'شیوع گسترده' در نوردید خانه سالمندان به عنوان coronavirus تست عقب مانده

زمانی که Budgie امپرو مادر نیاز به یک خانه سالمندان او در یک موقعیت منحصر به فرد برای کمک به. به عنوان یک پرست

توسط MORVARIDEASIA در 22 خرداد 1399

زمانی که Budgie امپرو مادر نیاز به یک خانه سالمندان او در یک موقعیت منحصر به فرد برای کمک به. به عنوان یک پرستار مسئول کنترل کیفیت به صورت زنجیره ای از امکانات از جمله او برداشت نورواک ماهر پرستاری & مرکز سلامتی یک صفحه اصلی با بالاترین کیفیت امتیاز از مدیکر.

بنابراین او شوکه شده بود برای یادگیری در اواسط ماه مه که خانه ساکن با COVID-19 و مدیران نیست شروع آزمایش کارکنان — به احتمال زیاد پخش این ویروس در عرض امکانات — تا زمانی که بیش از یک هفته بعد. تاکنون حداقل 42 ساکنان و 32 کارکنان باید آزمایش مثبت لس آنجلس داده ها نشان می دهد. حداقل شش فوت کرده اند.

وضعیت خط چگونه به سرعت coronavirus گسترش می تواند در خانه های پرستاری ماهر و چگونه ضروری اوایل گسترده تست شده است.

"تاخیر زمان بود که راه بیش از حد طولانی" امپرو گفت. "در حال حاضر آنها باید این شیوع گسترده."

تبلیغات

دکتر دیوید نقره ای, مدیر عامل شرکت Rockport, بهداشت و درمان, خدمات این شرکت است که نظارت نورواک پرستاری ماهر و بیش از 70 خانه های دیگر در کالیفرنیا اذعان کرد که آن را در زمان "کمی بیش از یک هفته" به آزمون کارکنان پس از اولین ساکنان تبدیل شده تا مثبت. پرسید: اگر تست هر چه زودتر را محدود شیوع او گفت: "من نمی خواهد اختلاف است."

از آغاز coronavirus بحران سالمندان, خانه سالمندان ساکنان که تا کنون بیشتر در معرض خطر دچار ویرانگر تلفات. از سه شنبه COVID-19 تا به حال به کشته شدن بیش از 2000 نفر از ساکنان و 64 نفر از کارکنان پرستاری ماهر امکانات در کالیفرنیا.

با وجود های اخیر چشم انداز مثبت در موارد به عنوان کالیفرنیا اقتصاد شروع به بازگشایی این ویروس به نظر می رسد به تحت کنترل در بیمارستان ها و دیگر تنظیمات بهداشت و درمان. اما خانه های پرستاری مانند یک در نورواک که موفق به نگه داشتن اشکال در خلیج برای ماه هنوز درد و رنج بیماری.

اکثر مقامات بهداشتی می گویند تست مکرر از کارکنان است که بهترین راه برای محافظت از ساکنان و کاهش سرعت گسترش, اما آنها تلاش کرده اند تا آن را در مورد.

تبلیغات

شهرستان مقامات بهداشت به رسمیت شناختن تهدید مطرح شده توسط کارکنان بهداشتی درمانی که اغلب به کار در بیش از یک خانه است و ممکن است آلوده اما بدون علامت عهد کرد که در اواخر ماه آوریل به آزمون ساکنان و کارکنان در تمام شهرستان را نزدیک به 400 پرستاری ماهر امکانات. یک ماه بعد بار یافت, آنها تا به حال موفق به پایان کار تنها در حدود یک سوم از آنها. یکشنبه, هنوز هم وجود دارد 71 که تا به حال مورد آزمایش قرار نیست همه.

The Norwalk Skilled Nursing and Wellness Centre.

این نورواک پرستاری ماهر و مرکز سلامتی.

(Myung J. Chun/لس آنجلس تایمز)

مقامات بهداشتی دولت نیز وعده داده شده برای تست هر کس در خانه های سالمندان, اما اجرای باقی مانده scattershot با هیچ قوانین روشن در مورد چگونگی تست برنامه کار خواهد کرد یا چه کسی خواهد پرداخت.

در پایان ممکن است Norwalk, ماهر, پرستاری, تک-طبقه اشغالگر در مورد یک شهر بلوک در بزرگراه شاهنشاهی بود و در میان خانه های شهرستان مقامات بهداشت تا به حال بدست نمی اطراف به تست نشده است.

تبلیغات

بیش از نیمی از کارکنان که صحبت با خبرنگاران به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه گفت: امکانات رنج می برد از یک کمبود شدید تجهیزات حفاظت شخصی و مجاز پرستار دستیاران به حرکت به عقب و جلو بین "کثیف" جداسازی واحد به معنای شامل ساکنان آلوده و "پاک" واحد به معنای برای کسانی که نبودند بیمار نشده است. این خانه نیز مواجه با خطر جرم اعتصاب توسط یک ترسم خسته کارکنان مگر اینکه آنها شروع به گرفتن خطر پرداخت کارکنان گفت.

"این هرج و مرج" گفت: certified nursing assistant. "بیماران در حال آلوده شدن کارکنان در حال آلوده شدن."

به عنوان تعدادی از ساکنان آلوده صعود در ماه گذشته چندین دستیاران پرستاری گفت: آنها التماس کرد با دولت شروع به تست اما کارکنان است که کارفرمایان خود را به جای انتظار برای بخش بهداشت و درمان به ارائه کیت های تست که هزینه حدود 150 $در هر.

برخی از کارکنان که مشغول به کار بود با COVID-19 مثبت ساکنان گفت: آنها به دنبال آزمایش خود را پس از در حال توسعه علائم به جای انتظار برای شهرستان. یکی از آنها دچار لرز و خستگی و سردرد شدید دیگر تب. هر دو آزمون برگشتم مثبت است.

تبلیغات

"همه آنها در مورد مراقبت از پول آنها, آوردن در اینجا" گفت: یکی از دستیاران پرستاری در مورد کارفرمایان خود را. "ما ترس برای زندگی ما برای خانواده ما زندگی می کند."

نقره ای, مدیر عامل شرکت Rockstar گفت: شرکت خود را تا به حال شده است در تماس منظم با هر دو دولت و مقامات بهداشت شهرستان. زمانی که اولین بیمار مثبت تبدیل شده تا در نورواک تسهیلات در اواسط ماه مه در شهرستان مقامات مطلع از او است که "آنها کسانی بودند که مراقبت از تست" نقره گفت.

"آنها نمی تواند انجام دهد آن است که در روز, اما آنها می توانید یک روز" نقره گفت: مسئولان شهرستان به او گفت. در پایان, آن را در زمان بیش از یک هفته برای شهرستان به ارائه تست سواب نقره گفت.

شهرستان مقامات بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر در این تست به تاخیر بیاندازد.

تبلیغات

النا Houmsi پرستار مسئول تضمین کیفیت در نورواک تسهیلات یکی از کارکنان چند که تایید کرد که بهداشت و درمان کارگران شده اند و در حال حرکت به عقب و جلو بین انزوای منطقه با کروناویروس بیماران آلوده و بقیه امکانات که مثلا ساکنان باقی می ماند.

"وجود دارد ما کوتاه از کارکنان" Houmsi گفت. "این چیزی است که آنها باید انجام دهید."

نقره ای گفت که او تا به حال هیچ دانش کارکنان در حال حرکت بین کثیف و تمیز, طرف ساختمان اما اذعان کرد که می خواهد "در برابر همه پروتکل های ما."

هفته گذشته Rockport به حالت تعلیق در نورواک تسهیلات طولانی در خدمت بالا مدیر و همچنین Houmsi.

تبلیغات

کسانی که تعلیق دست بود چرا که دو موفق به اجرای یک انتقال در حدود 20 بيمار مبتلا به COVID-19 به یکی دیگر از Rockport تسهیلات Houmsi در مصاحبه ای گفت:. Rockport می خواستم بیماران منتقل شده به طوری که آنها نمی خواهد که به پرداخت نورواک پرستاران اضافی برای مراقبت از آلوده ساکنان Houmsi گفت.

نقره را تکذیب کرد که نقل و انتقالات بودند پیشنهاد برای صرفه جویی در پول. ایده این بود برای قرار دادن بیماران به دیگر Rockport صفحه اصلی که تعیین شده توسط استانداری به عنوان یک COVID-19 مثبت و تسهیلات که در آن آنها را دریافت کنید "بالاترین سطح مراقبت," او گفت:.

کسانی که در نقل و انتقالات شده اند را در خود نگه دارد و نقره گفت.

این بار در ماه گذشته گزارش کرد که چند تن از کارشناسان پرسش که L. A. شهرستان تعیین شده یکی دیگر از Rockport, صفحه اصلی, کشور, ویلا در شمال, به عنوان اولین COVID-19 مثبت امکانات. ایده این بود برای ایجاد یک محل فرود برای بیماران ترک بیمارستان با COVID-19 بود که هیچ جای دیگری برای رفتن. ساکنان آلوده از دیگر امکانات که در تلاش برای محدود کردن گسترش نیز می تواند فرستاده می شود وجود دارد.

تبلیغات

اما کشور, ویلا جنوبی دارای کمترین مدیکر کیفیت رتبه و سابقه شکست به دنبال کنترل عفونت مقررات. منتقدان از جمله سابق مدیر عامل شرکت Rockport, فکر کرده اید که اگر این شرکت با انگیزه بود توسط این واقعیت است که آن را می توانید شارژ مدیکر نزدیک به چهار برابر مقدار برای یک COVID-19 بیمار به عنوان آن را می توانید به صورت معمولی ساکن که صورتحساب پرداخت, پزشکی, دولت, بیمه, سیستم ضعیف است.

نقره را تکذیب کرد که بالاتر بازپرداخت نرخ انگیزه برای دنبال COVID-19 مثبت تعیین. او و شرکت او بودند "انجام بخشی از ما" در یک زمان بی سابقه ای نیاز, او گفت:.

پس از آن شهرستان تعیین شده 21 COVID مثبت امکانات از جمله چندین نفر دیگر موفق توسط Rockport.

Amparo که کار را برای Rockport هنگامی که او را مادر خود را در نورواک تسهیلات چند سال پیش در حال حاضر با این نسخهها کار برای یکی دیگر از خانه سالمندان زنجیره ای. اما او پیر 90 ساله مادر که در آن او به دلیل آن تبدیل شده بود ،

تبلیغات

هنگامی که او کشف کرد که او در نظر گرفته و تاخیر در آزمایش او گفت: او گزارش آن را به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. او مطمئن است اگر آنها به دنبال او گفت: اما او بیشتر نگران شکست Rockport.

"از کجا مدیریت شرکت است که قرار است به ارائه خدمات به یک ساختمان در بحران آنها کجا هستند؟"

پس از تشکیل پرونده شکایت خود را حرکت بعدی خود را به جلو و مادر در خارج از خانه است. او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما به خوبی در حال انجام است.

خانواده های دیگر نیست, به عنوان خوش شانس.

تبلیغات

ماه گذشته رم Rathell یک تماس از تسهیلات کارکنان که او 87 ساله مادر آنجلینا پاسکوال شده بود در معرض ویروس پس از استفاده از حمام که یک COVID مثبت بیمار استفاده کرده بودند. به زودی پس از پاسکوال که تا به حال زندگی می کردند در این مرکز حدود چهار سال آزمایش مثبت است.

"من امیدوار بودم که او فقط نیاز به قرنطینه می شود و به مدت 14 روز و او خواهید بود OK" Rathell گفت. اما پس از پاسکوال فرار یک تب او منتقل شد به بیمارستان که در آن وضعیت او به زودی بدتر شده است.

پاسکوال درگذشت مارس 26.

نقره ای کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد او.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب