نوادا بزرگراه آسیب دیده توسط بزرگترین منطقه زلزله در 65 سال

لاس وگاس (AP) — ترک اصلی بزرگراه بین لاس وگاس و رنو بازگشایی جمعه, 10 ساعت پس از predawn قدر 6.5 زلزله که یک م

توسط MORVARIDEASIA در 26 اردیبهشت 1399

لاس وگاس (AP) — ترک اصلی بزرگراه بین لاس وگاس و رنو بازگشایی جمعه, 10 ساعت پس از predawn قدر 6.5 زلزله که یک محقق به نام بزرگترین اعتصاب از راه دور منطقه ای در غرب نوادا در 65 سال است.

بدون آسیب گزارش شده اما مقامات گفت: کالاهای سقوط از بازار قفسه پیاده رو heaved و نمای ویندوز cracked مدت کوتاهی پس از 4 صبح مردم از سالت لیک سیتی به کالیفرنیا دره مرکزی توییتی که آنها احساس زلزله.

نوادا گشت بزرگراه عکس نشان داد ترک ها در ایالات متحده 95 قبل از خدمه تعمیر آنها حدود 35 مایل (56 کیلومتر) غرب Tonopah. یک مسیر انحرافی را طی به دولت مسیر 360 اضافه شده بود بیش از 20 مایل (32 کیلومتر) به رانندگان' سفر.

گسترده باز محدوده شرق از برف دربسته در محیط های سیرا نوادا است که لرزه های فعال گفت: کنت گراهام مدیر نوادا لرزه آزمایشگاه در دانشگاه Nevada, Reno. او رتبه جمعه رویداد با دو دسامبر سال 1954 زلزله در فرویو اوج و Dixie دره. کنت گفت: کسانی که temblors شد بزرگای 7.1 و 6.8 بود.

بررسی زمین شناسی ایالات متحده گزارش روز جمعه temblor زده فقط در شرق سیرا نوادا. در ابتدا گزارش شده در 6.4-قدر.

آن را محور مورد 4.7 کیلومتر (7.6 کیلومتر) عمیق آژانس گفت, و ده ها پس لرزه ثبت شد. کنت گفت: 5.1 قدر پس لرزه رخ داد حدود 30 دقیقه پس از اولیه زلزله.

سربازان دولت و کلانتر گشت از اسمرلدا و اطراف معدنی و نای استان ها بررسی می شود بزرگراه برای آسیب ممکن است. یک کلانتر توزیع کننده در تاریخی معدن رونق شهر Fineart گفت: 112 سال اسمرلدا دادگستری شهرستان فرار آسیب.

نای شهرستان کلانتر سروان. دیوید Boruchowitz گزارش بدون آسیب در مصفه هتل و دلقک, متل, دو نقطه عطفی کسب و کار در Tonopah معدن hub در مورد نیمه راه بین لاس وگاس و رنو است.

کیت شتابزده یک Tonopah ایستگاه گاز کارمند گفت: Las Vegas Review-Journal که مواد غذایی بودند متزلزل کردن قفسه ها و ساکنان گفت: تلویزیون های خود را تکان داد.

نای شهرستان سخنگوی آرنولد شوالیههای گزارش شکسته نمای شیشه استرس ترک در آسفالت خیابان های سست حلق آویز نشانه اقلام زدم قفسه و جزئی بلند کردن اجسام از پیاده رو.

"به طور کلی همه چیز به نظر می رسد صدا در این مرحله" شوالیههای گفت. ""با این حال ما آموخته اند که دیگر از آشکار زلزله آسیب برخی از آسیب است که بعد از کشف."

در ماه ژوئیه گذشته 56 ساله در حیاط خلوت مکانیک مرده پیدا شد در پهرومپ چهار روز پس از وقوع زلزله زده در نزدیکی ریجی کرست, کالیفرنیا حدود 150 مایل (240 کیلومتر) به دور است. محققان گفت: به نظر می رسد یک جیپ او تعمیر wobbled خود را با پشتیبانی از جک.

دولت لرزه ای مدیر شبکه کن اسمیت اشاره کرد که روز جمعه زلزله اتفاق افتاده در چند مایلی شرق این سایت از یک بزرگی 6.2 temblor در جولای 1986 در کالیفرنیا Chalfant دره.

بزرگتر از زمین لرزه در این منطقه در قرن گذشته شامل 6.5-قدر temblor در سال 1934 و قدر 6.8 زلزله در سال 1932 دولت آزمایشگاه زلزله شناسی گفت.

6-قدر زلزله در فوریه سال 2008 آسیب دیده و صدها سازه در غرب نوادا در شهر ولز از جمله تاریخی خود را El Rancho هتل و کازینو. مقامات به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای بازگرداندن هتل.

___

این داستان درست شده است به مرجع U. s. Geological Survey نه خدمات.

____

آسوشیتد پرس نویسنده پل داونپورت در ققنوس کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن