NAACP میزبان فروم آنلاین در پرداختن به نژادپرستی نظاممند در کانتی فیرفکس مدارس

کانتی فیرفکس ویرجینیا فصل NAACP میزبانی مجازی بحث در مورد راه هایی برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند از مدا

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

کانتی فیرفکس ویرجینیا فصل NAACP میزبانی مجازی بحث در مورد راه هایی برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند از مدارس و آن را تا به حال به آن را انجام دهد بدون رهبر این شهرستان است.

این فروم قرار بود به ویژگی های سرپرست اسکات Brabrand.

کانتی فیرفکس NAACP فصل جمهور شان Perryman اعلام کرد در آغاز این نشست که Brabrand ایمیل به انصراف از شب قبل.

Perryman با ابراز "دلخوری" که لغو آمد بدون 24 ساعته.

"این واقعا ناامید کننده" Perryman گفت. "در حالی که ما در حال تلاش برای بخشنده و درک کنند که این چیزها اتفاق می افتد این مسائل به عنوان آن مربوط به نژادی سهام هستند از اهمیت حیاتی است."

دکتر Sujatha همپتون, آموزش و پرورش, صندلی کانتی فیرفکس NAACP گفت: "این چیزی است که این جلسه قرار بود در مورد" و او گفت: Brabrand به آنها گفت: در جلسه گذشته که او "نمی خواهید به سرپرست یک نژادپرست سیستم مدرسه."

"اگر که مورد سپس شما باید قادر به کار در انجام چیزهای جدید" همپتون گفت. "او اختصاص داده شده بود به همکاری با ما و من اعتقاد دارم که او واقعا است."

Fardia electronics رسیده به مدارس عمومی کانتی فیرفکس در مورد اینکه چرا Brabrand لغو شد.

یک مدرسه سخنگو گفت که Brabrand با حضور در یک مدرسه بعد از ظهر جلسه هیئت مدیره در مورد سقوط بازگشایی زد که به NAACP رویداد "ارائه یک جنگ است."

"ما امیدواریم که به reschedule NAACP نشست" لوسی کالدول سیستم مدرسه مدیر اطلاعات و اخبار گفت. "من نمی دانم که او در شرکت قبلی NAACP انجمن و او متعهد به ماندن درگیر و حضور انجمن ها در آینده است."

NAACP نشست و سپس به نقل مکان کرد و نه آموزشی در اولویت است که در این فصل پیشنهاد به آدرس سیستمیک نژاد پرستی در مدارس.

یکی از ایده های حول توصیه حذف دانشکده منابع ماموران همچنین به عنوان شناخته شده SROs از تمام مدارس تا پایان سال تحصیلی آینده.

Perryman گفت که آن را ناعادلانه اهداف دانش آموزان اقلیت که دستگیر می شوند و در نهایت ارسال به, در اصل یک خط لوله به زندان است.

"هنگامی که شما معرفی یک افسر به آنچه می بینید این است که افزایش اقدامات انضباطی اما به طور خاص آنهایی که منجر به دستگیری" Perryman گفت. "بازداشت سیاه پوست و لاتین در دانش آموزان و همچنین دانش آموزان معلول."

یکی دیگر از ایده شامل ایجاد یک کمیته برای بررسی کل برنامه درسی مدرسه به ریشه نژادی و فرهنگی دارد.

"درک می کنم که ضد نژادپرستانه لنز قرار داده می شود به همه چیز" همپتون گفت. "این مسائل در همه برنامه های درسی ما."

در طول سال تحصیلی آینده این نظام گفت: ممکن است آماده به رول از آن ضد نژادپرستی درسی است که در آن کار می کند برای سال, یکپارچه سازی آموزش به مطالعات اجتماعی کلاس.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب