دیدار مورفی رابینسون مدیر جدید از دنور وزارت امنیت عمومی

در اواخر مارس 28 مورفی رابینسون که می خواهم فقط به نام مدیر اجرایی بخش عمومی ایمنی توسط شهردار مایکل, Hancock,

توسط MORVARIDEASIA در 9 خرداد 1399

در اواخر مارس 28 مورفی رابینسون که می خواهم فقط به نام مدیر اجرایی بخش عمومی ایمنی توسط شهردار مایکل, Hancock, on May 20, صادر, بیانیه زیر را در مورد اعتراضات هنوز در راه است در مرکز شهر دنور:

افکار و دعاهای من با خانواده جورج فلوید. من خشم اقدامات ماموران که باعث مرگ او و من ایستاده در همبستگی با همه کسانی که خواستار عدالت است.

اما من مصرانه از کسانی که معترض در دنور در این شب به مارس در صلح است. خشونت تنها خوراک خشونت و در بدترین حالت آن این است که پتانسیل برای آسیب رساندن به مردم بی گناه است.

وزارت امنیت عمومی می ایستد در کنار ما ساکنان به اطمینان حاصل شود کارکنان ما عمل مناسب اجرای قوانین شهر ما. انتظارات من به عنوان مدیر این است که ما کارکنان ما به بالاترین استانداردهای و تحت رهبری من هیچ چیز کمتر تحمل خواهد شد.

من از همه می خواهیم در دنور هر دو ساکنان و افسران برای درمان هر یک از دیگر با احترام سزاوار آنها است.

یک افسر سابق پلیس رابینسون بود, نام موقت امنیت عمومی مدیر پس از آن قبلی مدیر اجرایی, Troy Riggs, پایین پا در پایان ماه ژانویه است. به عنوان مدیر اجرایی ایمنی عمومی که در خانه های کلانتر و پلیس و آتش بخش رابینسون را مسئول یک سازمان است که در حال حاضر بودجه سالانه $588 میلیون. او همچنین نیاز به نظارت بر استخدام جدید کلانتر و آتش ارشد. و در پی شب گذشته تظاهرات او باید به ارزیابی اجرای قانون در پاسخ به اعتراضات.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

کسانی که تظاهرات نداشته و در عین حال اتفاق افتاده است زمانی که ما صحبت می کرد با رابینسون توسط گوشی چند روز پیش به گوش افکار خود را در آنچه که او را به موقعیت و آنچه که او امیدوار است به اولویت بندی در زمان تصدی خود را.

Westword: به من بگو در مورد گذشته خود را حرفه ای در اجرای قانون است.

مورفی رابینسون: من یک افسر پلیس با خاویر اداره پلیس در اوهایو قبل از من آمد به برایتون, کلرادو. من یک افسر پلیس در برایتون و من هم تعدادی از چیزهای دیگر در برایتون. از وجود من تبدیل به یک شهر مدیر کارآموز. به عنوان من به شهر, مدیریت, من خوش شانس برای تبدیل شدن به دستیار شهرستان manager برای خدمات عمومی. پس از آن من شد رئیس ستاد و معاون شهرستان آخور در انگلوود. از آنجا شهردار, Hancock, شنیده درباره من و از من خواست برای اجرای این تیم در بخش خدمات عمومی. من شد معاون شهردار در حدود هشت ماه است. و سپس شهردار از من خواست پس از انتخابات خود را به افسر ارشد عامل. سپس Troy Riggs چپ وجود دارد و یک جای خالی در یک موقعیت رهبری. در حال حاضر من اینجا هستم.

چه ویژگی ها و صفات شما را مناسب برای این کار ؟

اولین و مهمترین من همان شخص در هر کجا که من نشان می دهد. این که آیا آن را به عنوان یک مدیر ایمنی, یک افسر ارشد عامل یک پدر یک عضو جامعه یک Denverite و دنور متولد و مطرح فرد یا یک عضو کلیسا. هر تکه از من به این دلیل است که من اینجا هستم و نیز به همین دلیل من مطمئن شوید که من همان شخص در همه جا من نشان می دهد. که قوام بزرگ است.

صداقت. من خودم افتخار قادر به اعمال صداقت در هر کاری که من انجام می دهم و در تلاش برای تصمیم گیری بر اساس آن در هر موقعیت من در.

در رهبری من یک فرد است که می تواند تصمیم گیری های دشوار. من نمی به دور از داشتن رابطه جنسی خشن مکالمات و یا ساخت تصمیم گیری های دشوار. که با کیفیت است که هر رهبر باید یا یاد بگیرند.

من سریع مطالعه است. من می خواهم برای یادگیری در کار است. لحظه ای شما را متوقف یادگیری لحظه ای که شما باید ترک کنید. من می خواهم به درک آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است.

شما چه اولویت های اصلی برای بخش?

چون من مدیر هستم که به ارث برده است که ما به عنوان COVID واقعا نیروهای من به تمرکز بر روی چند چیز است:

اولین, ما چگونه از بازیابی COVID به عنوان یک امنیت عمومی بخش? چگونه ما کمک اجتماعی و اقتصادی اثرات است که شهر ما و کسب و کار دیده می شود در این زمان ؟

که لمس در امنیت عمومی در هر راه. در بودجه ما در راه ما استقرار پرسنل ما در این واقعیت است که ما باید برای پاسخ دادن به شهروندان است که با ما تماس بگیرید که باید برای مقابله با مسائل مشابه است. مانند خشونت خانگی از داشتن یک استدلال. و یا کسانی که بدست یک چک در چند ماه گذشته تصمیم به ارتکاب سرقت. ما باید به شکل از چگونه ما به شهروندان ما منابع ما نیاز به کمک به تصمیم گیری. که می تواند تمرکز ما برای سال آینده و یا سال و نیم.

با توجه به این که خود ایمنی عمومی اولویت ها ممکن است در کنار COVID-19 چه طرح های جدید که شما را در کار ؟

من نمی خواهم بگویم که همه چیز به کنار هر وسیله. آن را فقط کارت های که ما در حال برخورد به عنوان یک شهر است.

من یکی فقط به ایجاد طرح های از کلاه من فقط به ایجاد آنها و گفتن آنها مال من است. من به دنبال همه چیز مطلع شود در چه شهر ما نیاز دارید. واقعا نگاه عدالت کیفری اصلاحات.

همانطور که می دانید ما اجازه بسیاری از مردم ما در زندان برای کمک به مبارزه با گسترش در زندان به دلیل COVID.

سوال من از رئیس پلیس منطقه وکیل و کلانتر است اگر ما قادر به اجازه آن مردمی تا به سرعت چرا ما آنها را به عقب پس سرعت ؟

رئیس [پل] Pazen راه اندازی کرده است آنچه که او را به نام دقت پلیس و واقعا با استفاده از سرشماری بلوک به اطلاع ما چگونه ما استقرار ما پلیس استراتژی و چگونه ما کاهش از پلیس برای دستگیری در وهله اول. من قصد دارم در همکاری با رئیس Pazen است.

من هم در همکاری با جامعه محلی و فعالان سیاسی و یا مردمی دیگر در جامعه است.

من لازم نیست که هر گونه عمده طرح های جدید در این زمان به دلیل نه تنها ما رو به یک تاریخی و بی سابقه ای با COVID بلکه من می خواهم به داده ها و جامعه به من اطلاع بر آنچه آنها می خواهند.

چگونه شما در حال کار برای اطمینان دولت از آن درست در انتخاب بعدی دائمی کلانتر?

آنچه که ما را از رفتن من به قرار دادن با هم یک تیم از افراد از جامعه و فقط ذینفعان مختلف است که از تمام زمینه های مختلف. آنها به دنبال پیدا کردن یک کلانتر که می داند که چگونه برای اجرای یک عملیات بزرگ در یک زندان اما آنها نیز به دنبال کسی می داند که جامعه و می داند آنچه در آن طول می کشد به پل شکاف بین جامعه و کلانتر و زندان است. من که با استفاده از صدا و گوش دادن به صدای.

یک مثال خوب از این واقعیت است که ما دوباره ارسال موقعیت به دریافت بیشتر نامزدها. که مستقیم بپرسید از این کمیته به من. و این که چرا من که.

چه چیزی شما را به عنوان راه هایی برای کاهش تکرار جرم سال در دنور?

من عاشق این واقعیت است که شما که سوال.

من قصد دارم به ارائه فرصت ها و برنامه ها برای کمک به مردم ببینید که وجود دارد گزینه های دیگر از یک زندگی از جرم و جنایت و یک زندگی که اراضی آنها در زندان است. من اعضای خانواده که تجربه رفتن به زندان به دلیل انتخاب است که آنها را ساخته ام. آنچه من صحبت کردن با آنها اغلب در مورد اگر شما تا به حال فقط یک انتخاب بهتر شما فکر می کنید این امر به شما کمک کرده ایم نه از طریق آنچه شما را از طریق رفت? پاسخ این است که اغلب بله.

هدف من این است برای کمک به مردم را در انتخاب های مختلف و به منظور توسعه مشارکت مانند کسانی که با بالا مایل ایران راه, Denver, ماموریت نجات, ما هدر ندهید.

من یک منحصر به فرد علاقه همچنین همکاری با مدارس ما. چگونه شما مطمئن شوید که ما به خانواده ها و کودکان را به مطمئن شوید که ما نمی بینیم تکرار نسل تکرار جرم سال است که ما دیده ایم برای چند دهه.

من لازم نیست همه پاسخ و من صحبت کردن به مردم است. نکته منحصر به فرد در مورد رهبری یک سازمان بزرگ مانند این ما یک مقدار زیادی از تجربه در جامعه و گروه است که من قصد دارم به استفاده از. من می خواهم به شنیدن آنچه که مردم نیاز دارند. من برنامه ریزی در استفاده از منابع من در جامعه ما همسایگان ما دوستان ما ما همکاران به من کمک بگیرم. و دنور شورای شهر. شورای شهر بزرگ است. آنها دائما در حال شنیدن از شهروندان آنچه که ما می توانید انجام دهید به حرکت سوزن.

این سوال این است که به خصوص موضعی در حال حاضر. چه هستند برخی از راه شما به دنبال برای بهبود روابط بین اجرای قانون و جوامع از رنگ ؟

اولین و مهمترین, تنها راه برای ایجاد ارتباط است که به صرف زمان است. من برنامه صرف زمان بیشتری را با جامعه. من یک مرد هستم از رنگ. من یک آفریقایی-Latino. خانواده من از پاناما.

من برنامه صرف زمان بیشتری را با تمام جوامع ما از رنگ و واقعا کمک به درک آنچه آنها می خواهند به ما در اداره پلیس است. فقط کمک به پل شکاف در ارتباط است. 90 درصد از مشکل این است که شکاف در روابط در هر دو طرف.

چگونه ما پل که در فاصله? صحبت کردن به یک دیگر انجام می دهند قهوه با یک دیگر قرار دادن انجمن ها که در آن ما می توانیم فرانک مکالمات. من می خواهم جامعه ما به صدا. من می خواهم آنها را به شنیده می شود. وقتی که من می گویند جامعه ما منظورم افسران پلیس. من می خواهم جامعه را به درک آنچه در آن مانند برای افسران پلیس را به جامعه خود و فراموش پلیس و من فکر می کنم که کمک به آنها در درک چگونگی واکنش اتفاق می افتد.

هنگامی که ما یک حادثه به ما کمک خواهد کرد جمع آوری با هم به عنوان یک جامعه به جای به تفرقه گروه های جداگانه.

مرکز شهر زندان جمعیت است معلق در هوا در حدود 1000 حدود نیمی از آن قبل از COVID-19 سطح. عدالت کیفری طرفداران اصلاحات می گویند این نشان می دهد که دنور شده است می تواند نگه داشتن جمعیت این پایین همراه است. شما در حال رفتن به تلاش برای نگه داشتن جمعیت در این سطح ؟

من فکر می کنم وجود یک تعادل است. وجود یک تعادل است که ما نیاز به مطمئن شوید که ما می توانیم بیان چون آخرین چیزی که من می خواهم به اتفاق می افتد این است که ما اجازه دهید کسی که در خارج از زندان و یا ما قرار نیست کسی در زندان و سپس آنها بیرون رفتن و آسیب به شخص دیگری. که بر ما. به اعتقاد من وجود دارد خاص تعادل است که نیاز به محل.

من نمی توانم صحبت می کنند به اینکه دنور انجام شده است باید این همه همراه است. اما من نشانه نظم است که مورد نیاز کلانتر اجازه دهید به مردمی کردن در شخصی تعهد اوراق قرضه و همچنین صحبت کردن با کلانتر, اجازه می دهد تا برای چگونه ما می تواند همچنان به انجام این کار در یک شیوه ای امن. که اجازه خواهد داد که برای جامعه به امن باقی می ماند در حالی که همچنین نگه داشتن مردم در زندان که باید در زندان است. این تعادل است که ما دیده ایم در نسل ما. من فکر می کنم این یک فرصت منحصر به فرد.

من باور نمی کنم که پیشینیان من تا به حال این فرصت. تا به حال به آنها اجازه دهید مردمی از زندان به سرعت به عنوان ما باید با این بیماری همه گیر شده اند مورد تمسخر انتقاد قرار داد. آنها به رهبری در زمان های مختلف. این فرصت را به من می دهد فرصتی برای یک گام به عقب و بفهمند که چگونه این می تواند کار را برای ما و نگه داشتن زندان جمعیت به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است. این هدف من است.

خواهد آن را افزایش دهد ؟ کاملا. ما شاهد افزایش جرایم خشونت آمیز اجباری بازداشت جنایات. اما هدف من این است که به نگه داشتن زندان جمعیت به عنوان کم به عنوان مثل انسان ممکن است.

که در آن می تواند ما انتظار داریم برخی ممکن است کاهش بودجه در بخش عمومی و امنیت ؟

که نیست یک سوال دارم آماده برای پاسخ به در این زمان. من به دنبال در همه بودجه ما به عنوان به خوبی به عنوان همه چیز در حال انجام در امنیت عمومی به ببینید که در آن ما می تواند حرکت سوزن. امنیت عمومی یکی از این ادارات است که مهم و حیاتی ماموریت. وجود دارد عواقب به کاهش است که ممکن است مناسب باشد. ما ملاحظه کار را از طریق این.

و کار با شهرداران به مطمئن شوید که هر گونه کاهش است که انجام می شود انجام می شود با فکر و داده ها است که اطلاع رسانی است که ما می توانیم بدون تاثیر است.

چگونه شما کار به مدیریت COVID-19 وضعیت در مرکز شهر زندان است که تبدیل به یک کانون برای حذف.

در حالی که این کانون برای این ویروس می دانم که این یکی از بهترین برنامه های اجرا شده در سراسر کشور برای هر زندان است. و این برای گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست خود را که به من گفته اند. این بیماری همه گیر آمار ما در راه است که ما انتظار ندارد در بسیاری از مناطق که یکی از آنها زندان است. اما زندان شد اولین برنامه عمل است که ما در جای خود قرار داده در کشف چگونه برای کاهش جمعیت زندان از گرفتن آن است. آزاد کردن زندانیان توسط یک تاکتیک است.

قطعه دیگر چرا این کانون. ما به چیزی که دیگر زندان را در زمان. ما شروع به تست هر کس در زندان نه فقط مردم هستند که علامتی بلکه کسانی بودند که بدون علامت. مردم که تا به حال ویروس در بدن خود است. بنابراین آن را به ما آلوده به جمعیت بالا برود اما از آنجا که ما مطلع خودمان.

آنچه ما در بر داشت بسیاری از این افراد بدون علامت بودند. این به ما اجازه جلوگیری از منحنی با جداسازی آن مردمی و دادن آنها بهترین درمان است. و ما داده اند هر معاون و اهل بیت ماسک.

من استدلال می کنند که ما یک کار خوب انجام داده. همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود و ما همیشه به دنبال راه هایی با بهداشت عمومی همکاران به خلاص شدن از شر و یا کاهش گسترش ویروس.

هر چیز دیگری شما می خواهید برای اضافه کردن ؟

من مشتاقانه منتظر به خدمت در این موقعیت. من مشتاقانه منتظر خدمت به مردم این شهرستان و شهرستان دنور. من نگاه به جلو به مشارکت برای دیدن چگونه ما در حال رفتن به حرکت تاریخی برای اجرای آنچه این گروه انجام داده است برای جامعه.

من فروتن با این فرصت را به رهبری دنور و من نگاه به جلو به خوبی چند سال در این موقعیت.

این پرسش&ویرایش شد برای ظهر و وضوح.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن