نوازندگان صدا در گرینوود اعتراض شب گذشته

همه چیز رو با صدای بلند در به طور معمول آرام, حومه شهر گرینوود شب گذشته به عنوان صدها نفر از معترضان به خیابان

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

همه چیز رو با صدای بلند در به طور معمول آرام, حومه شهر گرینوود شب گذشته به عنوان صدها نفر از معترضان به خیابان ها ریختند و به تظاهرات علیه یک شهرستان گرینوود قطعنامه ای که ایجاد شده طفره را به یک کلید ارائه یک جارو ایالت پلیس-قانون اصلاح قانون. منجر به اتهام بودند برخی از کلرادو موفق ترین نوازندگان ایم که به نام تحریم از گرینوود و نقب زن سبز آمفی تئاتر که قرار است در شهر.

این تظاهرات دو هفته پس از اعضای گرینوود شورای شهر به اتفاق آرا تصویب قطعنامه گفت که این شهر را پوشش میدهد افسران پلیس برای هر مسئولیت مالی ناشی از طرح دعوی در دادگاه مدنی حتی اگر شواهدی از ایمان بد و یا یک افسر آگاهانه ارتکاب یک عمل غیر قانونی.

"من فکر می کنم آن را بسیار ساده درخواست می شود پاسخگو باشند و به آنچه بقیه دولت در حال انجام است. من فکر نمی کنم که بیش از حد به سوال" تلفظ Wesley شولتز از Lumineers در اعتراض آغاز شد که با موسیقی زنده در مقابل شهرستان گرینوود سالن در مدت کوتاهی پس از 7 p. m. در جولای 20.

با که در جولای 6 قطعنامه حومه اساسا تصمیم گرفتند از یک بخش از SB-217 که کلرادو مقننه تصویب به عنوان معترضان در سراسر شهرستان خواستار پایان دادن به بیش از حد و نژادپرستانه اجرای قانون است. در میان چیزهای دیگر, قانون جدید آسانسور برخی از دولت های ایمنی اجازه می دهد افسران برگزار می شود از نظر مالی پاسخگو برای تا $25,000 زمانی که آنها شکایت کرد و نشان داده شده است به عمل در ایمان بد یا آگاهانه انجام کاری غیر قانونی است.

عالی رتبه مقامات منتخب در سراسر طیف سیاسی در کلرادو شد و سریع به انتقاد از قطعنامه اما گرینوود شرکت برگزار شد.

و آورده است که این پاسخ یک اعتراض سازمان یافته توسط نماینده لسلی هیرودیس از دنور یکی از این لایحه نخست حامیان و ProgressNow کلرادو; برخی از دولت را بالا نوازندگان امضا از جمله ناتانیل Rateliff و گروه خود را ناتانیل Rateliff و عرق شبانه.

بین آهنگ ها در اعتراض Rateliff صحبت در مورد چگونه بسیاری از آمریکایی ها از تبار مهاجران و گفت: این جمعیت به "به عنوان خوانده شده 'جدید کلوسوس" و یادآوری خودتان چرا ما همه اینجا هستیم." این شعر است که نشسته است در پایه مجسمه آزادی می خواند و در بخش "خود را به من بدهید خسته خود را فقیر و خود را از توده ها نشسته حسرت به نفس ،

بیش از آخر هفته هر دو Rateliff و شولتز به عنوان به خوبی به عنوان اعضای گروههای اعلام کرد قصد دارد برای تحریم گرینوود و همچنین نقب زن سبز آمفی تئاتر است که متعلق به موزه هنر, هوای آزاد, یک انگلوود مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی.

"نقب زن سبز یکی از بزرگترین مالیات بر فروش-تولید موسسات در روستای گرین وود" شولتز و bandmate ارمیا Fraites در بیانیه ای گفت. "هنرمندان و طرفداران نباید مجبور به حمایت مالی یک دولت شهر ایجاد کرده است که از جمله سیاست های نژادپرستانه به انجام در کلرادو و یا مورد علاقه خود را ببینید از هنرمندان انجام به صورت محلی. در واقع هیچ کس نباید." The Lumineers به فروش می رسد سه را نشان می دهد در نقب زن سبز در سال 2017.

و Rateliff بود که در مذاکرات به کتاب نشان می دهد در نقب زن را سبز نوشت: به گرینوود "ما حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و ترجمه برای دیدن کلرادو ملت را در اجرای پلیس اصلاحات در ماه گذشته با عبور سنا لایحه 217 با دو حزبی اکثریت." به عنوان یک نتیجه او و دیگر نوازندگان در گروه خود بودند و "وحشت زده" توسط این قطعنامه است.

در حالی که Rateliff و شولتز قطعا جلب کرد برخی از صدها نفر که برای اعتراض به آن برادران برنج یک گروه است که اغلب ارائه یک موسیقی متن فیلم در این تظاهرات در مرکز شهر دنور که amped جمعیت راهپیمایی در اطراف خیابان های گرینوود. پس از یک تور موسیقی از طریق حومه معترضان دور برگشت به شهرستان گرینوود سالن برای نهایی تفسیر از سرنوشت فرزند "بازمانده" و برخی از بسته شدن کلمات از برگزارکنندگان فقط قبل از 10 p. m.

"ما اینجا هستیم تا به بگو: اگر شما نمی لغو قطعنامه خود را, ما در حال رفتن به آمده به عقب'" گفت: هیرودیس که در حال حاضر قول داد به قانون معرفی به بستن هر درک نقاط ضعف در SB-217.

موسیقی اعتراض دوم عمده تظاهرات در گرینوود پس از تصویب این قطعنامه است. در جولای 9, محلی دانش آموزان دبیرستان سازماندهی یک تظاهرات در خارج از شهرستان گرینوود سالن که به دست آورد در حدود 100 نفر است.

ساعت قبل از این دوم اعتراضات شروع شد AEG ارائه صادر شده خود گفته: "AEG ارائه و موزه هنر, هوای آزاد, غیر انتفاعی که صاحب نقب زن سبز آمفی تئاتر ایستاده با هم در حمایت از زندگی ماده و برابر اجتماعی و نژادی و بی عدالتی است. ما همچنین ایستادگی در حمایت از همه هنرمندان که به جلو آمده به قرض دادن صدای خود به پیشرفت هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور. AEG ارائه به عنوان یک شرکت موسیقی است که در عمل یک محل در گرینوود و با این نسخهها کار از نزدیک با اداره پلیس دارای چشم انداز منحصر به فرد و قابلیت اتصال به این موضوع است. ما در حال حاضر رسیده به کلید صدای در هر دو طرف با قصد آوردن همه احزاب با هم به صورت معنی دار گفت و گو و حل و فصل."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب