Md. صاحب کسب و کار امید برای موفقیت با ورود از فاز 1 افتتاح آخر هفته طولانی

صاحب کسب و کار کوچک مایکل داگلاس جونز به یاد می آورد دردناک صبر در مریلند مزایای بیکاری سایت اولین بار او آن

توسط MORVARIDEASIA در 3 خرداد 1399

صاحب کسب و کار کوچک مایکل داگلاس جونز به یاد می آورد دردناک صبر در مریلند مزایای بیکاری سایت اولین بار او آن استفاده می شود.

"من فکر می کنم آن را دو و نیم ساعت شاید سه ساعت" به یاد او.

اما آخرین بار او را در بررسی جونز گفت: آن را به شدت متفاوت است. "آن چهار دقیقه — تاپ."

در حال حاضر با مریلند فاز 1 طرح بازیابی در اثر, و در سه روز آخر هفته که در یک سال نرمال خواهد لگد کردن در تابستان, سفر, فردریک صاحب گالری است با احتیاط خوش بینانه در مورد حرکت رو به جلو دولت به نظر می رسد ساخت.

در حالی که او را به محدود کردن تعداد افرادی که می توانند بازدید از گالری 322 کسب و کار خود را در مرکز شهر فردریک او می گوید: کسب و کار کوچک جامعه با هم متحد شده و به کمک یک دیگر را از طریق زمان به چالش کشیدن.

برای مثال جونز گفت: McClintock تقطیر شرکت مشترک ضد عفونی کننده دست با محلی صاحبان کسب و کار کوچک.

و اپراتورها از سفارشی چاپی یک شرکت که تولید پیراهن ها و لباس گرفته شده برای ساخت و توزیع ماسک.

"یکی از چیزهایی که در مورد فردریک — به خصوص در مرکز شهر فردریک — رفاقت از همه کسب و کار" گفت: جونز.

پرسید که آیا او نگران بود که ممکن است مشتریان بالقوه خشمگین نیاز به پوشیدن ماسک و یا صبر کنید برای خدمات او گفت: "من در مرکز شهر هر روز هفته گذشته و مردم آن را دریافت کنید. اکثر مردم آن را دریافت کنید" و توضیح داد که مردم را به تلاش برای ماندن شش فوت از هم جدا و ماسک می پوشند به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد — و حفاظت — برای کسانی که در اطراف آنها.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن