بیشتر شواهد جدیدی از coronavirus لغزش از طریق سهل انگاری

پس از لانگ بیچ پزشک دکتر Moira رشید آزمایش مثبت برای COVID-19 در اواسط ماه مارس او گفت: تماس با ردیاب از شهرست

توسط MORVARIDEASIA در 6 تیر 1399

پس از لانگ بیچ پزشک دکتر Moira رشید آزمایش مثبت برای COVID-19 در اواسط ماه مارس او گفت: تماس با ردیاب از شهرستان در بخش بهداشت و درمان است که او تا به حال پرواز به فرودگاه بین المللی لس آنجلس از مونیخ آلمان روز قبل از سقوط بیمار.

مسافران و خدمه در مارس 13 پرواز نمی شد به اطلاع آنها سفر کرده بود با یک فرد آلوده به دلیل رشید بود و نه نمایش شناخته شده علائم COVID-19 در طول پرواز. پس از آن خطر از افراد بدون علامت مشخص شده است.

رشید پرواز لوفت هانزا, 452, سوم نمونه های شناسایی شده توسط بار است که در آن مقامات بهداشت عمومی در مراحل اولیه این بیماری همه گیر نیست هشدار مسافران به سهل انگاری که آنها در معرض خطر عفونت است. صدها نفر در این پرواز بازگشت به خانواده ها و جوامع غافل آنها ممکن است حامل ویروس به طور بالقوه بذر شیوع بیماری های جدید.

تبلیغات

یک مسافر یک سان Diego County مرد درگذشت COVID-19 سه هفته پس از Asiana Airlines پرواز از سئول. دخترش گفت که تا زمانی که او در خواندن بار است که یک زن سرنشین هواپیما را زده بود با ویروس "این یک رمز و راز که در آن او آن را کردم."

"اگر ما مطلع شدند توسط شرکت هواپیمایی و یا سی دی است که او در آن پرواز است که COVID مثبت مسافر, شاید ما می تواند انجام داده اند [چیزی] متفاوت" گفت: پدر Myelene که خواسته خود را که در خانواده بود شناسایی با نام تنها دلیل نگرانی های حریم خصوصی. پدر او داده شد هیچ دستورالعمل ها را به خود قرنطینه و پزشکان در ابتدا به اشتباه علائم خود را به صورت جزئی بیماری.

تمام سه پرواز رخ داده است در ماه مارس قبل از coronavirus موارد نصب شده و به سرعت در کالیفرنیا است. آلوده به زن در Myelene پدر مارس 8, پرواز, برای مثال, می شد اولین کسی که به مرگ یک مورد تایید شده از این ویروس در لس آنجلس. شهرستان وزارت بهداشت گفت: در زمان پرواز است که کارکنان به شدت ردیابی هر مورد جدید برای کنترل این ویروس گسترش یافته است.

سفر هوایی با مردم های محله های نزدیک برای دوره های پایدار به شمار افزایش خطر انتقال و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است گفت: این بسیار مهم است برای ردیابی کسانی که در معرض در هواپیما و به حرکت سریع برای جلوگیری از موارد جدید.

تبلیغات

در المعلم مورد کار ردیابی کردن کسانی که آمده بودند در تماس با او سقوط کرد به مقامات در ساحل طولانی که در آن او زندگی می کردند. او گفته محققان از این شهر وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که او تا به حال شده است در تعطیلات در مصر در اوایل ماه مارس و گرفته بود نیل کروز. چند روز قبل از پرواز خود را خانه خود را از دست داد حس بو و طعم تحولات که بعدها به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان علائم COVID-19.

غافل او بیمار بود او سوار 12 ساعته پرواز لوفت هانزا. آن را بیش از نیمه پر, او گفت:, و او نمی یاد هر کسی با پوشیدن ماسک.

"روز بعد از پرواز ما شروع کردم به سرفه گفت:" رشید خانواده پزشکی دکتر.

یک مارس 16 آزمون تایید کرد که او تا به حال ویروس. این ساحل طولانی در بخش بهداشت و درمان سیاست در مارس بود برای تماس با افرادی که تا به حال تعامل با فرد آلوده پس از شروع علائم است. (زیر اطلاعات جدید از CDC گروه گسترش ردیابی پنجره در مارس شامل 48 ساعت قبل از علائم.)

تبلیغات

امیلی Holman, متخصص اپیدمیولوژی و بیماری مسری کنترل برای مدت طولانی, ساحل, کاهش یافته است به صحبت در مورد رشید است اما به طور خاص اشاره کرد که مقامات به رسمیت نمی شناسد از دست دادن طعم و مزه و بوی به عنوان COVID-19 علائم در زمان.

بر اساس سیاست و سپس رشید در نظر گرفته نشده بود مسری است تا زمانی که او شروع به سرفه روز بعد از پرواز خود را.

Holman گفت: ساحل طولانی اعلام کرده است CDC از "ده" از دیگر پروازهای حمل عفونی مسافران اضافه کرد: "ما باید آنها را به سرعت شماره گیری."

دیگر پروازهای این بار یافت, کاهش یافت و در زیر حوزه از L. A. عمومی کانتی در بخش بهداشت و درمان. یک مسافر در 19 مارس در خطوط هوایی آمریکا پرواز از نیویورک John F. Kennedy International Airport در بیمارستان بستری شد برای COVID-19 روز پس از فرود در LAX اما بخش گفت: آن را به یاد نمی مرد تست مثبت برای 11 روز و سپس بسته مورد زمانی که تماس با ردیاب نمی تواند به او برسد برای مصاحبه.

تبلیغات

این مرد باعث شیوع در تسهیلات زندگی کمک. نود و کارکنان و ساکنان در نهایت ویروس و 13 نفر از جمله یک زن 32 ساله ،

این Asiana پرواز از سئول در 8 مارس انجام شده 68 ساله بود که نشانه های قبل از سفر و رفت و به ایست قلبی روز پس از فرود در فرودگاه LAX. یک راننده ای که او را برداشت از فرودگاه نیز درگذشت و به گفته خانواده اش ، این شهرستان در بخش بهداشت و درمان تماس با خانواده برای بازسازی نهایی تعاملات و تحقیقی و حتی خواسته برای او شماره پرواز و تخصیص صندلی.

هنوز هیچ مسافر یا خدمه تماس گرفته شد.

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: زمان آن مطلع یک CDC در LAX اما CDC گفت: آن را به حال هیچ سابقه ای از هر گزارش و شهرستان را تولید نمی کند اسناد و مدارک با وجود درخواست های متعدد از زمان است.

تبلیغات

در میان مسافران بود که مطلع نیست ممکن است قرار گرفتن در معرض در حدود 11 ساعته پرواز شد مانوئل 71 ساله و بازنشسته غیر نظامی نیروی دریایی کارگر بازگشت از یک monthlong مراجعه به بومی فیلیپین. از فرودگاه رفت تا به چولا ویستا کالیفرنیا خانه او با او صمیمی خانواده گسترده که در آن نوه او استقبال او را با آغوش و دست کشیده "خوش آمدید" نشانه های دختر گفت.

A family photo of a man and his three granddaughters on a couch

محبوب پدربزرگ 71 ساله مانوئل از چولا ویستا درگذشت COVID-19 مارس.

(عکس خانوادگی)

ظرف چند روز مانوئل حال درد گوش و سردرد و تب. در اتاق اورژانس در تیز چولا ویستا مرکز پزشکی او داده شد coronavirus آزمون و گفت او دریافت یک تماس اگر آن مثبت بود. هیچ کس تا کنون به نام پس از او به عهده گرفت او در روشن یاد Myelene دختر او. یک سخنگوی بیمارستان کاهش یافته است به نظر با استناد به حریم خصوصی بیمار.

در آن زمان فکر خانواده آن را بعید است که او تا به حال ویروس دختر خود را گفت. هیچ یک از مردم او اجتماعی با در فیلیپین پایین آمد با آن. در این روز پس از پرواز او در سمت چپ خانه تنها دو بار برای سفر به فروشگاه.

تبلیغات

اما بیش از 10 روز آینده مانوئل کردم به طور فزاینده ای بیمار است. او یک سرفه خود را از دست داده اشتها و اشتباه شد. او رفت و برگشت به اتاق اورژانس مارس 22 و قرار شد در یک ونتیلاتور. او از COVID-19 نه روز بعد.

مانوئل را نیز آزمایش مثبت برای این ویروس اما بهبود یافت.

"زمانی که پدرم فوت کرد من احساس من یک پا شده است خرد" گفت: Myelene که مهاجرت با پدر و مادر خود را از فیلیپین در سال 1996. برای چند هفته او فکر او در مورد از دست دادن مادر خود را بیش از حد.

تبلیغات

سارا Sweeney سخنگوی سن دیگو شهرستان بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: این غیر ممکن بود "بدانید که چه تاثیر تماس ردیابی در این پرواز بوده اند."

"یکی که نیاز به جزییات بیشتری از این است که در حال حاضر در دسترس (مانند صندلی فرد از کسی که بنا به گزارش علامتی در پرواز) به منظور جلب هر تحصیل کرده نتیجه گیری" Sweeney نوشت: در یک ایمیل.

ماه پس از مانوئل مرگ خوش آمدید-صفحه اصلی علائم هنوز قطع در خانواده و نوه او مبارزه با فقدان مرد از آنها به نام "لولو."

"هر وقت من گریه آنها به من نزدیک و می گویند," مامان گریه نکن حالا. وقتی لولو بهتر می شود, او خواهد آمد,'" Myelene گفت.

آخرین مطالب