پزشکان در سراسر جهان صورت خصومت بیش ویروس ننگ

قاهره (AP) — دکتر دینا Abdel-Salam تماشا در ترور ماه گذشته به عنوان نمرات از غریبه ها جمع شده در زیر بالکن عمه

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

قاهره (AP) — دکتر دینا Abdel-Salam تماشا در ترور ماه گذشته به عنوان نمرات از غریبه ها جمع شده در زیر بالکن عمه اش خالی آپارتمان مصر در شهر اسماعیلیه (شهر), که در آن او می خواهم به طور موقت پناه پس از خروج او از پدر و مادر سالمند در خانه را به محافظت از آنها را از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

این جمعیت به نام او نام-قتل تهدید تا زمانی که او تماس گرفته شده پلیس برای کمک به.

"شما اینجا اومده به ما را بیمار" کسی فریاد زد.

Abdel-سلام مصیبت است تنها یکی از بسیاری از در یک موج از ضرب و جرح در پزشکان عمومی نشان میدهد که چگونه ترس و خشم می تواند به نوبه خود در برابر مردم بسیار خطر زندگی خود را برای نجات بیماران در این بیماری همه گیر.

در حالی که بسیاری از شهرستانها در سراسر جهان فوران در غروب آفتاب با جمعی سلامتی برای تشکر از کارگران خط مقدم درمان COVID-19 بيمار در مصر و هند و فیلیپین و مکزیک و جاهای دیگر برخی از پزشکان و پرستاران آمده اند تحت حمله مرعوب و درمان مانند pariahs به دلیل از کار خود را.

این بیماری همه گیر به خصوص در مکان های محدود زیرساخت های بهداشت و درمان در حال حاضر در معرض پزشکان به سختی. اما پزشکی کارگران دیده می شود که ممکن است منابع سرایت چهره دیگری متناوب چالش در این کشورها: ننگ مرتبط با این بیماری است.

"در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به تشخیص اهمیت سرمایه گذاری در سلامت ما نیروی کار و بتن اقداماتی که تضمین رفاه و ایمنی" Ahmed al-Mandhari سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای مدیترانه شرقی گفت: در یک مجازی کنفرانس خبری در اوایل این هفته.

اما در بسیاری از مکان ها که یک کار دشوار است به عنوان بی اعتمادی و ترس و اطلاعات غلط می تواند اثرات مخرب داشته باشد. دهه ضعیف آموزش و پرورش و اندک خدمات دولت در بعضی از نقاط به خصوص در سوء ظن در مورد حرفه پزشکی.

در مرکز هند, یک گروه از پنج سلامت کارگران در لباس کامل لباس محافظ وارد یک محله به قرنطینه مخاطبین از تایید COVID-19 بیمار که اراذل و اوباش فرود slinging سنگ و جیغ توهین.

"برخی از مردم احساس کردند که پزشکان و پرستاران خواهد آمد و خود را در خون" گفت: Laxmi Narayan Sharma, سلامت اتحادیه رئیس جمهور در مادها پرادش در مرکز هند است.

در جنوب هند در شهر چنای سنگ دیگری پرتاب اوباش شکست یک مراسم تشییع جنازه برای سیمون هرکول یک متخصص مغز و اعصاب که درگذشت از COVID-19, pelting آمبولانس حمل خود باقی می ماند و وادار کردن خانواده و دوستان خود به اجرا برای زندگی خود را.

در افغانستان, تئوری های توطئه تضعیف اعتبار حرفه ای پزشکی. نزدیک به 19 سال پس از عربستان شکست طالبان بسیاری از سرزنش کشورهای غربی برای این کشور به زوال است. یکی از شایع مشترک تئوری توطئه این است که این ویروس بود و گفته تولید شده توسط ایالات متحده و چین برای کاهش جمعیت جهان گفت: سید Massi Noori, یک دکتر در یکی از دو کابل بیمارستان تست برای کوروناویروس.

در هفته گذشته چند پزشک در اورژانس افغانستان در ژاپن, بیمارستان که در آن نوری کار می کند, بودند mobbed توسط 15 تن از اعضای خانواده بیمار است که در اثر ویروس. پزشکان تا به حال بینی خود را خون آلود.

"بستگان آن اعتقاد پزشکان که به کشته شدن خود و اعضای خانواده" نوری گفت.

Coronavirus خط تلفن در اوآگادوگو پایتخت جنگ زده بورکینافاسو, زمینه, تماس, درباره مداوم سرفه و سردرد. اما آن را نیز بدست تهدید به مرگ.

"آنها تماس بگیرید و می گویند که پس از آنها به پایان رسید کشتن سربازان در شمال, آنها در حال رفتن به می آیند و کشتن هر کس در اینجا گفت:" صلیب سرخ داوطلب Emmanual Drabo.

سلامت کارگران در سراسر فیلیپین شده اند مورد حمله و هدف قرار داده و بیش از 100 بار از اواسط ماه مارس و در نتیجه 39 دستگیری, پلیس سرهنگ ژنرال Guillermo Eleazar آسوشیتدپرس گفت. در یک حمله پنج مرد متوقف شد و یک پرستار از رفتن به کار در Sultan Kudarat استان در اواخر ماه مارس پرتاب مایع سفید کننده به صورت خود را و سوزش چشم خود را.

سخت-صحبت کردن رئیس جمهور رودریگو Duterte طولانی محکوم برای خشونت رویکرد به مهار جرم و جنایت پاسخ داد: "من به پلیس گفت شاید آن را غیر قانونی است اما من برای پاسخ به آن است. پور آن را در این حمله از پزشکان و پرستاران است."

در گوادالاخارا, مکزیک دومین شهر بزرگ پزشکان و پرستاران می گویند فقط جسارت در مالش دعوت خطر است. یک بیمارستان شهرستان دستور خود کارگران برای ریختن لباس خود را زمانی که آنها ساعت و دولت اختصاص داده است سرباز گارد ملی به بیمارستان های دولتی.

شبیه ترس را موجب دستگیری در سودان. در أم درمان در سراسر رودخانه نیل از سرمایه خرطوم یک شورش فوران در یک بیمارستان که شایعه گسترش آن را COVID-19 بيمار. پلیس بازداشت چند نفر که در تلاش برای حمله به ساختمان گفت: مدیر بیمارستان Babaker Youssef.

در مصر حتی مدیران بیمارستان مواجه شده اند خشم عمومی.

احمد عباس, معاون رئیس جمهور از یک بیمارستان دولتی در مصر در دلتای نیل شهر زقازیق بود مالش با پوشیدن زمانی که او jostled و نفرین در حالی که انتظار در خط در یک دستگاه خودپرداز. سر از مصر پزشکان اتحادیه Ihab ال-طاهر می گوید: این حوادث هستند "محدود" اما هنوز هم دلسرد کننده است.

در بالای جهانی کمبود ماسک, ویروس, تست و تجهیزات حفاظتی و افزایش عمومی خصومت محروم کرده است برخی از متخصصان پزشکی از نیازهای اساسی مانند مسکن و حمل و نقل.

در هند پایتخت آن دهلی نو پزشکان و اولین پاسخ دهندگان گزارش شده است, اخراج توسط خود صاحبخانه. یک پرستار در اتیوپی گفت: تاکسی ها حاضر به انتخاب کنید تا کارگران خارج از کشور اصلی بیمارستان اختصاص داده شده به کروناویروس مبتلا ،

به عنوان موج حملات تاتنهام تلاش های دولت برای حمایت بهتر از پرسنل پزشکی و برطرف کردن شایعات بسیاری از پزشکان قرعه کشی خوش بینی از رشد آگاهی عمومی.

بعد از پلیس پراکنده اوباش در زیر بالکن در الإسماعيلية, برخی از مردم آمد به عذر خواهی Abdel-سلام گفت. در هند دو نفر از پزشکان حلیم با سنگ در پرادش Madhya تشویق شد زمانی که آنها بازگشت و با هدیه نهال در روز بعد مقامات بهداشت تا به حال توضیح داد که هدف از سفر خود را.

هنوز خاطرات دردناک ماندند.

پس از سقط دفن دکتر هرکول در جنوب هند یکی از همکاران او تا به حال برای انتخاب تکه ای از شیشه ای خود را کفن بدن. یکی دیگر از همکار Pradeep Kumar, جمع آوری دو بیمارستان کارگران و بازگشت تحت پوشش شب به پوشش حفر کردن قبر با خاک.

"ما تا به حال به معنای واقعی کلمه با استفاده از دست ما" کومار گفت. "این مرد سزاوار چیزی بهتر از آن است."

___

Schmall گزارش از دهلی نو است. آسوشیتد پرس نویسندگان Chonchui Ngashangva در دهلی نو; جیم گومز در مانیل فیلیپین; Tameem اخگر در افغانستان; سام Mednick در اوآگادوگو, بورکینا فاسو و الیاس Meseret در آدیس آبابا, اتیوپی کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن