اکثر رای دهندگان کالیفرنیا بازگشت coronavirus حمایت از مستند نشده farmworkers نظرسنجی می یابد

یک اکثریت قابل توجهی از رای دهندگان کالیفرنیا حمایت از کار حمایت farmworkers — از جمله مهاجران مستند نشده — ما

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

یک اکثریت قابل توجهی از رای دهندگان کالیفرنیا حمایت از کار حمایت farmworkers — از جمله مهاجران مستند نشده — مانند پرداخت مرخصی استعلاجی پزشکی فواید و جایگزینی دستمزد اگر آنها قرارداد کروناویروس جدید, ایالت نظرسنجی می یابد.

برخی از 80 درصد از دولت رای دهندگان حمایت از کارفرمایان ارائه جایگزینی کامل دستمزد به farmworkers به ماندن در خانه هنگامی که بیمار با COVID-19 در حالی که 79 درصد عادلانه پرداخت برای چنین کارگران صرف نظر از قانونی یا مهمان کارگر, وضعیت, بر اساس یک نظرسنجی از دانشگاه برکلی موسسه دولتی مطالعات جمعه منتشر شد.

فقط بیش از هفت در 10 باور است که ثبت نشده و قانونی کارگران باید عادلانه پزشکی و پرداخت مرخصی استعلاجی باید از آنها گرفتن ویروس با پشتیبانی سنگین ترین در میان رای دهندگان در لس آنجلس و منطقه خلیج است. بیش از نه در 10 رای دهندگان پشتیبانی ارائه شستن دست ها-ایستگاه های حفاظت فردی تجهیزات و شرایط کار است که قادر به farmworkers به عمل اجتماعی فاصله.

"ما آمده اند راه طولانی از سال 1994 و سرپا نگه داشتن. 187 گفت:" ویکتور Narro پروژه مدیر برای UCLA کار مرکز بود که درگیر با این نظر سنجی با اشاره به یک سال 1994 کالیفرنیا ابتکار به انکار دولت خدمات عمومی مانند آموزش و پرورش و بهداشت و درمان به مردم در این کشور غیر قانونی است. "من فکر می کنم این فقط نکات برجسته آن است."

تبلیغات

بیش از یک سوم از این کشور سبزیجات و دو سوم از آن میوه ها و آجیل در حال رشد در کالیفرنیا. اقامت در خانه سفارشات در کالیفرنیا معاف farmworkers به عنوان کارمندان ضروری است. اما بسیاری از آنها مستند نشده فاقد بیمه سلامت و نمی واجد شرایط برای بیمه بیکاری و یا فدرال coronavirus امداد قرار دادن دولت را برآورد مزرعه نیروی کار 420,000 در یک موقعیت آسیب پذیر.

نمایش در حقوق کارگران متفاوت است منطقه میزان اعتماد به دولت فدرال و به طور کلی نگرش نسبت به مهاجران نظرسنجی ها یافت می شود.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

پشتیبانی پزشکی و پرداخت مزایای مرخصی استعلاجی برای ثبت نشده farmworkers بود در میان پایین ترین در دره مرکزی و اینلند امپایر. یک چهارم از دره مرکزی رای دهندگان مخالف این ایده است که کارفرمایان باید عادلانه پزشکی و پرداخت مرخصی استعلاجی به همه farmworkers با وجود نقش اساسی که این منطقه را کشاورزی و صنعت در دولت است.

تبلیغات

"دره مرکزی منطقه شما یک مقدار زیادی از شهرستانها و مکان های که در آن وجود دارد یک محافظه کار ضد مهاجر نمایش" Narro گفت. "من فکر می کنم که آمیخته به مسائل از آنچه farmworkers باید به حق و چه خدمات آنها برخوردار شوند در میان این بحران است."

این نظرسنجی نشان می دهد که تاثیر قوی است که تعصب و دیدگاه های رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر مردم چگونه درک این بیماری همه گیر.

برخی از 56 درصد از پاسخ دهندگان به شدت توافق کردند که به عنوان تعیین شده ضروری کارگران farmworkers باید جایگزینی کامل دستمزد از کارفرمایان خود را به ماندن در خانه هنگامی که بیمار با COVID-19. اما فقط 30 درصد از جمهوری خواهان در حمایت از دولت پرداخت دستمزد کامل به بیمار farmworkers در مقایسه با 73 درصد از دموکرات ها ،

"این یک واقعی حزبی تقسیم وجود دارد" گفت: Dowell مایرز یک متخصص در USC. "دموکرات ها بیشتر از یک تعاونی سازمان به جامعه و جمهوری خواهان دیدن آن بیشتر به عنوان یک فرد مبارزه و اگر شما کاهش یافته است نه به این دلیل که سیستم در برابر توطئه های شما."

تبلیغات

در میان رای دهندگان بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن است "به طور کامل مسئول" برای همه گیر و کمبود آزمون و لوازم پزشکی 71 درصد به شدت موافقم که مستند نشده farmworkers باید دریافت همان پزشکی و پرداخت مزایای مرخصی استعلاجی به عنوان مستند farmworkers اگر آنها سقوط بیمار با COVID-19 در مقایسه با 17 درصد از رای دهندگان که مخالف که مغلوب ساختن پیشی جستن بر عهده دارد.

دانشگاه برکلی نظرسنجی انجام شده از طریق ایمیل به زبان انگلیسی و اسپانیایی در میان 8,800 ثبت نام رای دهندگان در ایالت های غیر منتظره ای بزرگ نمونه ای است که اجازه می دهد تا تجزیه و تحلیل دقیق از زيرگروه. نتایج برآورد حاشیه خطا از 3 درصد در هر دو جهت.

چون نظرسنجی شمارش ثبت نام رای دهندگان ممکن است به طور کامل به تصرف خود در حد کامل از دیدگاه حقوق است که کارگران باید در میان شیوع. اگر چه در حدود 82 درصد از واجد شرایط کالیفرنیا بزرگسالان ثبت نام برای رای دادن کسانی که ثبت نام ها به طور متوسط کوچکتر و فقیرتر.

"این برگ از کل جمعیت مهاجر در مناطقی مثل L. A. و دره مرکزی" Narro گفت. "این ممکن است توضیح دهید که اعداد در دره مرکزی که در آن رای دهندگان تمایل دارند که بیشتر محافظه کار برداشت در مورد مهاجرت است."

تبلیغات

رای دهندگان نمایش در مهاجرت در واقع تاثیر بر دیدگاه های خود را در کارگر حفاظت نظرسنجی ها یافت می شود. نزدیک به 80 درصد از رای دهندگان بر این باورند که مهاجران را در ایالات متحده به مکانی بهتر برای زندگی, حمایت از این دیدگاه که کارفرمایان باید ارائه PPE و اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله نسبت به 54 درصد از رای دهندگان که فکر می کنم مهاجران را در ایالات متحده بدتر مکان به مکان زندگی می کنند.

مستند نشده farmworkers به حاشیه رانده شده اند برای دهه گفت: پل Ong یک UCLA استاد و متخصص در بازار کار وضعیت اقلیت ها و مهاجران نه تنها از طریق افسرده دستمزد بلکه با محروم ایمنی خالص از برنامه هایی مانند بیمه بیکاری.

او گفت: این نظرسنجی نشان می دهد که اکثر رای دهندگان کالیفرنیا درک که farmworkers حیاتی در زمان بحران.

"آنها کار سخت انجام می دهند خدمت بزرگی به جامعه" او گفت:. "و در این زمان آنها در حال گرفتن خطر بزرگ با ادامه به کار می کنند به طوری که زنجیره غذایی است که شکسته نمی شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب