نسکار میزبان بزرگترین رویداد ورزشی جمعیت پس از همه گیر

بریستول, Tenn. (AP) — طرفداران trickling به Bristol Motor Speedway برای پنج شنبه شب همه ستاره مسابقه در نسکار

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

بریستول, Tenn. (AP) — طرفداران trickling به Bristol Motor Speedway برای پنج شنبه شب همه ستاره مسابقه در نسکار بزرگترین رویداد با تماشاگران پس از coronavirus همه گیر بسته ورزش کردن در ماه مارس است. آنها استقبال هواپیما پرواز بیش از تنسی مسیر بود که کشیدن یک بنر مؤتلفه پرچم که نسکار را ممنوع کرده است از آن مسابقه است.

IndyCar شتافت آخر هفته گذشته در جاده های آمریکا در ویسکانسین و وجود دارد هیچ محدودیتی در بلیط های فروخته شده برای این رویداد برگزار شد 4-مایل جاده ، جمعیت تخمین زده شده برای این رویداد شده اند حدود 10000 تماشاگر اما نسکار مسابقه به احتمال زیاد خواهد بود که بزرگترین رویداد ورزشی در ایالات متحده از ماه مارس است.

این همه ستاره مسابقه بود نقل مکان کرد و از شارلوت موتور جاده سریع السیر فقط برای دومین بار پس از آن در سال 1985 آغاز به کار به دلیل تنسی مقامات مجاز جاده سریع السیر پرتابی به فروش 30000 بلیط. کارولینای شمالی که در آن مسابقه برگزار شد در شارلوت موتور جاده سریع السیر خود را برای اولین بار در سال و هر سال از سال 1987 نمی خواهد اجازه تماشاگران.

بریستول لقب "بزرگ گذشته کولوسئوم" می تواند نگه دارید در حدود 140,000 نفر است. جاده سریع السیر موتورسواری است کسانی که در حضور اجتماعی فاصله از طریق grandstands و ماسک تنها مورد نیاز پس از ورود. طرفداران گفته شد که آنها می تواند آنها را حذف کنید هنگامی که در صندلی های خود.

چون جاده سریع السیر است که متعلق به بخش خصوصی حضور و غیاب شماره منتشر نمی شود. بلیط فروش از طریق پنج شنبه شب و هنوز هم موجود در بریستول وب سایت تا مهلت.

مخفف امتیاز باز بود اما معمولی فرصت های خرید محدود شد و مستقل خیابان-سمت سوغات می ایستد در امتداد جاده سریع السیر بلوار hawked راننده اقلام و حتی چند مؤتلفه پرچم.

نسکار در ژوئن ممنوع پرچم در آن رویدادهای اما معترضان در آلاباما Superspeedway در آلاباما رژه گذشته ورودی اصلی با تکان دادن آنها را از وسایل نقلیه خود را. یک هواپیما هم پرواز بر فراز جاده سریع السیر است که روز را با یک پرچم است که به عنوان خوانده شده "پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار" بازی در "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" شعار برخی از اعتراض نژادی و بی عدالتی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد کرده است نسکار برای ممنوعیت مؤتلفه پرچم سرزنش تصمیم برای ورزش "کم اعتبار" اگر چه رأی تلویزیون برای نسکار شده اند تا پس از مسابقه از سر گرفته شد.

فرزندان جانبازان مؤتلفه کلمبیا در ایالت تنسی آمریکا ادعا کرد که آن را تا به حال پرداخت شده برای بنر بیش از آلاباما. یک پرواز بیش از Bristol Motor Speedway ذکر شده تنها گروه آدرس وب سایت.

___

بیشتر AP, مسابقه اتومبیل رانی: https://apnews.com/apf-AutoRacing و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب