گیر قرار داده یافت نشد در برخی از تلاش های خود را, اما او آزمایشی برنامه ای برای هالووین نشان می دهد به کلاه خود بازگشت.

"او به ارمغان می آورد هیجان به صحنه موسیقی می گوید:" دوست دیرین و "رویال سخنگوی" Rainey کلسو. "او فقط یک انسان زنده در یک لاستیک. او یکی از بهترین کمیک برای دنور ما. او مانند کتاب های کمیک استریپ است."

شواهد عکاسی از ماریس را قتل عام در دسترس است در وب سایت خود را, اما شما احتمالا نباید دیدن آن را در کار خود را اطاقک یا زمانی که خود را محافظه کار پدربزرگ و مادربزرگ و حتی در همان کد پستی عنوان شما. مگر اینکه آنها به آن نوع از چیزی که است ،

قبل از کشتن آنها ماریس انجام شده نشسته مصاحبه با والدز و درامر اریک رایلی.

"آیا شما تا به حال حرکات تند و سریع خاموش در مسابقه؟" ماریس snarled. والدز و رایلی به حال مشکل نیست giggling. عکاس و فیلمساز شوم ستاره نیز شروع به خنده. ماریس برای خود هرگز شکست ،

زمانی که مصاحبه پیچیده آب و هوا شروع به رفتن جنوب و آسمان بالا دنور تبدیل به خاکستری به عنوان ماریس ، پس از بحث مختصری در مورد کار با تورنت چرخش بالاتر از قتل منتقل شد به جدا گاراژ.

"بیایید به قتل" والدز گفت: خوش.

"ما در حال انجام آرایش؟" رایلی پرسید.

"وجود دارد هیچ آرایش" ماریس پاسخ در gravelly صدای. "تنها مرگ است."

شهر از دست رفته از آتلانتیس

ماریس بزرگ نقل مکان کرد به دنور در سال 1982 و یک پیرمرد به او گفت که Cheesman پارک یک بار تا به حال یک سرویس بهداشتی در زیر غرفه که در آن گی مردان را به داشتن رابطه جنسی. او جستجو بالا و پایین در طول سال اما هرگز واقع دستشویی.

"آن را مانند شهر گمشده آتلانتیس," او می گوید. "من فکر می کردم" این محل وجود ندارد و مرد فقط در ساخت آن است.'"

او در نهایت در بر داشت افسانه ای vc زمانی که او peered یک رنده نزدیکی غرفه یک روز. به نظر می رسد شهر دنور با استفاده از فضا برای ذخیره سازی. رها سوراخ شکوه کامل بود لانه خرگوش و غیره برای ماریس ، آن را یکی دیگر از لایه سنگین اساطیر او ساخته شده در اطراف شخصیت او.

ماریس می گوید یک درامر او مورخ در سال 1999 معرفی او به دنور سنگین-صحنه موسیقی. او شیفته زیرا او متنفر موسیقی رقص است که اکثر گی, باشگاه ایفا کرده است. او شروع به کشتن باند سال بعد ظاهرا برای از بین بردن رقابت خود را در گروه ماریس بزرگ و زدن از مرگ است.

"من متنفر بودم که موسیقی و نه مشروعیت مدونا" او می گوید. "من بت GWAR. که در آن نقطه, مردم, در, سرگرمی, شد, شروع به بیرون آمدن به عنوان همجنسگرا و لزبین. Rob Halford بود و شاید برای اولین بار, گی, مرد به در فلزی و انجام داده بود بنابراین فقط چند سال قبل. من فقط می خواستم برای دیدن محلی سنگین فلزی را نشان می دهد, لباس عجیب و غریب می شود و به عنوان یک مرد."

بیش از حدود پانزده سال او را کشته و بیشتر گروه های محلی بلکه ملی عمل می کند مانند ska-گروه پانک کمتر از جیک. او می گوید که پس از کشته شدن شاهزاده تابستان فیلمهای ویل اسمیت در دستور اسمیت کودکان و نوجوانان را از دست داد دوربین یکبار مصرف مى شود به سند جرم و جنایت.

ماریس شد disinvited از دنور غرور یک سال پس از اعتراض مردم به حضور او. سازمان بعد از آن عذرخواهی کرد. او می گوید که در برخی از قتل او شاخه های مردم شروع به گریه. سختی فلز بچه ها انجام داده اند کمی رقص به دور زمانی که آنها متوجه شدند که ماریس گی مرد. بله, او احتمالا نه برای همه. پس از همه, او دارای یک پشتوانه band به نام زدن از مرگ است. این یک ادای احترام به 1980s ترش-فلز گروه ضربت از مرگ آن نیز ساخته شده گستاخ offensiveness بخشی از آن عمل می کنند.

در نهایت ماریس در بر داشت خود را سوخته و تصمیم به قطع جمجمه او codpiece و فلسفه تائو و یک رژیم غذایی وگان. او خواستار آن یک روحانی فاز و اشاره می کند که آن چه آگاهانه تصمیم خود برای بازگرداندن ماریس بزرگ به عنوان یک راه برای کمک به مردم برای قرار دادن یک لبخند بر روی چهره. ماریس نیز شاهد چهره خود را تا موسیقی پاپ در یک باشگاه تبلیغات و یک نقاشی دیواری بنابراین او تصمیم به بازگرداندن شخصیت.

"من چیزی که در سمت چپ یک اثر در دنور," او می گوید. "چه مرد خوش شانس, من برای رسیدن به بازی این شخصیت است."

او می گوید: او بحث خود را از قتل ها با باند قبل از به طوری که آنها بیشتر در برنامه ریزی و کمتر از یک رایگان-برای-همه از آنها در سال گذشته است. آن را تلاش برای مطمئن شوید که هر کس راحت است و هیچ یک از چیزهایی را که راه اشتباه است.

"من احتمالا نمی خواهد بازی را به سطح از شور و شوق است که من قبلا" او می گوید. "من استفاده می شود به زندگی می کنند که در آرایش برای روز در یک زمان. آن را فقط در زمان بیش از زندگی من است."

Maris the Great and the Faggots of Death

ماریس بزرگ و زدن از مرگ

وادیم Elkind

فراتر از گوشت

ماریس تصفیه شده روش خود را در طول سال, و آن را بسیار پانک راک — هیچ کلاس و هیچ نظریه ای در مورد آنچه باعث می شود مغز خوب چلپ چلوپ کردن. برای ثبت پاسخ این است که گریپ فروت و اگر چه او با استفاده از گوشت چرخ کرده برای احشاء در گذشته او را روشن به فراتر از گوشت را با جدید خود را با شیوه زندگی گیاهی وگان. اگر شما اضافه کردن مرحله به اندازه کافی خون به گوشت آن احتمالا احمق حتی بیشتر grizzled خبرنگار جرم و جنایت و حداقل در نگاه اول. او مورد مطالعه جرم و جنایت-صحنه عکس و قاتلان سریال, غرق خود را در جهان است.

"من دوست دارم عکس زمانی که من می توانید آن را انجام," او می گوید. "هنگامی که شما ببینید یک جنایت-صحنه عکس و کسی که برهنه, آن را بیشتر نگران کننده است. آن را بیشتر شبیه شما در حال دیدن چیزی است که شما قرار نیست برای دیدن. چیزی در مورد دیدن یک زن برهنه به قتل رساندند بدن ترسناکتر است. من همچنین انجام بسیاری از چیزهایی که در حمام است."

ماریس است نه نسبت به انسان بدبختی و او معتقد است که هنر خود را رنج می برند اگر او بودند. او شاهد یک موتورسوار تصادف و شماری در 14 خیابان و حدود یک ماه بعد یک مرد شروع به پریدن کرد و به مرگ او در کاپیتول هیل. هر دو حوادث تحت تاثیر قرار ماریس عمیقا و او آنها را به هنر خود در طول سال.

"برای هفته بعد من تا به حال کابوس," او می گوید. "هر بار که من می خواهم به یاد داشته باشید شنیدن یک دست کشیدن در درب من و من می خواهم آن را باز کنید. [مردی که شروع به پریدن کرد] خواهد بود وجود دارد در تلاش برای برقراری ارتباط با من, اما او نمی تواند صحبت کنید چرا که در صورت شکست بود ، یک افسر پلیس از دوستانم به من گفت: 'شما در حال تجربه PTSD دلیل این که شما به او نگاه کرد به عنوان یک انسان و نه به عنوان یک بدن مانند ما انجام دهد.' این یک تجربه بد."

آیا چشم خود را باز کنید

در اخیر گروه کشتار خداوند ماریس بزرگ led رایلی و والدز به گاراژ. او دستور داد رایلی برای دراز و او رفت و به کار تهیه وحشتناک زخم سر از موم گیاهی, همبرگر گوشت و چه تنها می تواند به عنوان یک shitload از مرحله خون.

"آیا چشمان خود را باز کنید. آن خواهد سوخت" ماریس فرمان او ریخت و یک بطری از خون بیش از رایلی ، او نیز ظاهرا فراموش کرده را به آنچه که او استفاده می کند برای روده, اما او به نظر نمی رسد بیش از حد نگران و ادامه داد: در رایلی ،

پس از آن بود والدز را به نوبه خود. ماریس دستور داد او را به صورت دراز روی زمین گردد و یکی دیگر از خمیازه سر زخم. او همچنین آغشته به خون در والدز را به عقب به آن نگاه مانند چیزی وحشتناک اتفاق افتاده بود به او ،

شوم ستاره پوشیدن خون لنزهای تماسی و یک چهره از مرگ بیس بال درپوش در پا و در زمان پنجاه یا شصت عکس چند که برای ماریس وب سایت.

"عکس ها می آیند و بدون هیچ توضیحی از آنچه اتفاق افتاد" ماریس growled. "این باعث می شود آن را بیشتر شوم."

خداوند ماریس بزرگ را با گروه اول قتل 2020 بود بپیچید.

"حالا من باید از نوشیدن الکل," او گفت:.

خداوند ماریس بزرگ قصد دارد در کشتار یک گروه هر دو هفته در انتظار هالووین آخر در مارکی تئاتر است.

آن را برای رفتن به جهنم از تابستان است.

اتمام خداوند ماریس بزرگ کار در maristhegreat.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب