Mnuchin می گوید کسب و کار نیاز به کمک بیشتر

مهر — وزیر خزانه داری استیون Mnuchin معتقد است که اقتصاد ایالات متحده خواهد شد نیاز به کمک بیشتر برای خروج از

توسط MORVARIDEASIA در 21 خرداد 1399

مهر — وزیر خزانه داری استیون Mnuchin معتقد است که اقتصاد ایالات متحده خواهد شد نیاز به کمک بیشتر برای خروج از رکود اقتصادی, اما گفت که دور بعدی حمایت باید هدفمند تر به سخت ترین ضربه بخش از اقتصاد است.

Mnuchin, شهادت جمعه قبل از سنا کسب و کار کوچک کمیته گفت: دولت برنامه ریزی شده به صرف 30 روز آینده به دنبال چه اقدامات باید در آینده امداد لایحه.

کنگره در حال حاضر تایید شده نزدیک به 3 تریلیون دلار در حمایت برای مقابله با تاثیر از کروناویروس که باعث شد میلیون ها نفر از اخراج و تحت فشار قرار دادند تا کشور را به رکود است.

"هیچ سوال وجود دارد که کسب و کارهای کوچک در بسیاری از صنایع نیاز بیشتر به کمک" Mnuchin گفت. "کسب و کارهای کوچک و کسب و کارهای بزرگتر در حال رفتن به نیاز به کمک بیشتر."

جدید حمایت از اقدامات نیاز به تشویق صاحبان کسب و کار به rehire کارگران به ویژه کسانی که در سخت ترین ضربه صنایع مانند رستوران ها و سفر, او گفت:.

"شما نمی توانید هتل با ظرفیت بالا به سرعت و بدون استخدام نفر اول" Mnuchin گفت.

Mnuchin کسب و کار کوچک و مدیر Jovita کررنزا به طور کلی ستایش برای تلاش های خود را برای دریافت کمک به کسب و کارهای کوچک زیر چک حفاظت از برنامه است که تا کنون پردازش 4.5 میلیون وام به ارزش $511 میلیارد دلار است. وام بخشایش اگر کسب و کار با استفاده از پول برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و یا rehire کارگران که گذاشته شده.

کنگره با تصویب قانون در هفته گذشته اجازه داده است که شرکت ها برای استفاده از 60 درصد از این پول به صورت حقوق و دستمزد و 40 درصد برای هزینه های دیگر مانند پرداخت اجاره و آب و برق. که از اصلاح اولیه نیاز است که 75 درصد از بودجه مورد استفاده قرار گیرد برای حقوق و دستمزد. این قانون که به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه نیز تمدید زمان برای شرکت ها برای استفاده از وام از هشت هفته به 24 هفته.

سناتور تا به حال تعدادی از سوالات در مورد یک برنامه جداگانه اداره SBA فراهم می کند که اقتصادی آسیب فاجعه وام. کسانی که به طور معمول با توجه به شرکت هایی که دچار ضرر و زیان مالی در طول طوفان و دیگر بلایای اما نه لزوما دچار آسیب فیزیکی.

این برنامه نیاز به کاغذ بازی از کسب و کارهای کوچک از چک حفاظت از وام. کسب و کار شکایت کرده اند که از آن گرفته شده بیش از حد طولانی برای پردازش برنامه های کاربردی که وام تایید شده که در مقادیر بسیار پایین تر از آنچه که آنها به دنبال.

این برنامه همچنین دارای اشکالات که باعث کند شدن پردازش — از جمله تغییر در برنامه های کاربردی در اواخر ماه مارس است که بسیاری از شرکت ها برای شروع روند دوباره. به طور جداگانه در مارس 25 EIDL سیستم دچار نقض داده ها که به طور بالقوه در معرض اطلاعات شخصی از نزدیک 8,000 متقاضیان است.

کررنزا مطمئن سنا پنل که SBA مشغول به کار بود به راحتی نسخه پشتیبان تهیه وام و که فاجعه وام در حال حاضر در SBA سیستم پردازش خواهد بود هفته آینده.

SBA پردازش شده بود فقط 1.1 میلیون وام از فاجعه وام در مجموع نزدیک به 80 میلیارد دلار از ژوئن 6.

___

روزنبرگ کمک از نیویورک است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب