مگان تو نریان می گوید او در هالیوود هیلز. پلیس لس آنجلس می گوید آن را یک پا آسیب

رپ مگان تو نریان گفت: تیراندازی در خارج از هالیوود هیلز عمارت بیش از آخر هفته خود را با سمت چپ "زخم گلوله" و ا

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

رپ مگان تو نریان گفت: تیراندازی در خارج از هالیوود هیلز عمارت بیش از آخر هفته خود را با سمت چپ "زخم گلوله" و او "تحت عمل جراحی برای حذف گلوله."

اما یک پلیس لس آنجلس حساب باعث می شود هیچ اشاره ای به هنرمند بودن اصابت گلوله در خارج از یک حزب خانه یکشنبه و تنها اشاره به درد و رنج جراحت پا در این حادثه.

ضبط هنرمند حزب محافظه Lanez دستگیر شد به ظن حمل سلاح پنهان پس از او بازداشت شد خروج از این منطقه قبل از طلوع آفتاب در یک وسیله نقلیه است که شاهدان عینی گفت: ممکن است متصل به گزارش تیراندازی.

پلیس swarmed محله در 1800 جلوگیری از نیکولز کانیون حدود 4:30 صبح یکشنبه برای "عکس اخراج بررسی است." با توجه به اداره پلیس لس آنجلس, "شاهدان این حادثه ارائه یک شرح یک مظنون(ع) و وسیله نقلیه خود را."

تبلیغات

افسران در پاسخ به این صحنه متوقف شد یک وسیله نقلیه مطابق توضیحات و بازداشت چند نفر, با توجه به بیانیه.

Lanez, 27, که نام واقعی خورشید پترسون دستگیر شد و پس از آن رزرو قبل از اینکه منتشر شد $35,000 پیوند زندان سوابق نشان می دهد.

روز چهارشنبه اما مگان تو نریان — که نام واقعی مگان پیت — ارسال شده در Instagram که "روایت است که در مورد گزارش روز یکشنبه صبح رویدادهای نادرست هستند."

"در صبح روز یکشنبه من دچار زخم گلوله به عنوان یک نتیجه از یک جرم و جنایت که علیه من انجام می شود و با قصد آسیب فیزیکی من" از "وحشی" songstress گفت.

تبلیغات

"من هرگز در بازداشت پلیس به من رمه را به بیمارستان که در آن تحت عمل جراحی برای برداشتن گلوله. من فوق العاده سپاسگزار برای زنده ماندن و که من انتظار می رود برای بهبود کامل بود اما برای من مهم برای روشن شدن جزئیات بیشتر در مورد این سانحه شب," او نوشت.

در یک ویدئو از این پس هر دو Lanez و اسب نر دیده می شود در دستبند به عنوان افسران سعی کنید برای تعیین اینکه چه اتفاقی افتاده است.

در یک بیانیه چهارشنبه پلیس لس آنجلس گفت: یک نفر به بیمارستان منتقل شد "با یک پا آسیب است." دو منبع آشنا با این تحقیقات گفت: Stallion نمایش آسیب در صحنه سازگار با او زده بودن شیشه شکسته.

کیک گوشت گاو در ضمن گفت که او "در حال حاضر تمرکز بر بهبودی من, بنابراین من می تواند به بازگشت به زندگی من و پشت به ساخت موسیقی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

تبلیغات

پلیس در ادامه به بررسی این حادثه هستند و به دنبال هر گونه شهود. زد و خورد است آخرین متصل به احزاب در تپه های هالیوود که تعداد شات با وجود اقامت در خانه سفارشات در طول COVID-19 pandemic به عنوان کافه ها و باشگاه ها توقیف شده اند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب