فرماندار میشیگان برنده مبارزه قانونی با قانونگذاران بیش ویروس

دیترویت (AP) — میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer غالب پنج شنبه در یک high-stakes چالش توسط قانونگذاران

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

دیترویت (AP) — میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer غالب پنج شنبه در یک high-stakes چالش توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که شکایت بیش از قدرت به اعلام شرایط اضطراری و سفارش جارو محدودیت در طول شیوع کروناویروس.

یک سال 1945 قانون ذکر شده توسط Whitmer یک دموکرات است و نه محدود به منطقه ای در شرایط اضطراری و می توانید بدون تاریخ پایان گفت: قاضی سینتیا Stephens دادگاه ادعا می کند.

این عقیده به طور موثر به معنی فرماندار سفارشات ایستاده از جمله اقامت-صفحه اصلی حکم که به احتمال زیاد تمدید مارس 28.

"آن را به خصوص تیره و تار خواندن متن ساده از (قانون) به نتیجه گیری کرد که اعطای قدرت به مقابله با یک بحران است که بر همه مردم این دولت را به نوعی محدود می شود به برخی از محل" استفن گفت.

این ادعاها "meritless," او گفت:.

طرح دعوی در دادگاه از مجلس نمایندگان و سنا رشد از نا امیدی با Whitmer یک اندازه استراتژی برای جلوگیری از گسترش coronavirus با نگه داشتن مردم در خانه ایالتی و تعطیل کسب و کار حتی اگر مناطق دور از دیترویت منطقه صدمه نمی شد آنجا توسط ویروس و یا COVID-19.

تنش بین فرماندار و جمهوری خواهان نیز سوخت شده است وضعیت او را به عنوان ممکن است در حال اجرا همسر برای نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و تحریک آمیز ضد Whitmer تظاهرات توسط اسلحه toting معترضان. آرایشگران و آرایشگران از کار به دلیل ویروس محدودیت به رایگان موهایشان شنبه در کنگره برای برجسته کردن خشم خود را.

قوه مقننه نیست گسترش Whitmer اضطراری اعلام در اواخر ماه آوریل است اما او در عمل به هر حال پوشش پایگاه با استفاده از '45 قانون و یک سال 1976 اساسنامه.

این نماینده مجلس گفت: Whitmer نقض '76 قانون که می گوید: نمایندگان مجلس با یک نقش در اورژانس اظهارات پس از 28 روز. در واقع قاضی گفت: فرماندار نمی توانید استفاده کنید که قانون برای گسترش شرایط اضطراری بدون ورودی از قانونگذاران. اما Whitmer برنده این مورد به هر حال.

استفانز' تصمیم گرفته شد تا بار سوم که یک دادگاه ادعا می کند قاضی حکم فرماندار را به نفع. دیگر دعاوی آورده بودند توسط ساکنان یک صاحب کسب و کار و یک گروه جدید است که سازماندهی تظاهرات در کنگره.

مجلس نمایندگان و سنا طرح تجدید نظر شود. رهبران جمهوری خواه در زمان برخی از راحتی که قاضی گفت: Whitmer نمی توانید با استفاده از '76 قانون به طور یک جانبه را اضطراری اعلان.

فرماندار خوشحال شد با نتیجه کلی.

"او ادامه خواهد داد به انجام آنچه او را همیشه انجام می شود: نگاهی دقیق اقدامات قاطع برای حفاظت از Michiganders از این بی سابقه جهانی و همه گیر" Whitmer دفتر گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

در ضمن Whitmer شده است عقب محدودیت در اقتصاد به عنوان ویروس جدید مرگ و میر پایین آهسته است. کافه ها و رستوران ها در شمال میشیگان می تواند بازگشایی صبح روز جمعه و ممنوعیت برخی روش های پزشکی برداشته خواهد شد در هفته آینده.

در حالی که اقامت-صفحه اصلی سفارش باقی مانده است در اثر گروه 10 نفر در حال حاضر می تواند جمع آوری.

شبیه حقوقی, چالش های رخ داده در کشورهای دیگر. در ویسکانسین دیوان عالی کشور گفت: فرماندار دموکرات سلامت مدیر بیش از حد او قدرت با گسترش اقامت-صفحه اصلی سفارش بدون همکاری با جمهوری خواهان در مجلس.

محدودیت های اعمال شده توسط برخی از محلی ویسکانسین دولت هنوز هم در اثر هستند و هدف از طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال.

___

دیوید Eggert در لنسینگ کمک به این گزارش.

___

دنبال اد سفید در http://twitter.com/edwhiteap

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب