ماسک خواهد بود و اجباری در بسیاری از دنور شروع مارس 6

شروع مارس 6, پوشش صورت اجباری خواهد بود و در بخش های خاصی از دنور زیر بهداشت عمومی جهت است که شهردار مایکل هنک

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

شروع مارس 6, پوشش صورت اجباری خواهد بود و در بخش های خاصی از دنور زیر بهداشت عمومی جهت است که شهردار مایکل هنکاک و دنور وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست صادر شده در مارس 1.

"هنگامی که ما در فروشگاه مواد غذایی کار و یا هر کسب و کار دیگر من در صورت پوشش شما محافظت می کند و صورت خود را پوشش محافظت می کند من" هنکاک گفت: در اعلام سفارش. "ویروس رفتن نیست دور هر زمان به زودی. با پوشیدن چهره و پوشش شما در حال انجام بخشی خود را برای کاهش گسترش عفونت و حفظ همه امن تر است."

تحت این منظور ساکنان و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت در حالی که در داخل و یا در انتظار در خط برای ورود به کسب و کار خاص — از جمله هر گونه خرده فروشی و یا کسب و کار تجاری. آنها نیز توان مورد نیاز در اتوبوس متوقف می شود و دیگر در خارج از مناطق که در آن مردم ممکن است جمع آوری.

سفارش جدید طول می کشد تا اثر دو روز قبل از دنور اقامت در خانه فرمان تنظیم شده است برای پایان دادن به, on May 8. وجود دارد هیچ کلمه ای در عین حال در زمانی که رستوران ها ممکن است قادر به بازگشایی و یا تحت چه قوانین.

در طی ماه گذشته, ماسک شده اند تمرکز بسیار گرم بحث در مورد زمانی که و که در آن به آنها را می پوشند. هنکاک جدید منظور خواهد شد روشن کردن برخی از سردرگمی...اما آن را نمی خواهد متوقف کردن شکایت و اختلاف است.

می گوید لایحه:

ساخت ماسک-پوشیدن اجباری پس از دو ماه بیماری همه گیر مانند قرار دادن در یک کاندوم پس از او در حال حاضر باردار است.

پاسخ دین:

برای هفته من مشغول به کار ده ساعت شیفت در حالی که با پوشیدن ماسک. این یک معامله بزرگ نیست.

شمارنده رابرت:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

من نمی پوشیدن یک ماسک و فکر می کنم افرادی که آنها را می پوشند تا حدودی ساده لوح و واقعا آسان برای نوسان با استفاده از ترس تاکتیک. اگر رسانه ها شروع به گفتن مردم که با پوشیدن یک مخروط ساخته شده از فویل آلومینیوم جلوگیری می کند افکار خود را از خوانده شدن توسط ماهواره می بینید آلومینیوم مخروطی کلاه بیا روز بعد. متاسفانه این جهان این است که ما در زندگی است.

پاسخ Melody:

من به یاد ایدز زمانی که ویروس بود حکم اعدام قبل از وجود دارد یک درمان موثر وجود دارد تعداد زیادی از مردم که حاضر به پوشیدن کاندوم با وجود این. در حال حاضر با استفاده از کاندوم تر است قابل قبول و در حد انتظار است. اما به نظر می رسد مردم فکر می کنم آنها تعرض مصون و اهمیتی نمی دهند اگر آنها و یا گسترش COVID-19 و آن را به مراتب ساده تر از گسترش ایدز است.

دانشمندان به تازگی این باورند coronavirus می تواند زندگی می کنند در هوا برای تا دو ساعت. این پیام شده است برای برخی از زمان در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق به نظر می رسد به مراقبت از. این همیشه مهلک مانند ایدز استفاده می شود اما همیشه وجود دارد که در خطر است. خواهد شما رابطه جنسی با یک غریبه بدون کاندوم? درست ماسک نمی تواند از شما محافظت از ویروس, اما آنها می تواند مانع توانایی گسترش آن است. تا جامعه ما از هم پاشیده به نقطه هیچ کس مراقبت کنه اگر اعمال ما باعث شود کسی به مرگ ؟ دستکش های مردمی!

نظرات پت:

من این تکه کاغذ که می گوید: من به انجام آنچه که من لطفا. این یک کمی قدیمی هر چند: آن مورخ به سال 1776. اگر شما ترس ماندن در خانه.

نتیجه گیری Dane:

مقدار کون صدمه دیده بیش از چیزی به عنوان ساده به عنوان با پوشیدن یک ماسک ضربات ذهن من است.

با توجه به شهر و ساکنان نیاز به این چهره جدید-پوشش سفارش به طور جدی به عنوان آنها را به اقامت در خانه سفارش دهید. "چند سازمان خواهد شد درگیر در اجرای" با توجه به اعلام " با هدف انطباق و نگه داشتن همه امن از طریق آموزش و پرورش است."

شما چه فکر میکنید در مورد ماسک? شهر جدید سیاست ؟ ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار editorial@westword.com.

ببینید ما تصاویر به صورت خودکار از رنگارنگ, کلرادو, ماسک اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب