نیاز به یک پازل ؟ DC ارائه می دهد چشم پوشی به غیر ضروری آموزشی و علمی مغازه

موسیقی, فروشگاه, کتاب فروشی, لوازم اداری, فروشگاه, فروشگاه ها عرضه هنر و اسباب بازی فروشگاه که فروش چیزهایی م

توسط MORVARIDEASIA در 28 اردیبهشت 1399

موسیقی, فروشگاه, کتاب فروشی, لوازم اداری, فروشگاه, فروشگاه ها عرضه هنر و اسباب بازی فروشگاه که فروش چیزهایی مانند پازل ها و بازی ها برای کودک غنی سازی نمونه هایی از غیر ضروری کسب و کار واجد شرایط برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 18 اگر آنها برای چشم پوشی از اعمال از سی

آموزش و پرورش و دانشگاهی مغازه های خرده فروشی (گوش) یک برنامه آزمایشی ارائه شده توسط منطقه پس از آن می توانید در مورد یادگیری چگونه اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی با خیال راحت.

با دی سی در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای حرکت به فاز اول آن از بازگشایی ژوئن 8 خلبان در دسترس خواهد بود برای حدود سه هفته اگر کسب و کار تکمیل یک برنامه چشم پوشی از طریق گوش وب سایت برنامه.

فروشگاه ها باید بر اساس در منطقه و به طور مستقل و متعلق به اداره می شود واجد شرایط. این برنامه مستلزم آن است که کسب و کار ارائه یک عملیات برنامه ریزی است که هوشیار مایع اقدامات و اطمینان اجتماعی فاصله و یا تماس با ما تبادل.

یکشنبه, مارس 17 چهار کسب و کار در حال حاضر تایید شده:

  • شهر از دست رفته کتاب فروشی, 2467 18 سنت NW
  • میانه C Music, 4530 Wisconsin Ave. NW
  • بازی کودک اسباب بازی و کتاب و, 5536 کانکتیکات Ave. NW
  • سیاست و نثر (سه مکان: 5015 کانکتیکات Ave. NW; 70 منطقه میدان SW; و 1270 5 سنت NE

Myrna Sislen صاحب وسط C که بسته شده پس از 17 مارس است. در دو هفته گذشته او با همکاری یک رستوران در این نزدیکی هست به طوری که آنها می توانید انتخاب کنید تا آیتم های آنها به دستور وجود دارد.

موسیقی معلمان ادامه به کار با دانش آموزان از راه دور, اما یک سوم از کسب و کار رنج می برد از آنجا که فروشگاه بسته است.

"آن [ویروس] نهفته است هر راه ما انجام کسب و کار" Sislen گفت. "آنچه ما انجام داده ایم را تغییر و آن را کار کرده است."

او ارائه شده است و اقلام پستی به مشتریان به طوری که آنها می توانید ادامه بازی سازهای خود از جمله نی برای woodwinds و رشته ها برای ویولون و گیتار.

"اگر شما لازم نیست که آن چیزهایی که شما نمی قادر به ایجاد موسیقی شما نیاز به ایجاد به منظور حفظ سلامت عقل خود را," Sislen گفت. "این بسیار دشوار شده است. من هرگز فکر نمی کردم آن خیلی سخت خواهد بود برای اجرای یک کسب و کار است که بسته است."

او به دنبال به جلو به این برنامه آزمایشی ، مشتریان قادر خواهد بود به رها کردن اقلام و بعدا به آنها را انتخاب کنید تا هنگامی که آن را مناسب برای آنها. او ساعت را طولانی تر خواهد بود و فروشگاه خود را باز خواهد شد در روز شنبه ،

"ما خواهید بود نقاب ما باید دستکش, از آن خواهد شد تماس با ما," او گفت:. "نگرانی اصلی این است که به امن است."

با PPP وام Sislen شده است قادر به پرداخت کارکنان خود را, و همچنین, بنابراین او تا به مردم در دسترس برای جذب آنچه او امیدوار خواهد بود افزایش در کسب و کار.

Sislen گفت: او را با خوشحالی به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با منطقه به طوری که فروشگاه های دیگر می تواند در نهایت به دنبال میانه C ،

یکی از بزرگترین تنظیمات هر چند که Sislen و کارکنان باید برای تبدیل شدن به مجازی مشاوران برای مشتریان علاقه مند به خرید ابزار از آنجایی که آنها نمی تواند به فروشگاه می آیند به آنها را امتحان کنید.

"این بسیاری از عقب و جلو و نواختن ساز بیش از تلفن تا [مشتری] می توانید آن را بشنوند" او گفت:. "اما مردم نوع از اعتماد به ما و این برای من مهم است که ما محل مناسب ابزار با فرد مناسب و تا کنون بوده ایم خوب است."

Fardia electronics مایک Murillo کمک به این گزارش.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن