جدید UC Merced صدراعظم یک کارگر و UC آلوم

خوآن سانچز مونز, رئيس جمهور از دانشگاه هوستون مرکز شهر شدم و از شنیدن داستان در مورد San Joaquin Valley از پدر

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

خوآن سانچز مونز, رئيس جمهور از دانشگاه هوستون مرکز شهر شدم و از شنیدن داستان در مورد San Joaquin Valley از پدر خود که فرود آمد وجود دارد از مکزیک به انتخاب انگور در 1950s.

مونز, 53, خواهد, عنوان, وجود خود را در ماه ژوئیه — به عنوان صدراعظم جدید از UC Merced. UC Board of Regents به اتفاق آرا مورد تایید قرار ملاقات خود را روز شنبه همراه با حقوق سالانه $425,000.

لس آنجلس بومی این روابط برای هر سه سیستم کالیفرنیا آموزش عالی است. او موفق به دریافت مدرک لیسانس خود را در رشته روانشناسی از دانشگاه UC Santa Barbara, کارشناسی ارشد خود را در مطالعات آمریکایی از Cal State لس آنجلس و دکترای خود را در فلسفه از دانشگاه UCLA. او تدریس در Cal State فولرتون و شرق لس آنجلس و اقیانوس آرام اوکس و آمریکا کالج ها.

همسرش, Zenaida آگور-مونز که او نیز به دست آورده تحصیلی در دانشگاه سانتا باربارا و UCLA است استادیار روانشناسی سلامت و آموزش علوم در دانشگاه هوستون. این زوج دارای سه پسر.

تبلیغات

"برای ما UC سیستم واقعا تغییر این دوره از زندگی ما و با گسترش زندگی فرزندان ما" مونز در مصاحبه ای گفت:. "ما می دانیم بسیار عمیق شخصی, راه ایجاد تغییر و تحول تاثیر UC سیستم. برای بازگشت به صفحه اصلی ما دولت و به سیستم UC برای مشارکت در برخی از راه برای آینده آن است که یک فرصت فوق العاده ای."

مونز' علایق پژوهشی — آموزشی با نیازهای دانشجویان که در معرض خطر و قومی و زبانی متنوع — او را خدمت می کنند به خوبی در پست جدید خود را. UC Merced است که جوان ترین و متنوع از UC سیستم 10 دانشگاه. در میان آن 8,800 دانش آموزان 75 درصد نسل اول 64 درصد کم درآمد و 58 درصد کمتر اقلیت. شش سال از فارغ التحصیلی رای از 64 درصد است که کمترین میزان در میان UC دانشگاه اما U. s. اخبار & گزارش جهانی رتبه بندی مرسد شماره 2 در سراسر کشور در سال 2018 به بیش از انتظار می رود نتایج در میان دانشگاههای با جمعیتی مشابه دانش آموزان است.

پردیس است که قابل ملاحظه ای به اتمام $1.3 میلیارد گسترش پروژه شامل فشرده حمایت علمی برای دانش آموزان در کلاس های تابستانی برنامه ها و جوامع مسکونی. مونز گفت که او امیدوار است تا در آن ساخت و کار با بیشتر خدمات اجتماعی و عاطفی نیازهای تحصیلات تکمیلی پژوهش فرصت ها و تلاش های بیشتر به تنوع در محوطه دانشگاه.

در هوستون مونز راه اندازی این دانشگاه را بزرگترین سرمایه مبارزات و رهبری این نهاد با تلاش بازیابی پس از طوفان هاروی. او همچنین ریاست آن بر افزایش, ثبت نام در حفظ و فارغ التحصیلی همراه با برنامه های تحصیلی در پرستاری و علوم اطلاعات. قبل از مصرف راس در هوستون او به عنوان معاون شهردار به کارشناسی آموزش و پرورش و امور دانشجویی و معاون ارشد رئیس جمهور برای تنوع سهام و تعامل جامعه در دانشگاه فناوری تگزاس.

تبلیغات

مونز موفق دوروتی Leland که پا به پایین در سال گذشته و ناتان Brostrom که در خدمت موقت. جدید صدراعظم گفت که امیدوار به مارشال شور و شوق در میان UC مقامات و قانونگذاران ایالتی به "واقعا بالا بردن این دانشگاه و آن را به یک نهاد انتخاب اول برای بالاترین کالیبر دانش آموزان و همه کالیبر دانش آموزان است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن