Md. دانشمندان می خواهید برای بررسی اینکه آیا واکسن فلج اطفال را به طور موقت متوقف COVID-19 گسترش

این مطلب با اجازه چاپ از fardia electronics اخبار همکاران در مریلند مهم است. برای ثبت نام در مریلند مسائل رایگ

توسط MORVARIDEASIA در 27 خرداد 1399

این مطلب با اجازه چاپ از fardia electronics اخبار همکاران در مریلند مهم است. برای ثبت نام در مریلند مسائل رایگان اشتراک ایمیل امروز.

دو دانشمند از مریلند — از جمله پیشگامانه ایدز محقق به دنبال کمک های مالی دولت برای یک مطالعه برای تعیین اینکه آیا واکسن مورد استفاده در برابر فلج اطفال می تواند به طور موقت محافظت در برابر COVID-19.

در یک مقاله منتشر شده در این ماه در مجله علمی, دکتر. Robert C. گالو و Shyam Kottilil نشان می دهد که واکسن خوراکی فلج اطفال می تواند از چند هفته از حفاظت در برابر ویروس و یا حداقل کاهش عوارض رای دادن برای کسانی که آلوده دریافت.

در این مقاله گالو و Kottilil نشان می دهد که واکسن خوراکی فلج اطفال است, توسعه در سال 1950 ارائه می تواند به طور موقت محافظت در برابر COVID-19 یا حداقل تا حد زیادی کاهش عوارض.

این واکسن با استفاده از یک ویروس زنده است که تغییر به آن را کاهش می دهد خطر است. محققان بر این باورند که زنده تخفیف حدت یافته ویروس واکسن مانند یکی از توسعه یافته برای مبارزه با فلج اطفال می تواند القاء گسترده حفاظت از پاتوژن های فعال ذاتی مکانیسم های ایمنی در بدن است.

"ما فکر می کنم شما می تواند قابل توجهی لبه در همه چیز. شما می توانید برای حفاظت از برخی دوره از زمان" گالو گفت: در طول یک آنلاین Q&A با دانشگاه مریلند بالتیمور, رییس جمهور موقت, Dr. Bruce E. Jarrell در روز دوشنبه. "شما می توانید آن را دوباره. و شما می توانید آن را دوباره."

در حالی که واکسن فلج اطفال ممکن است "گلوله نقره ای" است که محافظت در برابر COVID-19 به طور دائم می تواند در زمان خرید در حالی که جهانی تقلا برای پیدا کردن و آزمایش یک واکسن پیشرفت.

دو نفر برنامه ریزی شده برای دیدار با NIH مقامات در بعد از ظهر دوشنبه برای بحث در مورد پیشنهاد خود را برای انجام یک بلند پروازانه بشر در دادگاه با 11,000 نفر که نیمی از آنها را دریافت واکسن یک و نیم دارونما.

محققان پس از آن پیگیری افراد خود را به ببینید که چگونه بسیاری کردم COVID-19 چگونه شدید علائم خود بودند و این که آیا آنها توسعه آنتی بادی است.

"به عنوان اپیدمی در حال حرکت از یک مکان به مکان دیگر آن را بسیار چالش برانگیز برای طراحی این مطالعه" Kottilil اذعان کرد. "این مطالعه خواهد بود محور [در دانشگاه مریلند] بالتیمور وجود دارد اما سایت های دیگر که تاریخ بر اساس شيوع انتقال از کروناویروس که در آن زمان."

واکسن فلج اطفال دارای چندین مزیت گالو و Kottilil گفت. آن بوده است در اطراف یک مدت طولانی شناخته شده است به امن و آسان و ارزان برای تولید حدود $0.15 هر درمان است.

انتقال فلج اطفال به افرادی که واکسن است که عملا وجود ندارد و ممکن است صفر Gallo اضافه شده است.

"پیش از دیفتری [واکسن خوراکی فلج اطفال] است که یک تاریخچه از میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم در واقع میلیاردها دلار — است که تا به حال این, بنابراین شما باید یک پیشینه و مشخصات ایمنی" گفت: Gallo. "شما نمی توانید بهتر از آن است."

جهانی ویروس شبکه در حال حاضر شروع به ذخیره دیفتری در راستای تحقیقات خود را در حال حرکت رو به جلو است.

گالو است مدیر موسسه انسان شناسی در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی و Co-Founder & بین المللی مشاور علمی جهانی ویروس شبکه.

Kottilil یک استاد پزشکی, مدیر IHV بالینی مراقبت و بخش تحقیقات و عضو جهانی ویروس شبکه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب