'قلب من پر از غم و اندوه': وفادار مبهوت از تخریب سن گابریل ماموریت آتش

برای وفادار آن بود گریم شنبه به عنوان آنها وارد و در سن گابریل ماموریت به بررسی آسیب از یک آتش سوزی بزرگ که نا

توسط MORVARIDEASIA در 22 تیر 1399

برای وفادار آن بود گریم شنبه به عنوان آنها وارد و در سن گابریل ماموریت به بررسی آسیب از یک آتش سوزی بزرگ که نابود نقطه عطفی تاریخی سقف و خیلی از کلیسا داخلی.

"قلب من پر از غم و اندوه گفت:" سن گابریل ساکن آنیتا چاوز 70 که میخواهد خودش را یک "عمر اهل حال." "این کلیسا شده است در مرکز خانواده من, دنیای من و ایمان من."

دختر چاوز نامیده می شود به او بگویید در مورد آتش و او وارد کلیسا پارکینگ برای تایید آنچه که او می ترسید.

هر چند او ایستاده بود حدود 100 فوت دور چاوز شد و عاطفی را هنگامی که او را دیدم آسیب و بوی اون سوی خاکستر سوخته.

تبلیغات

چاوز در مجالس ترحیم برای پسرش مارتین جونیور شوهرش مارتین Sr. پدر و مادر ویرجینیا قوینتنر و خوزه قوینتنر در سال 2011 1992 و 1999 و سال 1984 به ترتیب همه در این ماموریت است.

چاوز به دور از تنهایی به محله های کشیش نشین کلیسای کاتولیک رهبران و دیگران آمدند و به بررسی آسیب به 249-سال-ساختمان های قدیمی. مقامات دریافت یک تماس در 4:24 a. m. به گزارش ماموریت را اعلام حریق رفته بود. هنگامی که یک موتور وارد به بررسی آتش نشانان دیدم شعله های آتش و دود که از گوشه ای از این ماموریت است. علت تحت بررسی بود.

این Quintanars به خاک سپرده شد در عمومی در نزدیکی سن گابریل گورستان مجاور به ماموریت نمازخانه همراه با چاوز پدربزرگ و مادربزرگ.

چاوز مشغول به کار به عنوان یک معاون آموزش و پرورش ویژه با سن گابریل Unified School District شد و افتخار به بخشی از کمک های مردمی درایو برای کمک به بازسازی بسیاری از در حال حاضر ضرب و شتم و نابود pews.

تبلیغات

"بخشی از ماموریت رفته است و آن را خدا حاضر بود جایگزین و جدید, اما آن را نیز هرگز همان خواهد بود," او گفت:.

لس آنجلس اسقف اعظم خوزه گومز تور خسارت حدود 10:25 صبح در حالی که San Gabriel Valley منطقه ای اسقف کمکی David G. o'connell ملاقات و صحبت با مضطرب از محله های کشیش نشین و بازدید کنندگان است.

"ما همه brokenhearted, توسط این, و این می افزاید: یکی دیگر از ضربه بر روی در حال حاضر تروما از coronavirus و هر چیز دیگری که اتفاق می افتد" اوکانل گفت. "مردم عاشق میشن و بسیاری از این خانواده ها باید اتصالات رفتن نسل است."

اوکانل به ذکر است که در روز جمعه ماموریت کارکنان بود "فقط به پایان رسید redoing همه pews و تا به حال به پایان رسید redoing دیوار آنها تا به کیفیت اصلی خود را."

تبلیغات

او خدا را شکر که به دلیل نوسازی برخی از ماموریت مجسمه ها و آثار هنری حذف شده بود.

یک فونت غسل تعمید متشکل از یک چکش حوضه مس و نقره از قطعات اهدا اسپانیایی پادشاه چارلز سوم در اواخر قرن 18 نیز جان سالم به در برد با توجه به سن گابریل ماموریت سخنگوی تری Huerta.

محراب چوبی و مجسمه در داخل این ماموریت نیز از طریق صدمه ندیده است.

اوکانل گفت که با وجود روز شنبه, آتش, عادی جرم یکشنبه ادامه خواهد داد در این ماموریت نمازخانه با اجتماعی فاصله و COVID-19 محدودیت برگزاری حضور به 100 نفر است. یکی از این بیشتر قابل رویت به گروه وارد شد و شاخه ای از شوالیه ها در, دوچرخه, موتور سیکلت گروه وابسته و شوالیه های کلمبوس خود توصیف برادری از "کاتولیک مردان با ایمان و خیریه عمل است."

تبلیغات

پل Padilla, 50, آمد از فونتانا با چهار دیگر سیاه و سفید-مقرره آبی-jeaned نقاب اعضای.

آنها ارزیابی وضعیت در زمان, عکس صحبت با بستگان و سپس بیرون کشیده rosaries و دعا.

"ما شاهد این گزارش در تلویزیون بود و برای جلوگیری از" زیدیه گفت. "من نزدیک به سن فرناندو ماموریت, اما من تا به حال به بیرون آمدن و ایستادن با ماموریت امروز و پشتیبانی من ایمان کاتولیک. این محل بخشی از تاریخ ما است."

عضو همکار دیوید سانچز, 59 رشد در شرق لس آنجلس و به یاد سفرهای به ماموریت به عنوان یک دانشجوی جوان در حالی که انریکه Bonilla, 39, یک پاسادنا مقیم گفت: او با حضور بسیاری از ماموریت خدمات.

تبلیغات

"این غم این اتفاق افتاده است" سانچز گفت. "این بود که در یک مکان صلح برای بسیاری از مردم است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب