میراندا شلاق خواهد بود جدید ارشد و سرپرست در وصول دنور

نکات دقیق وظریف. پیچیدگی است. جامعه. کسانی که سه مقدار که اطلاع رسانی سی پلاس نمایشگاه که میراندا, Lash, تازه

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

نکات دقیق وظریف. پیچیدگی است. جامعه.

کسانی که سه مقدار که اطلاع رسانی سی پلاس نمایشگاه که میراندا, Lash, تازه منصوب الن Bruss ارشد متصدی در موزه هنرهای معاصر دنور سازمان یافته در موقعیت های قبلی به عنوان سرپرست از هنر معاصر در سرعت موزه هنر در لوئیزویل کنتاکی و متصدی هنر مدرن و معاصر در نیواورلئان موزه هنر.

استخدام اعلام شده در جولای 15, سیگنال وصول مبنی بر تعهد نسبت به نمایشگاه از بیش از حد اغلب کمتر BIPOC و جامعه هنرمندان که شلاق صرف چهارده سال spotlighting به عنوان یک متصدی.

به عنوان هنر جهان reckons با شرم آور میراث سفید برتری او مشتاق به ادامه این گفتگوها در دنور صحنه هنر.

"من فکر می کنم وجود دارد یک فرصت فوق العاده ای برای موزه ها," او می گوید. "ما خواسته شده است به فکر می کنم مثبت در مورد عمل ما. من بسیار افتخار به وصول اولین متصدی Latinx تبار."

وصول مدیر نورا برنت آبرامز سابق متصدی بود که در بالا به جای آدم لرنر تقریبا یک سال پیش می گوید که او و شلاق سهم اعتقاد به این که یک موزه باید پاسخگو به جامعه است و باید به مرکز شهرستان و شخصیت در برنامه نویسی آن. در وسط یک بیماری همه گیر و جهانی قیام در برابر نژادپرستانه و خشونت پلیس "یک تاکید مجدد است که تعهد [به جامعه] قطعا موجه در چند ماه گذشته می گوید:" برنت آبرامز. "من فکر می کنم آوردن میراندا در بیشتر تنها کاری که ما می خواهم به انجام در حال مرکزی به جوامع ما است."

در حالی که برخی از همکاران او در دنیای هنر باید پیشنهاد لغو موزه ها در مجموع در پاسخ به شکست خود و به نمایندگی از جوامع مختلف Lash مدعی است که این موسسات هنوز هم ارزش بسیار زیادی.

"من علاقه مند هستم در این موزه به عنوان یک پلت فرم و یک موسسه در اعتماد عمومی را," او می گوید. که تعهد برای شلاق زمانی آغاز شد که او یک کودک بود و دایی اش او را به Los Angeles County Museum of Art.

اگر چه او نیست زمان زیادی را صرف در دنور او را مشتاق به کشف شهرستان از ناهارخوری در ویلای بنیتا برای رفتن به یک کنسرت در سنگ قرمز...زمانی که همه گیر است و بیش از حداقل. زمانی که او می رسد در یک شهر جدید رویکرد او به تحقیق محل خواندن کتاب و تماشای فیلم و تبدیل شدن به یک آواز و قابل مشاهده با حضور در محلی فرهنگی ،

"قلب و روح این فرایند این است که صحبت کردن به مردم است," او می گوید. "این بسیار مهم است زمانی که من وارد یک جامعه به صحبت کردن با تاسیس هنرمندان و هنرمندان در حال ظهور. من می خواهم برای به دست آوردن درجه حرارت چه خبر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب