Montgomery County عبور از پلیس استفاده-از-نیروی لایحه

پلیس مونتگومری ایالت مریلند در حال حاضر به اتخاذ سیاست هایی که نوار استفاده از chokeholds و محدود کردن استفاد

توسط MORVARIDEASIA در 9 مرداد 1399

پلیس مونتگومری ایالت مریلند در حال حاضر به اتخاذ سیاست هایی که نوار استفاده از chokeholds و محدود کردن استفاده از "بدون دست کشیدن از" حکم.

این حرکت پس از Montgomery County شورا رای جدید پلیس "استفاده از زور" لایحه آغاز شده توسط عضو شورای خواهد Jawando.

گذشته از ممنوعیت استفاده از chokeholds لایحه نیز منع پلیس از قابل توجه یک فرد است که در حال حاضر مهار شده و میله های پلیس از شلیک سلاح های خود را در یک وسیله نقلیه در حال حرکت.

پلیس هنوز هم قادر خواهد بود به استفاده از نیروی مرگبار "زمانی که کاملا ضروری به عنوان آخرین چاره یا زمانی که هیچ گزینه های دیگر در دسترس هستند" تحت قانون.

در حالی که اندازه گیری کردم و به اتفاق آرا رای نه عضو شورا وجود دارد بحث و برخی از بحث در مورد زبان دقیق این لایحه و چه محدودیت هایی باید قرار داده در پلیس.

رئیس شورای سیدنی کاتز در مورد ارائه اطراف آن استفاده از زور به عنوان مثال وقتی کسی بر روی زمین و در تلاش برای جلوگیری از دستبند "اگر دست خود را در زیر بدن خود" و پلیس می خواهم که هیچ راهی برای دانستن اینکه چه چیزی پنهان.

"آنها می تواند یک سلاح و یا هر" کاتز گفت.

Jawando توضیح داد: این لایحه در نظر گرفته شده برای ارائه به استفاده از زور است که اجازه می دهد تا پلیس را مظنون را بازداشت با خیال راحت و جلوگیری از مواردی که مشکوک است که دیگر یک تهدید زده توسط پلیس.

"من فکر می کنم این اعتصاب تعادل مناسب برای جلوگیری از آنچه که ما نمی خواهید به اتفاق می افتد بلکه ترک به اندازه کافی اتاق تکان دادن در مورد یک افسر در خطر است و یا عمومی در خطر است از کسی که مهار" Jawando گفت.

صحبت از هیچ-knock حکم محدودیت باعث بحث است که نشان داد برخی از اختلافات میان اعضای شورا و پلیس در تاکتیک است که پلیس می گویند مورد نیاز در کار است.

Jawando گفت: گسترش اسلحه در آمریکا می سازد بدون دست کشیدن حکم ذاتا خطرناک است.

"این فقط یک عمل بی خطر وجود ندارد و برخی از شرایط شدید, آدم ربایی, گروگان وضعیت" Jawando گفت.

که باعث شد نظر از Montgomery County رئیس پلیس مارکوس جونز گفت که بدون دست کشیدن حکم استفاده می شود به عنوان یک راه برای به حداقل رساندن تهدیدات.

"این به ما می دهد یک مزیت در خدمت این حکم که به ما اجازه می دهد در بالای وضعیت" در امن ترین راه ممکن جونز گفت.

در مارس 21 ساله دانکن سقراط Lemp از پوتوماک هدف گلوله قرار گرفت و کشته شده توسط پلیس به عنوان آنها اعدام یک حکم در خانه اش است.

پلیس گفت که این حکم متصل شد به این ادعا که Lemp شد و در اختیار داشتن سلاح گرم — چیزی است که او از نظر قانونی منع شده و از توجه به یک نوجوان سابقه کیفری.

این مورد تحت بررسی توسط Howard County, یک روال تمرین هنگامی که وجود دارد یک تیراندازی مربوط به یک Montgomery County افسر پلیس است.

استفاده از زور در سیاست نیز در نظر گرفته شده برای رسیدگی به مسائل مربوط به تعصب و مستلزم آن است که افسران که شاهد استفاده بیش از حد از زور اقدام کنند.

استانداردهای تعیین شده توسط قانون منوط به چانه زنی جمعی و افسران که نقض سیاست های جدید خواهد بود موضوع را به نظم و انضباط تحت دولت مأموران اجرای قانون لایحه حقوق.

اعضای شورای Jawando کریگ برنج نانسی ناوارو و گیب Albornoz بودند منجر حامیان این لایحه است. اعضای شورای کاتز اوان شیشه تام Hucker و اندرو Friedson شد همکاری حامیان مالی از اندازه گیری.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب