بنای تاریخی در کلرادو کنگره Memorialized در کاخ سفید

برای دهه نیروهای نظامی از کودکان در راهپیمایی گذشته آنها را در مدرسه سفرهای; قانونگذاران و لابی با عجله به آنه

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

برای دهه نیروهای نظامی از کودکان در راهپیمایی گذشته آنها را در مدرسه سفرهای; قانونگذاران و لابی با عجله به آنها سر به Colorado State Capitol. اما طی شش هفته های عجیب و غریب مجموعه ای از آثار مجسمه و بنای یادبود در این کنگره زمینه دریافت کرده اند به میزان بی سابقه ای از توجه آنها به عنوان محبوب شد هدف از هنرمندان گرافیتی در طول تظاهرات.

نه تنها جنگ داخلی در بنای تاریخی تخریب (و بعد از آن را سرنگون کرد) اما یادبود قتل عام ارامنه آسیب دیده بود در 28 مه در اولین شب از دنور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

این قانون دارای یک ذکر در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته در کاخ سفید — و هم زده تا سریع بحث چون "نسل کشی" در حالی که بخشی از این بنای یادبود را, رسمی, نام, نبوده است, ذکر شده در کاخ سفید در ارتباط با ارامنه کشته شده توسط ترکان امروز مهمی متحد آمریکا در یک قرن پیش.

تا به حال است. (در مقابل توجه داشته باشید, مراقب باشید این بیانیه توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ارمنستان روز یادبود در ماه آوریل است.)

در جولای 6, در حالی که صحبت کردن در مورد مجسمه ها و بناهای تاریخی در سراسر کشور است که آسیب دیده بود در تظاهرات مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany ساخته شده اشاره مستقیم به کلرادو یادبود — خود نام مناسب:

اما نگاه ما باید یک مشکل واقعی در این کشور است. هنگامی که شما تظاهر کنندگان که — من لیست برخی از نمونه هایی از اطناب وجود دارد به نظر می رسد به توان صفر درک از تاریخ زمانی که شما defacing مجسمه ماتیاس بالدوین و جان وهیتیر و Ulysses S. Grant.

به نظر می رسد عدم درک و دانش تاریخی که یادبود قتل عام ارامنه به یاد قربانیان همه جنایات علیه بشریت از جمله برده داری تخریب شده است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در ضمن اینجا در دنور در جولای 8, فرماندار Jared پلیس مطمئن ساخته شده است که کلرادو ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن درک و دانش تاریخی زمانی که او امضا و به قانون مجلس لایحه 1336 هولوکاست و نسل کشی مطالعات در مدارس دولتی. که اندازه گیری تضمین می کند که کلرادو دانش آموزان ادامه خواهد داد برای یادگیری در مورد چنین وحشت به عنوان هولوکاست در اروپا در طول جنگ جهانی دوم ارامنه...و شن و ماسه نهر کشتار که یک روز می تواند خود را داشته یادبود در کنگره زمینه های که در آن است در حال حاضر به یاد با یک پلاک.

برای ثبت در اینجا دیگر بناهای تاریخی در کنگره هر دو به طور مستقیم در اطراف ساختمان و در لینکلن پارک زیر (که آن هم از عمده گاه امروز) با توصیف از دولت رسمی سایت:

The Civil War Monument statue during the early days of the demonstrations, before it came down.

جنگ داخلی مجسمه یادبود در اوایل روز از تظاهرات قبل از آن پایین آمد.

اوان Semón

ارمنستان Khachkar: یادبود قتل عام ارامنه
چمن شرق

این khachkar گردد در ارمنستان است یک بنای تاریخی اختصاص داده شده به قربانیان نسل کشی است. آن اختصاص داده شده بود در سال 2015 در سالگرد 100 از شروع نسل کشی است.

ارمنستان و باغ کاج
چمن شرق

این باغ در منطقه کاشته شد در حافظه از بین 1 و 1.5 میلیون ارمنی قربانیان از اولین نسل کشی قرن بیستم رخ داد که در ترکیه آغاز 24 آوریل 1915 و در ادامه به سال 1923.

توپ
ایوان غرب

این 1,250-پوند برنج توپ تولید شد توسط ریور شرکت مس در سال 1852-'63 و 1864-'65. "هیچ کس نمی داند برای برخی چگونه به توپ وارد در کلرادو."

کلرادو نمادها و نشانها حصار
Lincoln Avenue

این حصار قرار داده شد در امتداد پیاده رو در پایین مراحل غرب در سال 1999.

سنگ بنای
شمال گوشه ای از کنگره

اعضای گراند لژ ماسونی کلرادو اختصاص داده شده و گذاشته محاط گرانیت سنگ بنای کاپیتول در تاریخ 4 ژوئیه 1890. در آن حالت خشن سنگ بنای وزن بیست تن و مورد نیاز شصت قاطر برای حمل و نقل آن به محل.

کپسول زمان
شمال گوشه ای از کنگره

این دال بتنی با کتیبه های جاسازی شده در چمن. اختصاص داده شده در آگوست 4, 1990, کپسول زمان بزرگداشت عبور از 100 سال پس از گذار از این بنای کاپیتول.

پرل هاربر یادبود
چمن شرق

این نیمکت سنگی و نشانگر اختصاص داده شد در سال 1983 توسط کلرادو اعضای پرل هاربر بازماندگان انجمن. کتیبه گفتن "به آمریکا هشدار" و "به یاد داشته باشید پرل هاربر."

"بسته شدن دوران"
چمن شرق

این مجسمه برنزی از یک بومی آمریکایی شکارچی بررسی خود را شکار یک بوفالو نشان دهنده پایان زندگی سنتی بومیان آمریکا در کلرادو. در جلسه ساختمان کاپیتول کمیته مشورتی شهری دانشگاه ایالتی تاریخچه استاد درک اورت اشاره کرد که در سال 1893 اولیه پیشنهاد برای قطعه ای به نام برای قرار دادن آن در سمت غرب پایتخت, به طوری که آینده خواهد بود به دنبال در کوه های راکی — و در یک روش زندگی است که تا به حال به تصویب رسید. "وجود دارد یک اعتراض از پیری پیشگام جامعه در مورد سابق رقبای گرفتن جلوی درب کنگره گفت:" این کمیته ، مجسمه زخم در سمت شرق.

USS Colorado یادبود
چمن شرق

اختصاص داده شده در سال 1997 این نیمکت سنگی و نشانگر اختصاص داده شده به مردان که خدمت در کشتی USS Colorado.

داوطلبان از جنگ آمریکا و اسپانیا میله پرچم
لینکلن پارک

این میله پرچم است که اختصاص داده شده به کلرادو داوطلبان از جنگ آمریکا و اسپانیا از سال 1898. میله پرچم قرمز ماسه سنگ پایه آن مگس آمریکا و POW-MIA پرچم.

آزادی بل
لینکلن پارک

این اندازه کامل ماکت از آزادی بل یکی از 53 کپی بازیگران در فرانسه و در سال 1950 اهدا به دولت ایالات متحده توسط "آمریکا صنعت و سرمایه گذاری است." یکی رفت به هر ایالت به علاوه منطقه کلمبیا.

کلرادو ادای احترام به جانبازان بنای تاریخی
لینکلن پارک

اختصاص داده شده در نوامبر 10, 1990, کلرادو ادای احترام به جانبازان بنای تاریخی است که هر دو یک بنای یادبود برای مرده و ادای احترام به جانبازان از گذشته و حال و آینده: جنگ جهانی اول جنگ جهانی دوم و کره و ویتنام و خلیج فارس و صلح-زمان.

Joseph P. مارتینز مجسمه
لینکلن پارک

این بیست-پا بلند مجسمه برنزی افتخارات Joseph P. مارتینز بود که پس از مرگ اهدا مدال افتخار در سال 1943 برای اعمال آشکار شجاعت در Aleutian; او اولین بار اسپانیایی Coloradan به دریافت مدال افتخار.

ده فرمان قرص
لینکلن پارک

"منشاء تعهد و اجازه برای قرار دادن این چهار پا گرانیت قرص محاط با ده فرمان هستند تا حدودی نامشخص می گوید:" کاپیتول وب سایت. "پرونده نوشته شده در مورد این تبلت به نظر می رسد از دست داده اند." اما قرص خود را فراموش نشده است و به صورت دوره ای الهام بخش, پر جنب و جوش از بحثهای جدایی کلیسا و دولت است.

Sadie M. تشبیه چشمه نوشیدن
لینکلن پارک

پرده برداری در تاریخ 7 ژوئیه 1923 این برنز نوشیدن چشمه با پلاک یادبود Sadie M. تشبیه برای او ثابت مراقبت و درمان جانبازان جنگ. پس از مرگ او در 20 ژوئیه 1920 یک گروه از جانبازان از بزرگ ارتش جمهوری شروع به جمع آوری پول برای یک بنای تاریخی به تشبیه. چشمه تکمیل شد و اختصاص داده شده در جولای 7, 1923.

یادبود غلاف جنوبی: Amache اردوگاه پلاک
جنوب شرقی چمن

جنوب غلاف است که برای تعیین پلاک شناخت افراد و گروه ها شده اند که با نفوذ به کلرادو میراث. جنوب غلاف شامل دو پلاک یک بزرگداشت فرماندار سابق رالف کار و دیگر در یاد Amache اردوگاه در جنوب شرقی کلرادو که در آن ژاپنی-آمریکایی برگزار شد در طول جنگ جهانی دوم است.

یادبود غلاف شمالی
شمال چمن

شمال غلاف تعیین شده به عنوان محل پلاک شناخت رویدادهای مهم در کلرادو تاریخ و خانه یکی از اهدا توسط دختران انقلاب آمریکا به مناسبت 100 سالگرد تاسیس سازمان خود را.

شاتل فضایی چلنجر Aspen گرو
چمن شرق

این بیشه از اسپن درختان یادبود هفت فضانوردان که جان خود را از دست زمانی که شاتل فضایی چلنجر منفجر شد و در 28 ژانویه سال 1986.

جنگ داخلی در بنای تاریخی (در حال حاضر در ذخیره سازی اما ایستاده باقی می ماند)
ایوان غرب

مجسمه ای از یک جنگ داخلی است سرباز سواره, پیاده با تفنگ در دست افتخارات کلرادو سربازان که جنگیدند و مردند در جنگ داخلی. مجسمه طراحی شده توسط کاپیتان جک جزیره, یک عضو از اولین کلرادو سواره نظام آن ساخته شد در سال 1907 و نام Coloradans خوست در این سرویس اضافه شد در '20s (هر چند در واقع شات فرار یک نزاع و جدال در دنور).

اما علاوه بر این در آمد در سال 1999:

شن و ماسه نهر تفسیری پلاک
ایوان غرب

چرا جنگ داخلی در بنای تاریخی نیاز به تفسیر? از آنجا که این لیست شن و ماسه کریک به عنوان یک "نبرد" و حتی در حالی که جنگ داخلی هنوز در حال برپا سه تحقیقات در واشنگتن مصمم است که آن را در واقع یک قتل عام. اواخر '90s برخی از مردم خواست به حذف این جنگ داخلی در بنای تاریخی در دسترس نباشد; به سازش شد, این پلاک, نوشته شده توسط مورخان و قانونگذاران و تایید شده توسط نوادگان این قتل عام که ترجیح داده است که این فاجعه یاد می شود با دقت به جای نادیده گرفته و در مجموع:

بحث در اطراف این جنگ داخلی در بنای تاریخی تبدیل به یک نماد Coloradans' تلاش برای درک و مسئولیت ما گذشته است. در 29 نوامبر سال 1864 کلرادو اول و سوم سواره نظام فرماندهی سرهنگ جان Chivington حمله به رئیس کتری سیاه و سفید صلح آمیز اردوگاه چینن و Arapaho سرخپوستان در بانک ها از شن و ماسه نهر حدود 180 کیلومتری جنوب شرقی اینجا. در حمله غافلگیرانه سربازان کشته شدن بیش از 150 روستا 500 نفر است. بسیاری از قربانیان مردان سالمند و زنان و کودکان.

هر چند برخی از غیرنظامیان و پرسنل نظامی بلافاصله محکوم کرد و این حمله به عنوان یک قتل عام دیگر ادعا کرد یک هدف مشروع. این جنگ داخلی یادبود برای پرداخت وجوه از پیشگامان' انجمن و دولت ساخته شده در جولای 24, 1909, به افتخار همه کلرادو سربازان که در حال مبارزه در جنگ داخلی در کلرادو و جاهای دیگر. با تعیین Sand Creek یک نبرد بنای تاریخی را طراحان mischaracterized حوادث واقعی. تظاهرات به رهبری برخی از شن و ماسه نهر فرزندان و دیگران در سراسر قرن بیستم اند که منجر به شناخت گسترده از این فاجعه به عنوان شن و ماسه نهر قتل عام.

این پلاک بود مجاز توسط سنا قطعنامه 99-017.

بیشتر بخوانید درباره خاطرات و آثار تاریخی در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب