مایکل بنت و Lumineers قهرمان سالن با راه اندازی مجدد عمل

در حالی که بسیاری از مستقل سالن های موسیقی و تئاتر در سراسر کشور از دست داده اند و 100 درصد از درآمد خود را پس

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

در حالی که بسیاری از مستقل سالن های موسیقی و تئاتر در سراسر کشور از دست داده اند و 100 درصد از درآمد خود را پس از اینکه مجبور به نزدیک چهار ماه پیش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری دیگر از کوچک و اواسط اندازه کسب و کار در موقعیت های مشابه مانند رستوران ها و همچنین سفر و مهمان نوازی صنایع.

به همین دلیل کلرادو دموکرات سناتور مایکل بنت و ایندیانا جمهوری خواه سناتور تاد جوان پیش نویس راه اندازی مجدد قانون حزبی لایحه نیز پشتیبانی شده توسط کلرادو جمهوری خواه سناتور کوری گاردنر است که می تواند با ارائه یک وام انعطاف پذیر برنامه برای کمک به کسب و کار شناور ماندن از طریق پایان سال و به 2021.

بنت ملاقات با Lumineers اعضای Wesley شولتز و ارمیا Fraites و همچنین Z2, سرگرمی, مدیر عامل Cheryl Ligouri و دیوید Weingarden, Z2 معاون رئیس جمهور از کنسرت و رویدادهای به بحث در مورد راه اندازی مجدد عمل در روز پنج شنبه در بولدر تئاتر است.

"آن را به معنای اجازه می دهد تا سخت ترین کسب و کار در امریکا مانند این یکی از ما در حال نشستن در امروز قادر به قرض گرفتن وام از دولت برای شش ماه آینده باید سرمایه در گردش آنها نیاز به نگه داشتن کسب و کار خود را شناور تا زمانی که ما به..." بنت می گوید. "من نمی خواهد می گویند طرف دیگر همه گیر...به یک محل که در آن بیشتر وجود دارد به یقین در مورد که در آن ما در حال رفتن به جلو. [آن را] امیدوارم شکاف و آمد در طرف دیگر از این دست نخورده است.

"من معتقدم که اگر ما نمی کنند وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از کسب و کار در امریکا که به بیرون رفتن از کسب و کار و هرگز دوباره آمده و نرخ بیکاری را تنها موشک وار رفتن به عنوان یک نتیجه. این وام در حال پرداخت بیش از هفت سال و مقدار وام است که بخشایش بر اساس از دست دادن درآمد کسب و کار رنج می برد."

کشش برای راه اندازی مجدد عمل ramped تا در هفته های اخیر با تشکر در بخش ملی مستقل برگزاری انجمن که سازمان #SaveOurStages انتخاباتی که منجر به بیش از یک میلیون ایمیل ارسال شده به کنگره خواستار تصویب مجدد قانون حمایت از جوایز گرمی ملی و مستقل استعداد سازمان که نشان دهنده 2,000 هنرمندان.

The Lumineers یکی از بسیاری از اعمال همراه با لیدی گاگا OutKast تولی مبارزان Dillon Francis, که در حمایت از راه اندازی مجدد عمل می کنند. Lumineers خواننده گروه شولتز می گوید سالن ها و رستوران ها به کمک تعریف یک شهر است.

"من فکر می کنم اگر شما نمی مراقبت از این مکان غنای این شهرستانها از بین می رود" شولتز می گوید. "این همه در مورد این فرهنگ است که از طریق این سالن. آنها بسیار ویژه مکان و نه تنها که اما انسان که در حال رفتن به این سالن و کار آنها را...همه را به مبارزه در حال حاضر اما به خصوص افرادی که نمی باید فرصت را از آنجا که شما در حال رفتن به نشان می دهد در آینده قابل پیش بینی."

Ligouri که مسئول نظارت بر تخته سنگ تئاتر فاکس و تئاتر Aggie تئاتر می گوید: زمانی که زنده-صنعت موسیقی به توقف screeching آمد, آنها تا به حال به لغو یا به تعویق انداختن متعدد را نشان می دهد.

"ما شده ایم در صفر درآمد برای سال در حال حاضر با هیچ ایده زمانی که ما قادر خواهید بود برای بازگشایی," Ligouris می گوید. "این یک کسب و کار بین المللی اما به عنوان یک ملت ما باید برای باز کردن به عنوان یک کل برای همه این مستقل سالن به بازگشایی و هنرمندان در راه بازگشت. همچنین منحصر به فرد برای صنعت ما در حالی که ما هیچ درآمد ما در حال حرکت را نشان می دهد و استرداد بلیط بیشتر تهی هر چه پول نقد ما به عنوان ما در یک اسکلتی خدمه و مراقبت از ما هزینه های سربار.

"و در حالی که همه شده است واقعا سخاوتمندانه ما هنوز هزینه های است که شما مجبور به پرداخت به منظور به آمده به عقب و شما هنوز هم باید یک کمی از پول در بانک قادر به بازگشایی" او می افزاید.

Weingarden می گوید: موسیقی زنده صنعت نیست مانند یک فروشگاه خرده فروشی که در آن یک سوئیچ می تواند حرف و درب را باز کرد.

"شما نمی توانید فقط آن را به عقب" Weingarden می گوید. "آن کار نمی کند مانند آن است."

Weingarden می گوید باند به نقشه از تورهای که نمی تواند اتفاق می افتد به این دلیل که کل اکوسیستم پایین است در حال حاضر از آنجا که هیچ کس می تواند در جاده ها است.

Fraites می گوید که مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی و برخی از رستوران ها می توانید کشف کردن برخی از گروه کمک نوع راه حل اما سالن به خصوص آنهایی که کوچک از دست داده اند همه از درآمد خود را.

و من فکر می کنم زمانی که همه چیز بهتر خواهد شد که آیا در پایان این سال و یا 2021," Fraites می گوید: "من احساس اعتماد به نفس است که وجود دارد می توان به پیشرفت های بزرگ ساخته شده با واکسن و یا درمان و یا چیزی شبیه به آن است, اما من فکر می کنم مردم واقعا نیاز به یک موسیقی و فرهنگ و این که واقعا چه می گذرد به ما را نجات دهد پس از این نوع وارونه بنابراین با تشکر برای قرار دادن این لایحه رو به جلو است."

Ligouri می گوید در حالی که راه اندازی مجدد قانون کمک خواهد کرد که حمایت از زندگی و صنعت موسیقی است که قصد ندارم به بهبود می یابند در یک سال است.

"برای بسیاری از این سالن با بدهی نصب آن می تواند سه سال قبل از زندگی به حالت عادی بازگشت و بسیاری از مردم را به ادامه مبارزه تا زمانی که آنها به آن نقطه" او می گوید. "بسیاری از آنچه در این لایحه است که واقعا می تواند بسیار مفید در این وضعیت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن