Michael V. Drake به نام جدید UC جمهور, اولین بار, سیاه, رهبر در سیستم 152 سال سابقه

Michael V. دریک یک قهرمان ملی برای دسترسی و حقوق صاحبان سهام که قبلا ریاست دانشگاه ایالتی اوهایو و دانشگاه UC

توسط MORVARIDEASIA در 18 تیر 1399

Michael V. دریک یک قهرمان ملی برای دسترسی و حقوق صاحبان سهام که قبلا ریاست دانشگاه ایالتی اوهایو و دانشگاه UC Irvine انتخاب شد سه شنبه به عنوان رییس جدید دانشگاه کالیفرنیا و اولین سیاه رهبر در سیستم 152 سال سابقه.

UC Board of Regents به اتفاق آرا تصویب دریک انتخاب تصرف یک فرصت تاریخی برای استخدام یک فرد از رنگ به سر یک سیستم که 285,000 دانش آموزان در حال حاضر اکثر nonwhite به عنوان ملت چنگ زدن با جارو نژادی حساب. او موفق خواهد شد رئیس جمهور جانت ناپولیتانو که گام خواهد شد Aug.1 پس از هفت سال.

در سخنان کوتاهی پس از رای دریک تشکر هواداران خود را ابراز هیجان در بازگشت به خود "UC خانواده" گفت: نگاه به جلو به کار با UC همکاران برای دیدار با چنین چالش های عمده ای با عنوان همه گیر جهانی تغییر آب و هوا و "خمیازه کشیدن زخم بی عدالتی اجتماعی."

"من بسیار هیجان زده هستم و آماده رفتن به" دریک گفت.

تبلیغات

دریک خواهد شد که به نوبه خود 70 روز پنجشنبه را تجربه رهبری علمی اعتبار ادراک سیاسی و ویژگی های شخصی به آن موقعیت در یک زمان از چالش های پیش روی سیستم UC.

او نظارت بر این کشور پیچیده ترین تحقیقات عمومی دانشگاه سیستم — a $39.8 میلیارد برداری از 10 دانشگاه پنج مراکز درمانی و سه آزمایشگاه های ملی — به عنوان آن را در برابر جهانی همه گیر مالی و عدم اطمینان به خواسته های بیشتر و تنوع دانشگاه ها و پال خواستار قطع بودجه دولت UC پلیس.

"مایکل دریک دیدنی و جذاب انتخاب برای دانشگاه کالیفرنیا گفت:" تد Mitchell, رئيس جمهور از شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است که نشان دهنده بیش از 1700 کالج ها و دانشگاه ها. "او ثابت کرده است که خود را به یک رویایی و موثر رهبر در هر نقش او را گرفته شده از دانشگاه کالیفرنیا به ایالت اوهایو به ملی نقش پیشرو در انجمن ها از جمله NCAA است."

تبلیغات

بر خلاف ناپولیتانو سابق وزیر امنیت داخلی و آریزونا که به کار آمد با هیچ UC یا علمی تجربه رهبری دریک صرف نزدیک به چهار دهه در دانشگاه کالیفرنیا سیستم. او مدرک پزشکی خود را در رشته چشم پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو عضویت هیئت علمی در سال 1979 و شد UC معاون رئیس جمهور برای امور بهداشت و درمان در سال 2000. او به نام UC Irvine, صدراعظم در سال 2005 و خدمت وجود دارد و نه سال قبل از رفتن به ایالت اوهایو در سال 2014.

در همان زمان دریک به عنوان رئیس هیئت مدیره برای NCAA این Assn. از دانشگاه های آمریکا و Assn. عمومی و زمین-گرنت دانشگاه.

دریک به عنوان یک شایعه نامزد برتر بلافاصله پس از ناپولیتانو اعلام کرد که پله پایین. بسیاری از UC جانبازان حمایت از ایده باور او می تواند هر دو reassert دانشگاه ملی نقش رهبری و حضور به آن مسائل خاص در همکاری با سیستم منحصر به فرد توانمند علمی.

تبلیغات

"مایکل به عنوان آماده به عنوان هر کسی می تواند موفق باشد گفت:" جورج Blumenthal سابق UC Santa Cruz صدراعظم که در حال حاضر ریاست دانشگاه برکلی مرکز مطالعات در آموزش عالی است. "او شده است در اطراف بلوک. او می داند که آموزش عالی به خوبی و سیستم UC هست."

مشخصه دریک زندگی حرفه ای طولانی شده است گسترش دسترسی به آموزش عالی برای دانش آموزان از متنوع نژادی و قومی و اقتصادی پس زمینه. به عنوان معاون رئیس جمهور برای UC بهداشت در امور او افزایش تنوع تازه ضرب حرفه ای پزشکی از طریق برنامه ای است که ارائه مشوق هایی برای آنها را به کار در جوامع محروم. او همچنین با UC Irvine, برای راه اندازی یک برنامه پیشگامانه ارائه یک مشترک در رشته پزشکی و کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی و یا زمینه های دیگر به منظور توسعه یک خط لوله از "پزشک رهبران" برای خدمت به نیازهای بهداشتی منحصر به فرد از جامعه لاتین.

تحت ارواین chancellorship دریک گذاشته و زمینه را برای پردیس برای تبدیل شدن به یک اسپانیایی در خدمت موسسه واجد شرایط را برای کمک های مالی فدرال برای حمایت از دانش آموزان لاتین. ارواین در حال حاضر بالا UC انتخاب برای Latino دانشجوی سال اول متقاضیان است.

تبلیغات

دریک ادامه داد: تعهد خود را به تنوع در ایالت اوهایو. تحت تصدی خود را در این دانشگاه افزایش تعداد دانش آموزانی که کم درآمد کمتر اقلیت و برای اولین بار در خانواده خود را برای حضور در دانشگاه. دانش آموزان سیاه پوست, اما, باقی می ماند و کمتر در ایالت اوهایو حسابداری برای 6.8 درصد از ثبت نام دانش آموزان در یک وضعیت که در آن ساکنان سیاه را تا 13 درصد از جمعیت. که یک شکاف بزرگتر از UC دانشگاه که در آن دانش آموزان سیاه پوست حدود 4 درصد از ثبت نام در مقایسه با دولت بسیاری از ساکنان در 6%.

در ایالت اوهایو دریک نیز کار کرده و به کاهش هزینه های حضور و غیاب و افزایش کمک های مالی — مسائل است که دستگاه بزرگ برای UC دانش آموزان است. او در معرفی یک مدل مالی است که باعث افزایش هزینه های کمک درسی اجباری, هزینه های مسکن و ناهار خوری یک بار برای ورودی سال اول و سپس قفل آنها را در چهار سال. تحت تصدی خود ایالتی اوهایو افزایش کمک های مالی به کم درآمد و متوسط Ohioans بیش از 200 میلیون دلار پس از 2015 دو بار اولیه خود را هدف و افزایش کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی.

او نیز با اعتبار کمک به Ohio State آمار بالاترین رکورد در برنامه های کاربردی, نرخ فارغ التحصیلی و حمایت تحقیقات جوایز. سال گذشته او اعلام کرد $4.5 میلیارد کمپین جمع آوری کمک مالی بزرگترین هدف در تاریخچه مدرسه.

در حالی که برخی از اعضای هیئت علمی در هر دو ایالت اوهایو و UC ایروین گفت: او نه قابل رویت ترین یا دست در دانشگاهی رهبر او محبوب با دانش آموزان است. الکسیس Gomes, یک ورودی پنجم-سال ایالتی اوهایو در علوم اعصاب گفت: دانش آموزان قدردانی خود را از اقدامات برای کاهش هزینه های پایین تر کتاب درسی هزینه ها و ارائه تمام دانش آموزان با یک اپل اپل مداد و یک notetaking برنامه.

تبلیغات

دریک مرحله به بالا UC کار در یک زمان از آشفتگی مالی. این COVID-19 همه گیر است و هزینه سیستم دانشگاه $1.2 میلیارد دلار در هزینه های افزایش یافته و درآمد از دست رفته از ماه مارس تا پایان مارس و چهره های بالقوه دولت کاهش بودجه. در همان زمان UC رجنت کشیده اند یک پیشنهاد در حال حاضر به افزایش شهریه در نور از همه گیری ناشی از ناراحتی های اقتصادی است.

UC جانبازان امیدوار سیاسی خود را زرنگ و دانا و با شخصیت به شیوه ای کمک خواهد کرد که حفظ امنیت بیشتر بودجه و بهبود روابط با ساکرامنتو و آنها را به موفقیت خود را در برنده شدن در تصویب UC Irvine, مدرسه حقوق در سال 2007 پس از یک دهه نبرد. آنها همچنین می گویند موفقیت خود را در مرمت حصار با اروین Chemerinsky بیش از قانون مدرسه deanship — Drake به او پیشنهاد کار, پیشنهاد انصراف و سپس بازسازی آن در میان ملی سیاسی دیوانگی — نشان می دهد توانایی خود را به تشخیص خود اشتباه عذرخواهی می کنیم و حرکت می کند.

Chemerinsky در ادامه به همکاری-آموزش UC Irvine, کلاس کارشناسی با Drake در حقوق مدنی, موسیقی و دیوان عالی ایالات متحده. او گفت که او خواهد بود "هیجان زده" با یک دریک ریاست جمهوری است.

تبلیغات

"او یک ترکیب فوق العاده از گرما و دقت" گفت: Chemerinsky که در حال حاضر ریاست دانشگاه برکلی قانون مدرسه است. "همه از مهارت های است که شما می خواهید در یک دانشگاه, رئیس جمهور, او آنها است."

دریک اب و هوای مجادلات در ایالت اوهایو نیز از جمله شلیک محبوب گروه راهپیمایی مدیر بیش از آنچه که یک دانشگاه تحقیقات نشان می شود گروه "فرهنگ جنسی."

در UC دیگر مسائل دریک بلافاصله چهره شامل مدیریت پردیس سقوط reopenings در طول بیماری همه گیر در حال افزایش خواسته های پال خواستار قطع بودجه دولت پردیس پلیس و تماس برای پشتیبانی بهتر دانش آموزان سیاه پوست باعث قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

رئیس جمهور منتخب که سکان توسط Aug. 15 خواهد پرداخت پایه حقوق سالانه $890,000 — قابل افزایش از ناپولیتانو را $570,000 اما کمی کمتر از ایالت اوهایو حقوق و دستمزد. او قبول کرد که به 10% کاهش پرداخت از طریق ژوئن آینده به عنوان دیگر UC رهبران انجام داده اند در همه گیری های مربوط به چالش های مالی.

تبلیغات

دریک متولد شد و در شهر نیویورک و مطرح در نیوجرسی و ساکرامنتو به عنوان پسر یک پزشک و یک مددکار اجتماعی. او با حضور در دانشگاه استنفورد قبل از حرکت به UC San Francisco برای مدرسه پزشکی. یک فن موسیقی او نقش گیتار و مشتاق است, دوچرخه سوار. او به برندا دریک یک وکیل و دارای دو فرزند و چهار نوه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب