مامان از مرد کشته شده توسط پلیس دنور فکر می کند تظاهرات هستند "Sh*t نشان می دهد"

لین عقاب پر تا به حال پیچیده واکنش به ادامه تظاهرات در مرکز شهر دنور آغاز شد که پس از در مرگ بازداشت مینیاپولی

توسط MORVARIDEASIA در 20 خرداد 1399

لین عقاب پر تا به حال پیچیده واکنش به ادامه تظاهرات در مرکز شهر دنور آغاز شد که پس از در مرگ بازداشت مینیاپولیس جورج فلوید ماه گذشته. به عنوان مادر از پل مردود که کشته شد توسط دنور افسر پلیس در طول یک روانی-بهداشت بحران در سال 2015 به افتخار مادری آمریکایی موافقت با فعالان بر این باورند که اجرای قانون محلی است که یک نژادپرست نهاد. اما او یکی از مراجعه به سایت تظاهرات در اوایل در این تظاهرات که در طی آن او می گوید: یک پلیس هل را به قول خودش با "تحریک" و در روزهای اخیر او را تماشا پوشش خبری از سیاستمداران و چهره های عمومی است که پیوسته ام طرفداران با افزایش انزجار.

"با [دنور رئیس پلیس Paul] Pazen و [دنور شهردار مایکل] Hancock راهپیمایی با آنها و Broncos این است که — ببخشید من زبان — گه را نشان می دهد" عقاب پر می گوید. "این یک سیرک و آن را گرفتن."

او را نیز نا امید شده توسط معترضان که انجام نداده مشق شب خود را. در عبارت "من می خواهم به می دانم که آنها هرگز می دانم که مبارزه — به خصوص آنهایی که غیر از مردم از رنگ. آنها هرگز می دانم که مبارزه به دنبال وعده غذایی بعدی خود را از ساخت مطمئن شوید که شما باید یک محل برای خواب به خصوص اگر شما کودکان — و من بی خانمان در حالی که برای. و آنها هرگز نمی خواهد می دانم آنچه در آن شبیه به یک تفنگ اشاره کرد و در شما و از دست دادن کسی که به پلیس."

عقاب پر تجربه دومی در جولای 12, 2015. با توجه به یک حساب کاربری توسط دنور دفتر دادستان منطقه او نگهداری نوه او در آن خانه در یک پارک تریلر در 4545 موریسون جاده زمانی که رانده که او اعتقاد بر این مست گران را به محل اقامت او می خواهم که قبلا او را لگد کردن — و برخوردی خشن روبرو او را در گردن با چاقو.

پس از مردود گفته شکست چندین آیتم های خانگی و تقسیم عقاب پر رهبری به نزدیکی دنور هند مرکز و 911 تماس گرفته شده. "او بیمار روانی و مست" عقاب پر گفت: اپراتور. او افزود: "لطفا عجله بسر می رسانید!" و "من خیلی می ترسم!" — و همچنین پیشنهاد کرد که پسر او انجام شده بود مت و خودکشی.

در 6:22 بعد از ظهر, Denver, افسر پلیس به مایکل Traudt بود که در نیروی بیش از یک سال وارد در صحنه در کنار همکار افسر جری لارا و در میان تحقیقات خود را, آنها کشف رانده.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

گزیده ای از Traudt را شرح آنچه اتفاق افتاده بعد از این تصمیم نامه منتشر شده توسط DA را می خواند:

او شروع به راه رفتن. وجود یک زنجیره لینک حصار که در آن وسیله نقلیه ما بود و که در آن او بود. بنابراین من کشیده من گشت وسیله نقلیه تا من به طور کامل مشخص گشت وسیله نقلیه و پس از آن رو به بیرون از ماشین در لباس کامل. اعلام کردم خودم را به عنوان یک دنور افسر پلیس است. من گفتم: "دنور ، توقف!" و او به من نگاه کرد او تماس چشمی با من شریک و پس از آن او نگه داشته و بالا رفتن از زنجیره لینک حصار. همانطور که من شروع به بستن فاصله بین من و او در زمان خاموش در حال اجرا عازم جنوب در امتداد زنجیره ای پیوند حصار. من پس از آن به تعقیب من پخش آن به اعزام است که ما در حال اجرا بودند عازم جنوب از طریق پارک تریلر در 4500 بلوک موریسون جاده ها است.

قبل از اینکه طولانی, مردود چاقو به گلو و گفت Traudt "کشتن من شما گربه لعنتی" این افسر به یاد می آورد. Traudt گفت: او در پاسخ بارها و بارها گفت: "رها کردن چاقو!"

به جای مردود زد و Traudt به تعقیب به عنوان بچه های محله پراکنده — اقدامات در این ویدئو منتشر شده توسط دا ،

چه به دنبال یک چهره بین پل بود که هنوز برگزاری چاقو به گلو و Traudt با اشاره به خدمات خود سلاح در او. افسر لارا گفت که او در میان گذار به یک تیزر که مردود شروع به پیشروی به سمت Traudt — که در آن نقطه Traudt ماشه سه بار قابل توجه مردود دو بار. مردود مرده از زخم گلوله به تنه.

در اینجا تصویری فوق. هشدار: محتویات آن ممکن است مزاحم برخی از خوانندگان.

یک کلید مهم مربوط به Traudt تصمیم به آتش است از آنچه شناخته شده در قانون اجرای محافل به عنوان "21-حکومت پا که می گوید که نیروی مرگبار توجیه است در برابر چاقو-دارای حق اعمال فردی که در این فاصله از یک افسر و یا شخص دیگری — نظریه که گمان می تواند پوشش هفت متری از زمین قبل از یک افسر می تواند در قرعه کشی یک سلاح و دفاع از خود است. اما در سالهای اخیر این رویکرد شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط سازمان هایی مانند پلیس اجرایی تحقیقات فروم, که, مدیر اجرایی, چاک Wexler صحبت به ما در اوایل سال جاری در مورد پدیده محاوره شناخته شده به عنوان "خودکشی توسط پلیس."

اگر کسی در بحران Wexler گفت: "مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که برقراری ارتباط با این فرد و این بدان معنا نیست که با اشاره یک اسلحه گرم در آنها و سفارشات پارس. اگر شما یک دزد بانک که با سلاح سرد مردم که یک وضعیت متفاوت است. که استفاده از نیروی وضعیت یک اورژانس پزشکی است. بنابراین شما باید به ایمنی یک اولویت است. شما شروع به قدم به عقب از فرد حرکت به سمت آنها را چون یک افسر پلیس نمی تواند انجام آنچه آنها نیاز به انجام اگر آنها امن نیست. ما نه درخواست افسران بیشتری را به خطرات. ما درخواست آنها را به مراقبت از خود را به وضعیت اول مطمئن شوید که آنها امن و پس از آن ارتباط برقرار کند."

با اینحال دنور دا را پاک Traudt از همه تخلف و واصل طرح دعوی در دادگاه توسط عقاب پر برکنار شد و با تعصب. او مقصر دومی در اثر مشاوره و در حال حاضر به دنبال جدید نمایندگی حقوقی را به دوباره آن را در فایل.

در ضمن عقاب پر است مبارزه برای حفظ حافظه از پسرش زنده است. در اولین روز از اعتراض او قرار داده و در آنچه او را توصیف به عنوان "یک روبان لباس که بسیار مقدس به مردم" و رهبری به جمعیت حمل یک عکس از پل. او در این تصویر به یک افسر پلیس "و او شروع به قرار دادن دست خود را بر روی من و شروع به هل دادن من," او اجازه می دهد تا. "من گفت:" دست خود را از من! شما بچه ها به قتل پسرم! Don't touch me!' او گفت: "شما را به حرکت به عقب.' من گفتم: 'من نمی تواند به عقب حرکت می کند. من نمی توانم نفس بکشم.' و سپس او دست خود را خاموش و شروع به هل دادن افراد دیگر است."

او زخم تا مسابقه به ایمنی که در طی آن او می گوید: او نزدیک بود ضربه توسط یک لاستیک گلوله. او به شدت به لرزه آنچه اتفاق افتاده است — "من 63 سال, و من نمی توانم در حال اجرا بود که" او می گوید که او نیست بازگشت.

یکی از مثبت به بیرون آمدن از زمان خود را در این تظاهرات که تعاملات خود با چند شرکت کنندگان می دانستند که پولس داستان. "آنها به من گفت:" ما فقط گفت: نام او امروز,'" او به یاد می آورد. اما دیگر معترضان مستقر در پنج نقطه از منطقه که در آن او زندگی می کند در حال حاضر, بودند بطور قابل توجهی کمتر مطلع است.

"چه شما انجام می دهند در پنج امتیاز ؟" او می پرسد. "چند سال پیش شما نمی خواهد که گرفتار شده است راه رفتن در اطراف در اینجا و در حال حاضر آن را همه پر افاده,, gentrified سفید افرادی که نمی دانم این مبارزه است. من می گویم "برو خانه خود را به میلیون دلار آپارتمانهای پدر و مادر خود را به شما خریدم و خارج از محله' — چرا که آنها نادیده گرفته شود من زمانی که من در تلاش بود به آنها بگویید که پسر من کشته شد توسط پلیس دنور."

حتی ماندن در خانه نیست اجازه عقاب پر احساس امنیت; او می گوید این هلیکوپتر سربار فورا پشت او را به این روز وحشتناک زمانی که پولس به ضرب گلوله کشته.

او می خواهم معترضان به دیدن این ویدئو نشان میدهد که چگونه رانده درگذشت و آنها را به "اطلاعات در مورد تاریخی و بین نسلی تروما" و نژادپرستانه تاریخچه کلرادو رفتن به عقب به روز هنگامی که بسیاری از دولت قدرتمند ترین سیاستمداران از جمله دنور شهردار بن استاپلتون بودند در بنده به Ku Klux Klan. در نظر او انجام این کار کمک خواهد کرد که آنها را متوجه "این نیست که در مورد یک مرد در حال مرگ است. آن را در مورد کل یک ملت از مردم در حال مرگ است. ما را فراموش کرده بودند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن