جدید کلبه هنر نصب و راه اندازی با هدف بالا بردن جامعه

زمانی که ویکتور Ngo-Smith, صاحب, Denver, موسیقی و هنرهای مدرسه جدید کلبه هنر, دریافت دنور هنر و سالن های P. S.

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

زمانی که ویکتور Ngo-Smith, صاحب, Denver, موسیقی و هنرهای مدرسه جدید کلبه هنر, دریافت دنور هنر و سالن های P. S. شما اینجا هستید گرانت در اواخر سال 2019 او هیجان زده می شود قادر به استفاده از پول به صندوق عمومی-پروژه هنر, جشن سال جدید قمری است که در محل ژانویه 25.

در حال حاضر ماه بعد این پروژه در نهایت کامل است.

"ما فقط فوق العاده هیجان زده می شود قادر به کمک به قمری جدید سال 2020 سال موش جشن — آن را در حال حاضر غریب زودیاک شخصیت — و همچنین به هنر عمومی به جنوب فدرال بلوار می گوید:" سازمان های غیر دولتی-اسمیت از چشم انداز اولیه خود را برای این پروژه است.

در همکاری با دنور-هنرمند مستقر در Mari Munet سازمان های غیر دولتی-اسمیت پیشنهاد کرده بود یک درخت آراسته با زیور آلات نمایش جشن نمادهای سال نو قمری است. علاوه بر این Munet طراحی رنگارنگ سه مجسمه از موش بازی ابزار به اطراف درخت.

Community artists and volunteers installing "Community Tree of Renewed Health, Prosperity, and Spirit" and "The Uplifting Trio."گسترش

جامعه هنرمندان و داوطلبان نصب "جامعه درخت از تمدید بهداشت و رفاه و روح" و "نشاط بخشی سه نفر."

به عنوان یک هنرمند به خصوص مجذوب با نماد مفهوم یک تکه ساخته شده است که استفاده از طب سنتی آسیایی و پیکرنگاری درست بود تا Munet را کوچه.

"من هم یک روحانی هنرمند" Munet توضیح می دهد. "بنابراین من معتقدم که در اتحادیه روح در هر چیزی که ما در هنر است. آن را دینی نمی; آن را بیشتر به معنای همه چیز است. معنای اعداد و رنگ از نمادهای باستانی و چگونه به آنها اعمال می شود به امروز. بنابراین زمانی که ویکتور به من گفت ما می رویم به انجام سال موش, من بلافاصله رفت و آنلاین و شروع به دنبال در نماد. چه معنی موش چه خوش شانس جنبه چرا آنها خوش شانس ؟ ما فکر کردن در مورد سکه های طلا پاکت قرمز, چرا که آنها نمادهای ماه سال جدید در سراسر کشور است که جشن [آن]."

Munet سهام های غیر دولتی-اسمیت شور و شوق برای مشارکت جامعه پس از آن حیاتی برای هر دو آنها شامل همسایگان در هنر-ساخت روند. Munet ایجاد stencils با الهام از سال جدید قمری نمادهایی است که شرکت کنندگان می توانید استفاده کنید برای تزئین زیور آلات برای درخت. این درخت خاص در جنوب فدرال بلوار واقع در سراسر از جدید کلبه هنر (بین غرب Gill محل و غرب نمایشگاه Avenue) انتخاب شد و توسط سازمان های غیر دولتی-اسمیت برای آن دید.

"این نوع از یک درخت بزرگ و آن را بر روی یک تپه طوری که همه آن را می بیند که در حال عبور از این که آیا شما در حال آمدن از شمال یا جنوب. ما فقط فکر کردم این امر می تواند یک تجربه لذت بخش یک غریب تجربه به عابران و رهگذران را به طور یکسان لذت در آن" Ngo-اسمیت می گوید.

Mari Munet working with children from Westwood and the Boys and Girls Club during a Community Art Day in January.گسترش

Mari Munet کار با کودکان از وستوود و پسران و دختران باشگاه در طول یک جامعه هنر روز در ماه ژانویه است.

این طرح به نصب قطعه در ژانویه 25, 2020, روز از سال جدید قمری با کمک از جدید کلبه هنر دانش آموزان و دیگر اعضای جامعه. اما 2020 به سختی رفت و با توجه به طرح.

اول بدانند چگونه به چسبیدن به زیور آلات بدون آسیب رساندن به درخت تاخیر در نصب و راه اندازی اولیه تاریخ. سپس COVID-19 رسید.

خوشبختانه جدید کلبه هنر و Munet قادر به دزدکی حرکت کردن در دو جامعه هنری روز قبل از شروع اجتماعی فاصله دعوت از خانواده های محلی برای یادگیری در مورد سال جدید قمری سنت و زیور آلات برای درخت.

"ما تا به حال با آسیایی, کودکان لاتینی, کودکان و نوجوانان, سفید, بچه ها, پدربزرگ, مادران, پدران, خاله و عمه ها با هم برای کمک به ما انجام اولین نمونه" Munet می گوید از جمع آوری. "من وجود دارد به عنوان یک معلم و من حتی نمی تواند آن را توصیف به شما چه شاد و چه شگفت آور آن بود که جامعه به ما کمک کند."

Munet created stencils so that youth participants could easily decorate ornaments for the tree.گسترش

Munet ایجاد stencils به طوری که جوانان شرکت کنندگان به راحتی می تواند تزئین زیور آلات برای درخت.

ترکیب اعضای جامعه به ایجاد و نصب و راه اندازی از کار شد به طور قابل توجهی سخت تر زمانی که دولت با صدور اقامت در خانه سفارش به سرعت گسترش coronavirus.

هر مرحله از این فرایند تا به حال به تعویق افتاد و دوباره مطابق با کدهای سلامت. تولید کنندگان و داوطلبان یکسان قادر به شرکت در تولید آثار هنری. Munet که امیدوار بود به این کودکان کمک رنگ موش مجسمه با استفاده از رنگ-با-شماره سیستم مجبور شد به چشم پوشیدن از این طرح و رنگ آنها را خودش (با کمک یک همکار).

پس از دولت محدودیت بودند آرام در اواخر ماه آوریل دو local Boys & Girls اعضای باشگاه قادر به کمک به Munet و تیم او با ساخت موش مجسمه. دیگر داوطلبان در نهایت قادر به کمک به نصب و قرار دادن نکات تکمیلی در کار هفته اول ماه ژوئن است.

The emerald green color of the pianist symbolizes emotional healing and balance.گسترش

زمرد سبز رنگ از پیانیست نماد عاطفی شفا و تعادل است.

اما COVID-19 نیست فقط تغییر تدارکات ساختمان جدید کلبه هنر نصب و راه اندازی قطعه. آن را ناشی از Ngo-اسمیت و Munet به تجدید نظر کل پروژه را معنا و هدف. چه در اصل به نام
"جامعه درخت از ثروت و رفاه" بود reimagined به عنوان "جامعه درخت از تمدید بهداشت و رفاه و روح و روان."

سال موش و مرتبط با آن نمادها نشان دهنده ثروت و وفور نعمت و خوشبختی و رفاه و جدید کلبه هنر نصب و راه اندازی شد و در ابتدا به معنای نشاط جشن از این ویژگی ها است. این پروژه این تم ها از فراوانی و رفاه منتقل تمرکز در هنگام COVID-19 در زمان نگه دارید از ملت و دوباره زمانی که ناآرامی های مدنی فوران در سراسر کشور زیر وحشیانه پلیس به قتل جورج فلوید.

"من مواجه می شوند کمی از بیم و هراس کمی تردید برای قرار دادن این هنر پروژه که قرار است به تجسم بسیار تلون مزاج و شادی و جشن در طول COVID به خصوص دانستن فضای اطراف نظرات در مورد آسیایی جوامع می گوید:" سازمان های غیر دولتی-اسمیت. "و سپس بلافاصله پس از آن ما نیز احساس کمی تردید برای نمایش این پروژه در زمان بسیار جامعه ناآرامی. ما نمی خواهم به منظور جلب توجه هر دور از زندگی ماده و یا قرعه کشی این دور از یک گروه نژادی خاص."

Munet painted the guitarist with flower designs inspired by ancient Chinese, Vietnamese, and Cambodian ceramics, textiles, and paintings.گسترش

Munet نقاشی گیتاریست با گل, طرح های الهام گرفته شده, باستانی, چینی, ویتنامی و کامبوجی, سرامیک, پارچه و نقاشی.

پس از انعکاس بیشتر این Munet و Ngo-اسمیت تصمیم گرفت که یک هنر قطعه اختصاص داده شده به شادی و عشق و خوشبختی و جامعه بود فقط چه دنور مورد نیاز است.

"ما فکر کردیم در مورد بازگشایی مانند این است که به نوعی تولد دوباره سال موش. ما فکر می کردند که " این می تواند یک تجدید روحیه و بالا بردن رفاه جامعه.' سپس تظاهرات آغاز شده اتفاق می افتد و در عین حال دوباره ما منتقل شده و لایه های اضافه شده به این معنی است. بنابراین در حال حاضر آن را فقط یک احساس تازه ای از جامعه رفاه و بهداشت بلکه همه جوامع با هم پیوند با هم به سوگند" توضیح می دهد که سازمان های غیر دولتی-اسمیت.

به Munet های "جامعه درخت از تمدید بهداشت و رفاه و روح" را به عنوان به خوبی به عنوان او سه موش مجسمه های جمعی با عنوان "نشاط بخشی های" کاوش جایگزین تعاریف رفاه: "این برابری و عدالت و رفاه. ما باید بیشتر با هم بیشتر دوست دارم بیشتر آرامش بیشتر و محبت بیشتر درک بیشتر صاحبان سهام است. موش نماد فراوانی برای هر جنبه ای است. این نه پول آن را در مورد مردم مسابقه به یک زندگی بهتر و بهتر و بهتر امرار معاش; همچنین درباره عاطفی فراوانی و روانشناسی فراوانی است." Munet در حال حاضر در حال جمع آوری کمک برای اضافه کردن یک پلاک در سایت, روشن, نصب و راه اندازی معنی است و قصد.

The saxophonist rat is painted with skylines from the Philippines, Singapore, Vietnam, and Denver, and utilizes components of sacred geometry.گسترش

نوازنده ساکسیفون موش است با رنگ skylines از فیلیپین, سنگاپور, ویتنام و دنور و با بهره گیری از اجزای هندسه مقدس.

"در پایان, آن را یک پروژه که مربوط به مسائل واقعی مواجه هستیم چرا که ما همه به دنبال به سلامت فراوان فراوان روابط رفاقت و حمایت" می گوید: Munet. "و من می دانم که من تبعیض به عنوان یک زن به عنوان یک زن لاتین با لهجه. آنچه که من همیشه احساس است که ما نیز باید به یک عنصر از عشق و صلح و اتحاد به هر غم و هر درد است. چون دوست دارم بهبود می یابد. عشق پزشکی است."

"در نهایت" می افزاید: سازمان های غیر دولتی-اسمیت "این یک قطعه برای لذت از جامعه و ما امیدواریم که از آن صحبت می کند به آن است."

در "جامعه درخت از تمدید بهداشت و رفاه و روح" و "نشاط بخشی سه نفر" خواهد شد بر روی صفحه نمایش در 655 جنوب فدرال بلوار از طریق بقیه از سال 2020 است. Munet و Ngo-اسمیت امید به تأمین بودجه برای ایجاد یک جدید قمری سال 2021 عمومی نصب و راه اندازی هنر نیز هست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن