Newsom بدست نمرات بالا در طول coronavirus بحران است. مبارزه کالیفرنیا کسری بودجه می تواند تغییر که

این کار برای بسیاری سخت تر برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. او با اطمینان از خیلی بزرگ خدمات دولت در حال

توسط MORVARIDEASIA در 22 اردیبهشت 1399

این کار برای بسیاری سخت تر برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. او با اطمینان از خیلی بزرگ خدمات دولت در حالی که بالا بردن مالیات است.

Newsom نیست ادا در می ترسید "T" کلمه عموم که من می دانم. اما سرقت مالیات دولت و حتی بالاتر در infamously مالیات بر دوش کالیفرنیا اجتناب ناپذیر است.

هر والی که در مواجه با کسری بودجه قابل توجه برای 60 سال گذشته است و با اکراه پیاده مالیات است.

این COVID-19 همه گیر و سقوط اقتصاد آن ایجاد شده که بسیاری از کسب و کار دستور داده شد بسته شده و مردم گفت: به ماندن در خانه و نیز نیروی فرماندار و نماینده مجلس برای قطع خدمات. آن را در زمان بسیار است که افزایش تعداد مبتلا یا گذاشته کالیفرنیا نیاز به کمک بیشتر.

تبلیغات

تا به حال Newsom رونق است سیاسی در بحران است. اجرای خود را در روزانه آنلاین جلسات را به تصویر کشیده و او را به عنوان یک رهبر در چشم. در یک نظرسنجی اخیر از کالیفرنیا رای دهندگان کار خود را تصویب امتیاز صعود کرده به یک شخص 70 ٪ است.

حالا قسمت سخت می آید. او رو به یک کسری بودجه که بخش مالی برآورد در $54.3 میلیارد دلار است. که عظیم سوراخ جوهر قرمز. در ماه ژانویه او پیشنهاد یک $222 میلیارد بودجه برای سال مالی شروع ژوئیه 1.

اولیه که بودجه "است و دیگر عملیاتی" Newsom می گوید. مانند بدون شوخی. او پیشنهاد تجدید نظر شده یکی در روز پنج شنبه.

تند مالیات و کاهش دو ابزار اصلی در دسترس برای تعمیر خونریزی بودجه دولت است. همچنین وجود ابزار های دیگر که هیچ کدام می تواند به انجام کار خود را.

تبلیغات

خوشبختانه در حدود 22 میلیارد دلار stashed به عنوان یک ذخیره و مازاد اما آن را نمی خواهد آخرین طولانی است.

Newsom و دیگر فرمانداران در حال التماس برای بیشتر فدرال کمک کند. رئیس جمهور تهمت صدا نمی مشتاق. اما دموکرات مجلس نانسی پلوسی از سان فرانسیسکو شده است فشار برای $1 تریلیون برای ارسال متحده و دولت های محلی.

فرماندار می تواند کاهش پرداخت از بالای مدیران دولت. که نمی خواهد نجات یک تن اما این امر نشان می دهد که Newsom دولت حاضر است برای به اشتراک گذاشتن در مالی قربانی.

"همیشه وجود دارد یک خط از مردم ایستاده تا به مدیر گروه می گوید:" دیوید دوئر ارشد مشاور مالیاتی برای مالیات دهندگان کالیفرنیا Assn. در دهه های او مشاور رئیس دولت به مجلس درآمد و کمیته مالیات و به طور کلی در نظر گرفته ساکرامنتو بالا مالیات گورو.

تبلیغات

در یک بودجه متعادل و جدال دوئر می گوید: "اولین چیزی که شما به دنبال است حسابداری 'اصلاحات' است که یک راه خوب برای گفتن " لقب.' [دولتی] جری براون معکوس بسیاری از آنها را. بنابراین دوباره از آنها استفاده کنید."

پول را می توان به "قرض گرفته شده" یا pilfered از بودجه خاص — مانند کامیون وزن هزینه و مجوز ماهیگیری stashes — برای کمک به تقویت این صندوق به طور کلی دولت اصلی چک کردن حساب.

"این یک سیاست خوب حرکت" دوئر تصدیق میکند. "اما آنچه که می خواهید انجام دهید در این نوع از وضعیت ؟ شما نمی توانید اجازه دهید دولت زیر بروید."

دوئر می گوید: سازمان عفو مالیاتی ارائه برنامه. وجود دارد محدود می شود و تعداد زیادی از افرادی که مدیون دولت بازگشت مالیات با نصب سفت مجازات آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت. ببخش مجازات برای یک دوره کوتاه و جلب آنها به پرداخت صرفا متخلف مالیات است.

تبلیغات

"استفاده از شعار 'به ما قبل از ما به شما'" کال مشاور مالیاتی می گوید.

"نیز وجود دارد که احتمالا برخی از برنامه های که در اطراف بودند خوب once upon a time, اما همه چیز تغییر کرده در 50 سال گذشته" دوئر می گوید. دفن آنها.

که بدون شک درست است. اما هر کسی که مخالف افزایش مالیات — و این که عملا هر کسی که می خواهم به پرداخت عوارض خود را — دم در مورد افسانه "زباله های تقلب و سوء استفاده است."

در سال 2004 جدید رژیم صهیونیستی. آرنولد شوارتزنگر اعلام کرد او را "منفجر کردن جعبه" از بوروکراسی. اما او فیوز fizzled. او منصوب نیروی کار است که توصیه می شود از بین بردن بیش از 100 تخته و کمیسیون و لغو 12,000 دولت شغل. کمی از آن آمد.

تبلیغات

دوئر فرمول برای حفر کردن از کسری سوراخ: "یک سوم درآمد یک سوم کاهش یک سوم حسابداری اصلاحات/لقب....

"شما باید به مالیات.... در آن طول می کشد رهبری است."

وکیل استیو Merksamer اجرا می شود که یک موفق قانون و لابی شرکت در ساکرامنتو و رژیم صهیونیستی است. جورج Deukmejian است رئیس ستاد می گوید: "هر فرماندار بود که بحران مالی افزایش مالیات است. این چیزی است که ما انجام داد اما ما خوش شانس."

در سال 1983 حزب جمهوری خواه Deukmejian توافق به "ماشه مالیات." اگر اقتصاد در ادامه به رکود خواهد بود که باعث افزایش مالیات بر فروش. اما آن را تقویت و مالیات نیست مورد نیاز است.

تبلیغات

قهوه ای, پدر, دموکرات, Pat Brown همچنین در مواجه با کسری بودجه در سال 1959 و افزایش مالیات یک مقدار رکورد خود را در سال اول به عنوان فرماندار.

Pat Brown gimmicked سیستم حسابداری برای فرار از افزایش مالیات دوباره قبل از جمهوری رونالد ریگان رییس او در سال 1966. اما ریگان پس از آن بود خیس در جوهر قرمز و مجبور به افزایش مالیات شدت.

دانشجوی سال اول کالیفرنیا ، پیت ویلسون رو یک هیولا سیاه چاله یک سوم اندازه صندوق به طور کلی در سال 1991. او به فاصله نیم با کاهش هزینه های نیمه, با افزایش مالیات ها و سخنرانی قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که آنها bleeping "بی ربط" اگر آنها نمی, رای گیری برای مالیات.

شوارتزنگر در نهایت توافق به افزایش مالیات در سال 2009 به عنوان رکود بزرگ خرد شده بودجه. اما رای دهندگان لغو نیمی از آن.

تبلیغات

سپس قهوه ای رو به یک $27 میلیارد کسری رفت و به انتخابات با یک ابتکار عمل به مالیات و عمدتا ثروتمند مردم است. که صدا خوب به طبقه متوسط است.

Newsom و قانونگذاران باید انتخاب خود را سم ژوئن 15 قانون اساسی مهلت برای بودجه گذشت.

آماده برای زوزه از اعتراض های عمومی, سیاسی, عوامفریبی و سقوط Newsom کار رتبه بندی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب