جدید 10 p. m. آخرین تماس برای رستوران ها و کافه ها عوارض برای فروشگاه ها مشروب بیش از حد

هرگز ارسال به دانستن برای آنها ساعت ده bell tolls: این عوارض برای تو.نظم است که فرماندار Jared پلیس صادر اوایل

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

هرگز ارسال به دانستن برای آنها ساعت ده bell tolls: این عوارض برای تو.

نظم است که فرماندار Jared پلیس صادر اوایل امروز جولای 21, حرکت, در آخرین تماس سیاست برای مشروب فروش به 10 p. m. و نه فقط در کافه ها و رستوران ها اما هر نهاد با مجوز به فروش مشروب. این بدان معناست که مشروب و فروشگاه های مواد غذایی باید متوقف مشروب فروش در 10 p. m., بیش از حد.

پلیس به قانون جدید دارد برای سی روز فرض کلرادو COVID-19 مورد رای نمی ادامه به افزایش است.

"به طور معمول در کشور ما آخرین تماس دو در صبح است. در حال حاضر آن را به 10 p. m. در سطح ایالت" پلیس تلفظ چرا که "مستی در اماکن عمومی در تضاد با اجتماعی فاصله." و اگر شما می خواهید برای پایان گرفتن inebriated در خصوصی شما بهتر است مطمئن شوید که شما در حال حاضر نگردند تا آنجا که شما قادر نخواهد بود برای متوقف کردن توسط Argonaut و یا برخی از فروشگاه دیگر در راه خود را به خانه...هر چند اگر شما در حال نوشیدن در یک محل است که مبادرت به فروش نوشیدنی به شما حداقل قادر به انجام برخی از خرید توقف.

جدید آخرین-مهلت تماس برای مشروب را تحت تاثیر قرار نمی زمان برای سرویس غذا به این رستوران آشپزخانه ها قادر خواهد بود به کار پس از 10 p. m. هنوز هم وجود دارد برخی از اختلاف بر سر اینکه آیا نوشیدنی سفارش پذیرفته می شود تا 10 p. m. و یا قطع خواهد شد ده تا پانزده دقیقه قبل از آن را به عنوان با زمان گذشته-تماس با قوانین; ما شما را نوشته شده در پاسخ.

و در این میان پلیس را در ارائه یک نقطه روشن در غیر این صورت غم انگیز صدور. "من خیلی تحریک شده توسط آخرین تماس قوانین" او گفت:, و تشویق نمایندگان در طول جلسه قانونی برای نظر دادن جوامع محلی انعطاف پذیری برای نوشتن مقررات اجازه می دهد الکل خدمات پس از 2 صبح — با فرض اینکه همه گیر شده است.

ما نوشیدن به آن است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب