نیروی دریایی رئیس: ما کشتی جنگی سرنوشت نامشخص; آسیب گسترده

سن دیگو (AP) — USS Bonhomme ریچارد گسترده ساختاری و الکتریکی و مکانیکی آسیب بالا نیروی دریایی نیروهای مسلح گفت

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

سن دیگو (AP) — USS Bonhomme ریچارد گسترده ساختاری و الکتریکی و مکانیکی آسیب بالا نیروی دریایی نیروهای مسلح گفت: روز شنبه پس از رفتن به روده ها از کشتی سوخته که سوخته برای بیش از چهار روز سن دیگو.

رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday متعهد یک تحقیق کامل در مورد نیروی دریایی بدترین آمریکا کشتی جنگی آتش در خارج از مبارزه در حافظه اخیر است. او گفت: این کاوشگر را نگاه کنید چه چیزی باعث آتش سوزی و همچنین این که آیا به اندازه کافی وجود دارد ملوانان در وظیفه که آن اتفاق افتاد و شرایط اطراف چرا آتش سرکوب سیستم غیر فعال شد که فروغ را شکست زود یکشنبه در حالی که کشتی لنگر انداخت تحت تعمیر و نگهداری است.

نظامی از نیروی دریایی ایالات متحده گفت که او در نظر دارد به نتایج ،

"ما نیاز به رفتن را از طریق این فروشگاه تمام آن را دریافت و درک درستی از اینکه آیا یا نه ما تا به حال آن را حق" او گفت:. "و اگر نه چگونه ما به سرعت تنظیم در سراسر ناوگان به مطمئن شوید که آن اتفاق نمی افتد دوباره؟"

Gilday روز جمعه رفت و چهار عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در زیر عرشه پرواز و پس از آن بالا رفت و بالای عرشه پرواز و بررسی روبنا از کشتی.

"من قادر به دریافت یک حس خوب از آسیب و آسیب گسترده است," او گفت:.

آینده کشتی نامشخص باقی مانده است.

"من 100% اعتماد به نفس است که صنعت دفاع ما می توانید با قرار دادن این کشتی به دریا اما با این که سوال این است که باید ما را که سرمایه گذاری در یک 22 ساله کشتی؟" Gilday پرسید و اضافه کرد که او نمی ساخت هر گونه پیش بینی در این نقطه است.

این دوزیست حمله به کشتی ها در میان چند در ناوگان ایالات متحده است که می تواند به عنوان یک مینی ناو هواپیمابر. اگر Bonhomme ریچارد تعمیر نیست, آن می تواند هزینه نیروی دریایی تا 4 میلیارد دلار برای جایگزینی آن با توجه به دفاع تحلیلگران.

این Bonhomme ریچارد نزدیک شدن به پایان سال ارتقا برآورد هزینه 250 میلیون دلار.

Gilday گفت: نیروی دریایی در فکر آن بود آتش تحت کنترل پنج شنبه شب — تنها چند ساعت پس از آن آغاز شد که صبح امروز در کشتی پایین تر منطقه ذخیره سازی که در آن جعبه های مقوایی ژنده پوش و دیگر تعمیر و نگهداری تجهیزات ذخیره شد. اما بادها آینده خلیج سان Diego شلاق تا شعله های آتش و آتش گسترش تا آسانسور شفت و اگزوز پشته.

سپس دو انفجار یکی شنیده تا آنجا که 13 مایل (21 کیلومتر) دور ناشی از آن به رشد و حتی بزرگتر Gilday گفت. نیروی دریایی به دنبال چه چیزی باعث انفجار هر چند مقامات می گویند که هیچ نشانه ای در عین حال از بازی ناپاک است.

Gilday گفت: به نظر می رسد این افسر فرمانده کشیده ملوانان از کشتی پس از انفجار ساخته شده "برخی از تصمیم گیری صدا در نظر چگونه به حمله آتش بسیار به عمد." او تقدیر ملوانان که همه قطار با بخش آتش و رفت و برگشت بارها و بارها به تاریکی, دود پر از کشتی با افزایش درجه حرارت در قطعات بالاتر از 1200 درجه فارنهایت است.

کارشناسان صنعت نیز خواهد شد نگاه در کشتی از جمله طراحی که مقامات نیروی دریایی باید گفت ممکن است کمک به فروغ گرفتن خارج از کنترل با آن آشیانه-مانند به خوبی عرشه.

مشکل مبارزه با شعله های آتش شد و مرکب وجود دارد به دلیل داربست همراه با دیگر تجهیزات تعمیر و نگهداری و مانده در راه را از آتش.

بیش از 60 ملوانان و غیرنظامیان بودند برای درمان جراحات جزئی خستگی گرما و دود استنشاق از روز یکشنبه.

نیروی دریایی در کشتی, روش برای کاهش خطرات در حالی که آن را بود لنگر انداخت برای کار تعمیر و نگهداری که اغلب مستلزم باز کردن دریچه بیرون کشیدن کابل های جوشکاری ، — تشدید خطر آتش جرقه. کسانی که روش کار کردن با کشتی افسر فرمانده فدرال و مقامات آتش برای هر فرد کشتی.

در این میان نیروی دریایی در حال برداشتن گام برای جلوگیری از تراژدی دیگر. بیش از پنج روز آینده همه فرمانده افسران در نیروی دریایی خواسته شده به اطمینان حاصل شود که کشتی های خود را' تجهیزات ایمن ملوانان در حال به روز در آتش نشانی و آموزش "روش ما در حال تمرین بنابراین ما همه می توانند یاد بگیرند از این تراژدی," او گفت:.

برای ملوانان که مستقر شده اند در Bonhomme ریچارد شاهد سیاه شدن کشتی شده است "یک فروشي" و احساس می کند مانند از دست دادن خانه خود را Gilday گفت.

"برای هر یک از آنها را از دست دادن شخصی" او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب