مادر لویی پلیس تیراندازی قربانی خواستار صلح

Fatal_Police_Shooting_Kentucky_67166 پلیس نگه کردن معترضان برای Breonna تیلور, اوایل روز شنبه, مه 29 سال

توسط MORVARIDEASIA در 10 خرداد 1399
Fatal_Police_Shooting_Kentucky_67166 پلیس نگه کردن معترضان برای Breonna تیلور, اوایل روز شنبه, مه 29 سال 2020 در Louisville, Ky. تیلور یک زن سیاه و سفید بود به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است.

مایکل Clevenger/پیک مجله از طریق AP

Fatal_Police_Shooting_Kentucky_67785 پلیس کمک به آرامی حرکت یک گشت در طول یک تظاهرات برای Breonna تیلور شنبه 28 مارس در 2020 در Louisville, Ky. تیلور یک زن سیاه و سفید بود به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است.

مایکل Clevenger/پیک مجله از طریق AP

Fatal_Police_Shooting_Kentucky_03237 معترضان را احاطه کرده یک LMPD افسر در مقابل Bearno را در طول یک تظاهرات برای Breonna تیلور شنبه 28 مارس در 2020 در Louisville, Ky. تیلور یک زن سیاه و سفید بود به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است. اعتراض سازمان احاطه افسر پیوست و اسلحه به مطمئن شوید که اعالن نکرد او را لمس کرد.

مایکل Clevenger/پیک مجله از طریق AP

APTOPIX_Fatal_Police_Shooting_Kentucky_67166 پلیس نگه کردن معترضان برای Breonna تیلور, اوایل روز شنبه, مه 29 سال 2020 در Louisville, Ky. تیلور یک زن سیاه و سفید بود به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است.

مایکل Clevenger/پیک مجله از طریق AP

US_Fatal_Police_Shooting_Kentucky_62320 در این عکس ارائه شده توسط instagram حساب کاربری @mckinley_moore افسران پلیس جمع آوری پنج شنبه, 28 مه سال 2020 در مرکز شهر Louisville, Ky., به عنوان معترضان نشان دادن در برابر کشتار Breonna تیلور یک زن به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است.

@mckinley_moore از طریق AP

US_Fatal_Police_Shooting_Kentucky_82681 در این عکس ارائه شده توسط instagram حساب کاربری @mckinley_moore, جمع تظاهرکنندگان روز شنبه 28 مارس در سال 2020 در مرکز شهر Louisville, Ky., در اعتراض به کشتار Breonna تیلور یک زن به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است.

@mckinley_moore از طریق AP

Fatal_Police_Shooting_Kentucky_19959 در یک عکس ارائه شده توسط جادا W., تجمع اعتراضی روز شنبه 28 مارس در سال 2020 در مرکز شهر Louisville, Ky., در برابر پلیس از Breonna تیلور یک زن به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در ماه مارس است. حداقل هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در اعتراض.

جادا W. طریق AP

LOUISVILLE, Ky. (AP) — به دنبال خنثی کردن خشم پس از تیراندازی زخمی شدن حداقل هفت نفر در یک تظاهرات در لوئیزویل مادر یک زن سیاه پوست کشته شده توسط پلیس خواست معترضان روز شنبه برای ادامه خواستار عدالت اما انجام این کار "بدون صدمه زدن به هر یک از دیگر."

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear خواندن بیانیه ای از Breonna تیلور مادر ساعت بعد از صدای شلیک گلوله فوران در تظاهرات اواخر روز شنبه در خارج از شهرستان سالن. یک نفر بود که در شرایط بحرانی, لویی مترو پلیس روز جمعه گفت.

شهردار گرگ فیشر گفت: افسران پلیس اخراج بدون عکس. آنها ارائه کمک به زخمی, او گفت:. تلویزیون نشان داد وحشت زده معترضان در حال فرار را به صورت گلوله گرفت.

با بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده, تیلور, مادر پیوست کر خواستار تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند. در بیانیه Tamika پالمر گفت: او دختر یک تکنسین اورژانس پزشکی — زندگی خود را وقف دیگران و "آخرین چیزی که او می خواهم می خواهم در حال حاضر است هر گونه خشونت بیشتر."

"لطفا در حفظ و گفت: نام او" او در بیانیه ای گفت:. "لطفا در حفظ و خواستار عدالت و پاسخگویی اما اجازه دهید آن را به راه راست و بدون صدمه زدن به هر یک از دیگر. ما می توانیم و ما به برخی از تغییر واقعی در اینجا. در حال حاضر زمان است. اجازه دهید آن اتفاق می افتد اما با خیال راحت."

جمعه شب حدود 100 نفر آب گرفتگی یک خیابان مرکز شهر در نزدیکی تالار شهر به طور خلاصه مسدود کردن ترافیک و شعار "نه عدالت بدون صلح است." معترضان انجام شده نشانه خواستار عدالت برای Breonna تیلور و جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. هیچ پلیس قابل مشاهده بودند و مقامات گفته اند که آنها به شما اجازه معترضان نشان می دهد تا زمانی که هیچ خشونت وجود دارد.

Beshear صحبت در سی ان ان گفت: اعتراض مسالمت آمیز آغاز شده اما برخی از افراد بعد "آن را تبدیل به چیزی است که باید آن را نداشته اند."

این فرماندار دموکرات نیز نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب صدای جیر جیر که در آن او را تهدید به "فرض کنترل" در مینیاپولیس در صورت لزوم. رئیس جمهور در واکنش به آتش زدن یک مینیاپولیس ایستگاه پلیس توسط معترضان خشمگین به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس هشدار داد که "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود."

"در طول این زمان ما می توانیم در محکوم کردن خشونت در حالی که همچنین تلاش برای گوش دادن به درک به دانستن است که در اعماق نا امیدی و حق به طوری که در کشور ما" Beshear گفت. "است که تاکنون به اندازه کافی عمل در ایجاد برابری فرصت و در مراقبت های بهداشتی. و در یک زمان از این COVID-19 همه گیر آن را گذاشته سر همه که."

نیروبخش برای تظاهرات پلیس گفت که آنها نمی خواهد تحمل خشونت و یا تخریب اموال.

"ما ارزش حق آزادی بیان و درک این جامعه است که بسیاری می گویند در حال حاضر" لویی پلیس سرهنگ سرهنگ LaVita Chavous گفت. "ما شما را بشنود."

اما او افزود که پلیس آماده شد به "هر اقدام ما باید سعی کنید برای اطمینان از هیچ کس دیگری مجروح شده است در طول این زمان از ناآرامی. ما از جامعه لطفا به صدای نظرات خود را در یک راه مسالمت آمیز."

در ضمن لویی شهردار گفت: استفاده از no-دست کشیدن حکم توسط پلیس به حالت تعلیق و آخرین در یک سری از تغییر سیاست و دیگر اقدامات در پاسخ به تیلور مرگ است.

"به افرادی که در مرکز شهر جمع شده بودند شب گذشته در اعتراض به, و به بسیاری از سراسر شهرستان ما و در سراسر کشور ما که احساس خشم, ترس, نا امید و خسته و بیمار از داستان پس از داستان از زندگی در دست اجرای قانون من می شنوید" فیشر گفت.

فیشر به نام صلح گفت: "مبارزه برای عدالت را نمی توان به دست آورد و با اسلحه و خرابکاری."

دو نفر زخمی در تیراندازی تحت عمل جراحی قرار گرفتند در حالی که پنج شد در وضعیت خوب, او گفت:.

محلی Councilwoman Keisha دورسی نامیده اعتراض به "شورش علیه یک سیستم است که در آن مردم احساس ستم" پیک مجله گزارش شده است. "آنچه که من از دیدن افرادی که خود در حال تلاش برای انجام کاری با خود صدمه دیده خود درد و سرخوردگی خود را."

دوشنبه شب تظاهرات به معترضان در سراسر کشور در شهرستانها از جمله لس آنجلس و دنور نیویورک و ممفیس معلوم شد در اتحاد با تظاهرکنندگان معترض فلوید مرگ در مینیاپولیس.

لویی تظاهرات به دنبال انتشار یک 911 تماس با تیلور دوست پسر ساخته شده در مارس 13, لحظات پس از 26 سال EMT به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو او. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است.

صدها نفر از تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق مرکز شهر لوئیزویل در ساعات اولیه جمعه به عنوان باران ریخت پایین. ویندوز شکسته شد و چندین وسایل نقلیه آسیب دیده بودند در جریان ناآرامی ها کشته شده است. عکس از کار اخراج شدند و به ساختمان های دولتی از جمله مقر پلیس گفتند. آجر پرتاب شد و به ساختمان ها و نقاشی های دیواری پخش شد در مکان های مختلف از جمله یک آتش نشان یادبود به آنها گفت. پلیس شرح آسیب های ساخته شده بدون اشاره به هر گونه غارت.

اردن Basham گفت: او چند پا از جایی که این افراد به ضرب گلوله کشته شدند. به عنوان مردم فرار در, ترور یک مرد او نمی دانست که او تحت فشار قرار دادند به زمین گفت: او را به حرکت و استفاده از بدن خود را سپر او روز جمعه گفت.

"من هرگز قادر به دریافت این تصویر از ذهن من," او گفت:. "اما من هنوز هم بسیار خوشحالم که من وجود دارد. به عنوان طولانی به عنوان آنها در خارج وجود دارد اعتراض من خواهید بود."

24-year-old, سفید متصدی بار گفت که او امیدوار است در آینده تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند اما افزود: "آنچه من دیدم شب گذشته و با راه مردم, بازیگری واقعا نگرانی من است."

بسیاری از معترضان عینک ماسک به عنوان Kentuckians به شدت خواست به دنبال دستورالعمل های بهداشتی برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس.

توجه تیلور مرگ تشدید کرده است پس از خانواده اش در اداره پلیس شکایت کرد در این ماه. مورد را به خود جلب کرده سرفصل های ملی در کنار عکسبرداری از Ahmaud Arbery در گرجستان در ماه فوریه و مرگ اخیر فلوید که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن