من 'تصمیم': مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع با انتقاد از استفاده از مواد مخدر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قاطعانه در دفاع از خود پنج شنبه در برابر انتقاد از کارش

توسط MORVARIDEASIA در 31 اردیبهشت 1399

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قاطعانه در دفاع از خود پنج شنبه در برابر انتقاد از کارشناسان پزشکی که او اعلام کرد استفاده از دارو در برابر مالاریا coronavirus می تواند جرقه گسترده سوء استفاده توسط آمریکایی ها از اثبات نشده درمان با عوارض جانبی بالقوه کشنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن وحی یک روز قبل از آن که او مصرف هیدروکسی کلروکین گرفتار بسیاری در دولت او با تعجب و تنظیم کردن فوری تلاش مسئولان برای توجیه اقدام خود را. اما تلاش خود را به آدرس نگرانی های بهداشت حرفه ای شد تضعیف رئیس جمهور خود را.

وی تصریح کرد: بدون شواهدی وجود دارد که یک مطالعه از جانبازان بالا بردن سطح هشدار در مورد مواد مخدر بود "نادرست" و "دشمن بیانیه" حتی خود را به عنوان دولت خود هشدار داد که این دارو تجویز می شود باید برای COVID-19 تنها در یک بیمارستان و یا تحقیق تنظیم.

"اگر شما نگاهی به یک نظرسنجی تنها بد بررسی آنها پس از دادن آن به مردم است که در بسیار بد شکل" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. که اشاره آشکار به مطالعه صدها تن از بیماران تحت درمان توسط وزارت امور سربازان سابق که در آن بیشتر از کسانی که در یک گروه بودند که تجویز هیدروکسی کلروکین درگذشت از میان کسانی که نبودند.

"آنها بسیار قدیمی است. تقریبا مرده" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "این یک تهمت دشمن بیانیه است." در جلسه کابینه او بدستآمده دفاع از عمل خود را از مقامات دیگر از جمله VA وزیر دیوید Wilkie که اشاره کرد که مطالعه در مورد انجام نشده بود خود را به آژانس.

اما این دارو نشان داده نشده است برای مبارزه با این ویروس در بسیاری از مطالعات دیگر نیز هست. دو مطالعات مشاهده هر یک شامل حدود 1,400 نفر در نیویورک به تازگی دریافتند هیچ COVID بهره مندی از هیدروکسی کلروکین. دو آنهایی که جدید منتشر شده در هفته گذشته در مجله پزشکی BMJ رسیده و این نتیجه همان بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تصمیم گرفت به هیدروکسی کلروکین پس از دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای این بیماری, اما او در حال حاضر به حال ماه را صرف ترویج مواد مخدر به عنوان یک پتانسیل درمانی یا پیشگیرانه با وجود احتیاطی مشاوره از بسیاری از دولت او را برتر پزشکی حرفه ای.

"این یک تصمیم فردی را" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در طول سفر به کاپیتول هیل به ملاقات با جمهوری خواهان مجلس سنا. او بعدها ادعا کرد "آن را بدست شهرت بد تنها به این دلیل که من آن را ترویج."

بسیاری از مطالعات در حال تست هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری یا محدود کردن بیماری کروناویروس اما "در این نقطه در زمان وجود دارد مطلقا هیچ مدرکی وجود ندارد که این استراتژی کار می کند," دکتر گفت: Carlos del Rio, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه اموری در آتلانتا.

"نگرانی من این است که رئیس جمهور یک قلدر منبر ... شاید مردم فکر می کنم وجود دارد برخی از غیر عمومی شواهد" که آثار مواد مخدر به دلیل تهمت انتخاب کرده است به استفاده از آن دل ریو گفت. "ایجاد این تئوری توطئه که چیزی کار می کند و آنها به من گفتن در مورد آن نشده است."

پرداختن به نگرانی های که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال می تواند منجر مردم را به سوء استفاده از مواد مخدر کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت که "دهها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان استفاده می شود این دارو برای مقاصد دیگر" از جمله پیشگیری مالاریا. او تاکید کرد: "شما باید یک نسخه. که راه آن را باید انجام شود."

این دارو نیز تجویز شده برای برخی از لوپوس و آرتریت بیماران.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دکتر نمی توصیه هیدروکسی کلروکین به او که او آن را درخواست از کاخ سفید پزشک.

که پزشک دکتر Sean کانلی گفت: در بیانیه ای که پس از "متعدد بحث" با مغلوب ساختن پیشی جستن "ما به این نتیجه رسیدند سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی."

غذا و داروی آمریکا هشدار داد, بهداشت حرفه ای در ماه گذشته که این دارو نباید برای درمان COVID-19 خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به گاهی کشنده عوارض جانبی. تنظیم کننده صادر, هشدار, در, بخش, بر, افزایش, گزارش از عوارض جانبی خطرناک به نام در به ایالات متحده سم مراکز کنترل.

تماس به مراکز مربوط هیدروکسی کلروکین افزایش ماه گذشته به 96 در مقایسه با 49 در مارس 2019 با توجه به داده ها از انجمن آمریکایی کنترل سم مراکز ارائه به AP. این دومین ماه از بالا گزارش مربوط به مواد مخدر پس از 79 تماس در ماه مارس است. مشکلات گزارش شده شامل ریتم غیر طبیعی قلب, تشنج, تهوع و استفراغ.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و گزارش از عوارض جانبی این ادعا "آنچه مشخص شده این است که آن را نمی کند شما آسیب برساند. بسیار قدرتمند مواد مخدر, من حدس می زنم, اما آن را نمی کند شما آسیب برساند."

او افزود: "من تا به حال هیچ تاثیری از آن است."

FDA کمیسر Stephen هان گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه سهشنبه: "این تصمیم را به هر گونه مواد مخدر است که در نهایت یک تصمیم بین بیمار و پزشک است."

به عنوان تحقیقات شروع به پدیدار شود که هیدروکسی کلروکین بود و نه مفید و حتی مضر در مبارزه با COVID-19 رئیس جمهور حرف های عمومی در حمایت از مواد مخدر در حال پژمرده. اما خود را خصوصی امیدوار بود با توجه به سه مقامات کاخ سفید و جمهوری خواهان به کاخ سفید مجاز به صحبت علنی در مورد بحث خصوصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شدت انتقاد کرد در مجلس نانسی پلوسی خواستار یک "زن بیمار" است که "بسیاری از مشکلات روانی" پس از او سوال تهمت استفاده از مواد مخدر است زیرا او 73 و "چاق." نظرات او به دنبال رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت که MSNBC که مغلوب ساختن پیشی جستن در حرکت بود "بی پروا بی پروا بی پروا."

حداقل دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 اوایل این ماه موجب نگرانی در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت برای محافظت از رئیس جمهور و ارسال به معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات به اشکال مختلف از خود جدا می کند.

کاخ سفید پس موظف است که کسانی که در غرب بال سایش پوشش صورت و معرفی کرده است روزانه تست برای ویروس برای رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و کسانی که در تماس نزدیک با. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در ادامه به تست منفی برای coronavirus.

پنس گفت: فردا در روز سه شنبه است که او مصرف مواد مخدر به دلیل پزشک خود توصیه نیست اما گفت که او "هرگز غبطه خوردن هر آمریکایی در نظر گرفتن مشاوره از پزشک خود."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در زمان هیدروکسی کلروکین با "اصلی دوز" از آنتی بیوتیک آزیترومایسین. رئیس جمهور بارها ترویج استفاده از این دارو را با یا بدون آزیترومایسین اما هیچ بزرگ از مطالعات دقیق پیدا کرده اند آنها را بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان COVID-19.

نسخه برای هیدروکسی کلروکین رسید تقریبا 80 درصد در ماه مارس به بیش از 830,000 در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل با توجه به داده های ردیابی شرکت IQVIA. که پرش در تجویز آمد قبل از دولت فدرال پذیرفته شده نزدیک به 30 میلیون دوز از این دارو به اهدا استراتژیک ملی ذخایر خارجی داروسازان. از آن زمان میلیون ها نفر از کسانی که قرص شده اند به ایالات متحده بیمارستان های سراسر کشور برای استفاده از درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

___

Marchione گزارش از میلواکی و Lemire گزارش از نیویورک است. نویسندگان AP متی پرونه و Darlene Superville در واشنگتن کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن