Quiznos بنیانگذار باز محله ایتالیایی رستوران

جیمی Lambatos دیده است و انجام می شود فقط در مورد همه چیز خود را در طول 45 سال در کسب و کار رستوران: اواخر خدم

توسط MORVARIDEASIA در 8 مرداد 1399

جیمی Lambatos دیده است و انجام می شود فقط در مورد همه چیز خود را در طول 45 سال در کسب و کار رستوران: اواخر خدمت-شب شام به ستاره های موسیقی راک, راه اندازی, ملی, ساندویچ, زنجیره ای, به نظر می رسد شلوار-کمتر در تجاری که در طول پخش سوپر باول. اما تا به حال او هرگز افتتاح یک رستوران در جهانی همه گیر. خود را ارزیابی می کند ؟ "با کروناویروس و من کم انتظارات ما در واقع انجام این کار خیلی بیشتر از من فکر کردم ما می" او اذعان می کند. "محله آغوش ما آنقدر ما در واقع انجام می شود حدود دو برابر کسب و کار است که من فکر کردم ما می شود."

نه که همه چیز آسان برای Lambatos به عنوان او تبدیل سابق خانه اصلی مس درب قهوه سرخ (که در حال حاضر دارای دو دیگر دنور مکان) به جیمی نیوجرسی Street Cafe & Osteria یک کمی عجیب و جالب رستوران واقع در پیری خرید در بسیار آرام Mayfair محله. حتی قبل از همه گیر توضیح می دهد که این شهرستان نیاز بیشتر کارهای اداری و بازرسی از او می خواهم همیشه قبل از مواجه می شوند با وجود همه تجربه قبلی در دنور. "شما نمی توانید فقط بیش از یک رستوران و تلنگر آن را بدون این شهرستان نیاز به همه چیز به کد: برق هود اجاق آتش سرکوب ى" او اشاره می کند.

چه آغاز شده و در انتهای سال 2018 تبدیل به یک سال و نیم از ساخت و ساز که همراه کافی شاپ و تناسب اندام استودیو درب بعدی را به یکی از رستوران های فضایی. این گذشته ماه مارس Lambatos شد و در نهایت آماده برای باز کردن و سپس COVID زده. گرفتن یک گواهی نامه از اشغال نبود رفتن به اتفاق می افتد در حالی که رستوران ها بسته بودند به خانه مشتریان بنابراین او منتظر تا ژوئن 22, زمانی که او در نهایت باز برای کسب و کار با جداول و غرفه فاصله دور از هم در اتاق ناهار خوری و یک حیاط کوچک رو به خیابان نیوجرسی در مقابل رستوران.

Lambatos را حرفه ای تمام شده است یکی از نشیب و فراز زندگی یک داستان آشنا برای رستوران-صنعت lifers. او به کلرادو نقل مکان کرد از نیویورک در سال 1970 و فرود یک کار در افسانه ای کلرادو شرکت معدن در گلندیل (که در آن الویس پریسلی متوقف شد و در را برای غول کره بادام زمینی ژله و بیکن ساندویچ) و سپس در سال 1978 افتتاح اولین رستوران, پاورقی در شرق 11th خیابان و اگدن خیابان با شریک کسب و کار تاد Disner. پاورقی بسته ده سال بعد اما شرکت غذا به همین نام است که هنوز هم در حال اجرا, در حال حاضر توسط آنتونی Lambatos جیمی پسر.

Jimmy's has outdoor seating for summer weather and social distancing. Screens drop down in the evening for a little extra shade.گسترش

جیمی را به صندلی در فضای باز برای تابستان آب و هوا و اجتماعی فاصله. صفحه نمایش کشویی در شب برای یک کمی اضافی سایه.

علامت Antonation

پس از آن آمد Quizno است و بله, ساندویچ, زنجیره ای نام حال آپوستروف که پشت Lambatos و Disner افتتاح اولین محل در 1275 اعطای خیابان در سال 1981. "من از نیویورک که در آن آنها تا به حال به این ساندویچ در ترد نان ایتالیایی," Lambatos به یاد می آورد. "هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شده و ما با استفاده بیکر پراید پیتزا کوره و...با کیفیت بالا, ایتالیایی, نان, اما آنها نمی تواند نگه دارید تا با تعدادی از مشتریان."

بنابراین Quizno را روشن به نوار نقاله کوره و شروع به حق رای دادن — به عنوان مشارکت سقوط از هم جدا. "شریک زندگی من و من تقسیم بیش از بسیاری از اختلافات" Lambatos می گوید و اشاره کرد که دو راه جداگانه خود را رفت و در سال 1988 و در نهایت به فروش می رسد به یک Quizno را franchisee ریک Schaden در سال 1991. (اگر نام آشنا برای تلفن های موبایل است که به دلیل Schaden در ادامه به همکاری در بر داشت Smashburger.)

"اما من یاد گرفتم اوایل که شما با همان مردم در راه نردبان به عنوان در راه پایین" Lambatos می افزاید. "بنابراین شما هرگز رایت پل خود را."

Schaden و Lambatos نگه داشته و در تماس و در سال 2002 Schaden رسیده به سابق Quizno صاحب به جذب او برای مبارزات انتخاباتی آگهی. نتیجه این شد که "سرآشپز جیمی" تجاری که در آن Lambatos به نظر می رسد که این شرکت آشپزی رهبر بنابراین اختصاص داده شده به ساندویچ کمال که او را فراموش برای تغذیه خود طوطی آب چمن خود را قرار داده و بر روی شلوار — برای ساخت یک کوتاه اما به یاد ماندنی تلویزیون اجرا کنید و یک نقطه در طول سوپر جام XXXVII در سال 2003.

"آنها پرواز من به لس آنجلس به, تجاری" Lambatos به یاد. "چیزی که بعد از شما می دانید, من با داشتن ناهار در کنار بانک Tyra. من به پایان رسید تا در جی لنو...و دیوید لترمن." (کالیفرنیا سهام شرکت در حال حاضر دارای Quiznos — اما اصلی هنوز باز است در 1275 گرانت.)

Lambatos باز کرده چند دیگر دنور رستوران در سال های پس از جمله Baur را Ristorante در 1512 Curtis خیابان (فضا در حال حاضر در صفحه اصلی به خیره) و پیچک در گلن که زد در حدود هشت سال در خیابان ها در سوتهگلنن در کنتننیل. اما جیمی نیوجرسی خیابان کافه دقیقا همان چیزی است این رستوران می خواهد به عامل در حال حاضر. "روز از بسته بندی یک رستوران با 500 نفر در روز بازی و یا هر آنچه که از بین رفته اند," او می گوید.

به جای او مطالب با خدمت 25 مهمان داخل (حداقل تا زمانی که COVID محدودیت ها کاسته) و اضافی 16 در پاسیو. همانطور که در پاورقی این غذای کلاسیک ایتالیایی, اما با یک چشم به روند فعلی و فصلی (هندوانه-نعناع-فتا, سالاد برای مثال) به این دلیل که صاحب درک می کند که با نگه داشتن زمان بسیار مهم است برای خشنود مشتریان. و او هنوز هم یک نانوا که نان تازه هر روز صبح برای ساندویچ زیرا او می خواهد که لمس نیویورک صحت ساخته شده است که اصلی Quizno چنین آمار در سال 1981.

There's plenty of wine to go with the seasonal Italian fare.گسترش

وجود دارد مقدار زیادی از شراب با فصلی کرایه ایتالیایی.

علامت Antonation

"قدیمی steakhouses یونانی رستوران ایتالیایی رستوران — کسانی که رستوران نیست اینجا دیگر" او اشاره می کند. "خیلی از کسب و کار است که با قرار دادن یک پیچ و تاب و های جدید در مورد علاقه های قدیمی. مردم هنوز هم به دنبال یک وعده غذایی بزرگ اما در حال catered به عنوان یک مشتری است که هنوز هم 50 درصد از معادله است."

به همین دلیل او را گیج مقدار پولی که مردم در حال حاضر هزینه های takeout و تحویل. "این فراتر از من است اما مردم آن را انجام," او می گوید. "این چیزی است که شما بیرون رفتن به شام به صورت: شما می خواهید به رسمیت شناخته شود به عنوان یک مشتری و catered برای. من یک عمر صرف غذا به نیازهای مردم."

بنابراین اگر takeout غذا چیزی است که مردم در حال حاضر نیاز او را در هیئت مدیره. و اگر یک تور اتوبوس را نشان می دهد تا در رستوران خود را به عنوان شما در حال قفل کردن برای شب (به عنوان یک بار اتفاق افتاده است در پاورقی در اواخر 70s) شما اجازه دهید آنها را برای شام, چرا که اتوبوس فقط ممکن است حمل بری فی چاک موریس و رولینگ استونز (آن را).

و اگر در یک شب گرم تابستان شما های ویسکی با دوستان در رستوران پس از ساعت و همسایه سرگردان در لباس خواب خود را درخواست اگر آن را خیلی دیر شده برای یک مشروب قبل از خواب (به عنوان Lambatos به تازگی با تجربه) شما نمی گویند هیچ.

پس از همه, شما به فروش می رسد ساندویچ به امریکا چیزی جز یک آشپز کت و خلاصه ، پس چه یک نوشیدنی در لباس خواب بین همسایه ؟

جیمی نیوجرسی Street Cafe & Osteria (همچنین به عنوان شناخته شده جیمی در نیوجرسی) واقع شده در 932 نیوجرسی خیابان و باز است و از ساعت 10 صبح تا نزدیک هر روز با ناهار در خدمت از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر روزهای هفته (و صبحانه اضافه شده در تعطیلات آخر هفته), مبارک از ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر و شام از 4 بعد از ظهر است. تماس 720-328-9481 و یا بازدید jimmysjerseystreetcafe.com برای اطلاعات بیشتر و رزرو.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن