رودخانه خرس آمریکایی گوشت می شود فربه

رودخانه خرس آمریکایی گوشت آماده بود برای جشن سالگرد یک سال در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس

توسط MORVARIDEASIA در 16 خرداد 1399

رودخانه خرس آمریکایی گوشت آماده بود برای جشن سالگرد یک سال در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار و فرماندار Jared پلیس بسته تمام رستوران ها را در محل ناهار خوری. "ما از دست داده و 60 درصد از مشتریان ما" به یاد می آورد رودخانه خرس بنیانگذار جاستین Brunson.

اما آشپز و salumi کارشناس می گوید که فروشگاه های مواد غذایی و تخصص بازار فروش خود را نگه داشته و گوشت و شرکت های شلوغ از جمله در Leevers Locavore که در آن قصاب مقابله با یک رودخانه خرس مارک نصب و راه اندازی. پس Leevers Locavore باز در 2630 غرب خیابان 38 ماه نوامبر گذشته, رودخانه, خرس تبدیل شده است بیش از فقط یک درمان-گوشت کسب و کار. Brunson نیز خرید گوشت گاو و مرغ و بره و گوشت های دیگر از مزارع خانوادگی کوچک برای فروش به عنوان استیک لغو احکام صادره ی گوشت چرخ کرده و تمام پرندگان. و آخرین همکاری به ارمغان می آورد Brunson یک گام نزدیک تر به ساخت رودخانه خرس همه کلرادو شرکت.

برای چند ماه گذشته Brunson شده است خرید کل علف خوار غلات به پایان رسید گاو از مرتع بیمه کامل گوشت گاو یک مزرعه در نزدیکی پیرس, کلرادو, اجرا شده توسط مایک پترسون. "من با مایک حدود هشت ماه پیش و ما شده ایم خرید گاو از او تا کنون از" Brunson توضیح می دهد و اضافه کرد که فروش گوشت گاو برداشت شده اند به اندازه کافی است که او قادر خواهد بود به سطح شیب دار تا به خرید بیست و مرتع کامل گاو یک ماه قبل از پایان سال است.

پترسون در مرتع پرورش احشام واقع در حدود 35 مایلی شرق فورت کالینز است که تنها 400 هکتار و او در حال حاضر دارای یک گله تنها حدود شصت گاو اما Brunson می خواهد مرتع مناسب به رشد همراه با رودخانه خرس. "این مرد که بود آماده به فشار در کارت های خود را و فروش گله" Brunson یادداشت و اضافه کرد که آن را بسیار دشوار است برای کشاورزان کوچک به دام به بازار در این دولت است.

Mike Peterson (left) of Pasture Perfect Premium Beef and Justin Brunson of River Bear American Meats.گسترش

مایک پترسون (چپ) از مرتع بیمه کامل گوشت گاو و جاستین Brunson از رودخانه خرس آمریکایی گوشت.

لوسی Beaugard

بسیاری از کشتار و امکانات پردازش در کلرادو تنها مقابله با بزرگترین تولید دام و اتهام قیمت های گزاف به روند تعداد کمی از حیوانات. Brunson می گوید مرتع کامل با استفاده از دو J بسته بندی گوشت (همچنین در پیرس) به دلیل آن را نیز یک خانواده اجرای کسب و کار, اما او فکر می کند کلرادو می تواند با استفاده از دو یا سه بیشتر گیاهان کوچک برای کمک به قیمت پایین محلی برای کشاورزان و دامداران — که به نوبه خود منجر به قیمت های ارزان تر برای مصرف کنندگان است.

هزینه یک نگرانی عمده برای Brunson که میخواهد رودخانه خرس دیده می شود به عنوان یک با قیمت مناسب نام تجاری است که خریداران می توانند به نوبه خود به عنوان یک جایگزین برای کالا و گوشت که به تازگی دیده می شود قیمت موج به دلیل بیماری همه گیر. او می گوید خود هزینه نشده اند تحت تاثیر بیش از حد هر چند به دلیل بالا بردن دام در اعداد کوچک و داشتن آنها را خام در تاسیسات کوچک اجتناب از مشکلات شرکت های بزرگ را به اجرا مانند COVID شیوع بیماری در ازدحام گوشت گیاهان پردازش.

پس از همکاری با مرتع کامل Brunson شده است شکستن طرف به استیک کباب و دیگر کاهش و گوشت از کاهش او می گوید بهترین چربی و عطر و طعم به جای تکیه بر یک مرکز پردازش. او همچنین با استفاده از مرتع کامل گوشت گاو در رودخانه خرس هات داگ و سوسیس تابستان و تگزاس لینک های داغ. "من می خواهم به تمام حیوانات guy," او توضیح می دهد. "این سخت ترین راه برای اجرای یک شرکت, اما من فکر می کنم این بهترین راه است. [خرید از مزارع کوچک] بهتر است برای محیط زیست بهتر است برای جامعه و بهتر است برای مشتریان ما است."

در نهایت Brunson می گوید او می خواهم به خرید از گوشت خوک از کلرادو کشاورزان بیش از حد, اما او اشاره می کند که او قادر به پیدا کردن کیفیت مزارع با اندازه کافی تولید برای دیدار با نیازهای خود را; آنها یا بیش از حد کوچک و یا آنها افزایش گوشت در راه او فکر نمی کند که پایدار است. او هنوز هم متکی به یک شبکه از مزارع خانوادگی کوچک در ایالت مینه سوتا برای گوشت خوک و برخی از گوشت ها مانند گوشت سینه های مورد نیاز برای ایجاد pastrami. گوشت خوک تبدیل می شود به کل پای, بیکن, بولونیا و capicola (در میان دیگر محصولات) و یک خط جدید از خشک-درمان salumi در حال حاضر پیری و به زودی آماده می شود برای فروش.

برخی از رودخانه خرس حساب رستوران در حال شروع به بازگشت از جمله بورس ناهار خوری و ارائه و بلوط در چهاردهم در بولدر و مغازه ها تخصص محلی مانند تونی بازارهای در حال حمل Brunson محصولات. و با سرآشپز رستوران پیر عمده در حال حاضر در انتظار او قرار دادن همه از زمان و تلاش را به رودخانه خرس.

"آن زمان من چهل سال, اما من پیدا کردم مکالمه زندگی من — این چیزی است که من دوست دارم انجام," او می گوید. "این بیش از فقط یک شرکت آن را تقریبا بیشتر از یک نام تجاری شیوه زندگی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب