نزدیک به 5 درصد از L. A. ساکنان شهرستان ممکن است در حال حاضر coronavirus مطالعه نشان می دهد

یک مطالعه جدید نشان می دهد که بطور قابل توجهی بیشتر مردم آلوده شده است coronavirus از آنچه لس آنجلس را مورد تا

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

یک مطالعه جدید نشان می دهد که بطور قابل توجهی بیشتر مردم آلوده شده است coronavirus از آنچه لس آنجلس را مورد تایید شده تعداد نشان می دهد حمایت از یافته های قبلی از مقدماتی سرولوژی مطالعه گزارش شده در ماه گذشته.

در این مطالعه 865 نفر به کروناویروس آنتی بادی در هفته دوم مارس زمانی که تقریبا 8,430 موارد این ویروس تا به حال تایید شده است در L. A. شهرستان است. این یافته ها نشان می دهد که شيوع آنتی بادی در میان ساکنان شد 4.65% برآورد که پیداست در مورد 367,000 بزرگسالان تا به حال شده است توسط ویروس آلوده در زمان. این یافته های اولیه گزارش شده در ماه گذشته برآورد شده است که 4.1 درصد از ساکنان شهرستان در حال قرارداد این ویروس.

در حال انجام مطالعه از USC و L. A. شهرستان عمومی وزارت بهداشت منتشر شد دوشنبه در مجله آمریکایی پزشکی Assn.

این مطالعه نشان می دهد که این شهرستان دارای یک راه طولانی برای رفتن قبل از گله ایمنی ایجاد شده است. Neeraj Sood این مطالعه منجر نویسنده همچنین گفت: این یافته ها نشان می دهد که تماس با ردیابی روش برای پیگیری و محدود کردن گسترش ویروس می تواند چالش برانگیز است. تماس با ردیابی یکی از دولت های مورد نیاز قبل از شهرستانهای استان می تواند خود را گسترش reopenings.

تبلیغات

بیش از 38,000 L. A. ساکنان شهرستان باید آزمایش مثبت برای ویروس — یک شماره حساب برای بخش عمده ای از دولت در مجموع بیش از 80,000 عفونت. اما مقامات به مدت طولانی هشدار داد که مورد تأیید نیست نمایندگی درست کلیت این ویروس گسترش یافته است.

به عنوان تست ظرفیت افزایش یافته تا تعداد موارد تایید شده. اما تا به امروز تنها حدود 350,000 شهرستان را 10 میلیون نفر بررسی شده است. از آن 9 درصد تست شده اند مثبت است.

این شهرستان همچنان به سهولت و محدودیت های خاصی برای بازگرداندن اقتصاد با تاکید بر نیاز برای ساکنان برای حفظ اجتماعی-فاصله شیوه های. اکثر فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها اجازه می دهد منظقه وانت مسیرهای پیاده روی و پارک ها باید بازگشایی و فعال تفریحی مجاز است در سواحل است. ماسک صورت هنوز هم مورد نیاز در حالی که تجمعات مجاز در این شهرستان است.

تبلیغات

اگر چه چندین شهرستانهای شده اند اجازه داده می شود برای ناهار خوردن در خدمات و فروشگاه-خرید — و بیشتر شهرستانهای استان در حال ساخت موارد بیشتر برای بازگشایی — گرفتن coronavirus در L. A. شهرستان در حال برگزاری سریع. این شهرستان را مورد تعداد مرگ و میر را دیده اند و نه کاهش در برخی از مناطق روستایی است. مقامات همچنان دست به گریبان با نحوه بازگشایی اقتصاد بدون تحریک تجدید حیات از وقوع.

"ما بسیاری از قطعات هر بخش از ایالت کالیفرنیا است که منحصر به فرد و متمایز" رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که در مورد خواسته دولت را درهم آمیخته از تغییرات. فرماندار اشاره کرد که مناطق شهری مانند L. A. شهرستان و منطقه خلیج ممکن است آماده به حرکت به سرعت به عنوان دیگر جوامع است.

L. A. شهرستان باقی مانده است مرکز این بیماری همه گیر در کالیفرنیا با بیش از 1800 مرگ و میر. با وجود تلفات وجود داشته است, نشانه های مثبت.

تبلیغات

به عنوان L. A. شهرستان در بر داشت خود را در یک coronavirus بحران در ماه مارسمشخص شد که شدت بیماری عفونی شد افزایش خارج از کنترل در شهرستان هر یک نفر تست مثبت برای این ویروس آلوده به طور متوسط 3½ افراد دیگر است.

هفته گذشته L. A. مسئولان شهرستان منتشر شد داده نشان دادن پیشرفت های قابل توجهی را: عفونت نرخ کاهش یافته است. به جای هر بیمار آلوده به طور متوسط بیش از سه نفر دیگر هر فرد آلوده در L. A. شهرستان در حال حاضر آلوده فقط یک نفر دیگر.

در میان L. A. شهرستان کارشناسان بهداشت عمومی در این شماره به نام "R" که مخفف موثر انتقال تعدادی از این بیماری است. این شماره را می توانید تغییر دهید زمانی که مردم گام برای تغییر رفتار مانند پیوستن به اقامت در خانه سفارش دهید.

تبلیغات

این واقعیت است که این بیماری پخش شد از یک فرد آلوده به بیش از سه نفر دیگر به نمایندگی از "نرخ بالای گسترش بسیار سریع تر از آنچه که دیده می شود برای مثال با آنفلوانزای فصلی" دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات درمانی L. A. شهرستان خبر داد.

مقامات بر این باورند قطره به اقامت در خانه سفارشات اعمال شده در اواخر ماه مارس است.

"این نشان دهنده پیشرفت فوق العاده ای است و ما همه باید بسیار افتخار می کنم. آن هم چیزی است که اجازه می دهد تا ما را به شروع به کاهش سلامت افسر سفارشات و محدودیت های است که ما تمام شده است زندگی با گذشته چند هفته. امن تر در خانه ما خرید زمان" Ghaly گفت.

"این اجازه ما سیستم بهداشت و درمان برای تبدیل شدن به بیشتر آماده شده است. آن را اجازه زمان برای تست به توان یافت. آن را اجازه زمان برای آماده شدن برای انجام بیشتر تماس ردیابی تلاشو این نشان داد که قدرت از آنچه که همه ما می توانید انجام دهید برای محافظت از خودمان و یکی دیگر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن