نزدیک به 39 میلیون باید به دنبال ما بیکاری کمک از ویروس آمار

واشنگتن (AP) — دولت ارائه خواهد شد آخرین عکس پنج شنبه از اخراج که ترک کرده اند, دهها میلیون نفر از مردم بیکار

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

واشنگتن (AP) — دولت ارائه خواهد شد آخرین عکس پنج شنبه از اخراج که ترک کرده اند, دهها میلیون نفر از مردم بیکار اما که آغاز کرده اند به عنوان ایالت ها اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی و کمتر شرکت تعدیل.

میلیون ها نفر بیشتر مردم به احتمال زیاد زمینه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته پس از 36 میلیون به دنبال کمک در گذشته هشت هفته به عنوان coronavirus کارفرمایان مجبور به بستن و فرستاده اقتصاد به یک رکود عمیق است.

با سرعت از اخراج کاهش یافته است و به مدت شش هفته متوالی و برخی از بازگشایی کسب و کار rehired بخشی از خود را گذاشته و کارکنان. با تاریخی استانداردهای هر چند تعداد بارگیری در این هفته برنامه های کاربردی همچنان زیاد است.

ادامه کاهش شغل منعکس اقتصادی که گریبانگیر با بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. این دفتر بودجه کنگره تخمین می زند که اقتصاد کاهش در 38 درصد سالانه (آوریل-ژوئن چهارم. خواهد بود که تا کنون بدترین سه ماهه انقباض در ضبط.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن